Gençliğimiz neden depresyonda?

Gençliğimiz neden depresyonda?

#velhasıl nedir bu depresyon bir giren bir daha çıkamıyor. 😅

Güncellemeler:
Neden neden neden? 😁

0|1
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 80 liyim ozamanlar da benim hatırladığım Hiperaktiv denen birsey yoktu 2 ağlayan çocuğa hemen istediği alinmazdi en güzel ilaç anne terligiydi şimdiki çocuklara bakıyorum sağa sola ikikereden fazla kosuyorsa hmm tamam bu hiperaktif karismayin ne isterse dinleyin alın bu şekilde bir nesil geldi Peşimizden 90 lar sonrası bilemem de bana göre sorunlu üretim 😀

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Iman eksilkiginden boşluğa dusuyolar

1|0
    0|0
    • Bence iman eksikliği değil. Dini yanlış sundukları için olan bişe. Sonuçta sürekli kötü tarafı anlatılıyor. (Aslında iyi olan taraf) Dinin kötü işleri alet edilmesi. İnsanları dinden soğutuyor.

• Ben öğrenemem demedim ki :) Ama %50 kısım öğrenmiyorsa bu benimde sorunum olur.

• @DüşünürKişi hepimizin sorunu lakin istemeyen birinin aklına da zorla koyamazın misal Allah' red eden birine istediğin kadar anlat o bitirmiş zaten kalbi mühürlenmiş dönüşü olmaz önemli nokta o raddeye gelemden farkedebilmek çabalamak ;)

Erkekler Ne Diyor 16

• Çünkü gençliğin içinde yaşadığı durum tamamen bir yıkım. Ülkede bir tane güzel gelişme yok ki. Zaten olsada biz duyamıyoruz. Medya tamamen kötü olanı lanse etmek üzerine kurulmuş sanki. 100 tane kötü haber 1 tane iyi haber. Bunun yerine eğlence, dizi, evlilik programı yerine çıkın iyi haberleri sunun. Eğlence, dizi, evlilik programları insanları uyutur. Başka bir işe yaramaz. Akşamınızı-gecenizi bitirir. Sabah kalkarsınız hiç düşünmeden. Böyle böyle ömrünüz biter. 5 milyon insan 1 milyon insan için kölelik yapar. Kölelik günümüzde bitmedi. Sadece bittiği söylendi.

1|0
    0|0
  • İskandinav ülkelerinde depresyondan dolayı intihar daha fazla bunun çözümünü bulmak için devletler bir takım faaliyetler gerçekleştiriyor.

1|0
    0|0
  • Ülkeyle ilgili bir durum değil. Refah seviyesinin yüksek olduğu ülkelerde insanlar bu depresyonlar sonucu intihar ediyor ve rakamlar bizimkilerden çok çok fazla.

1|0
    0|0
  • Canın Sağ Olsun Gardaş.

1|0
    0|0
  • Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın adıyla.
    Senin için bağrını açmadık mı?
    İndirmedik mi senden o yükünü?
    O sırtında gıcırdamakta olan (ve bu şekilde sana eziyet veren) yükünü?
    Senin şanını yüceltmedik mi?
    Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
    Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!
    O halde boş kaldığında yine kalk yorul!
    Ve ancak Rabbinden ümit et, hep O'na doğrul!

Bu sure'nin faziletlerini bilmediği için
    #Derviş-i-Şayan

1|0
    0|0
  • cok ilerici olmamisdan

1|0
    0|0
  • Çünkü artık ner şey sanallaştı ve bu da manevi boşluğu oluşturdu. Maneviyat olmayınca da insan maddi yönden ne kadar iyi olursa olsun, ne hayattan leyif alır oldj ne de huzurlu!

1|0
    0|0
  • Bunu araştıran bilim adamları bile depresyona girmiş. Sebebi hala bilinemiyor. :)

1|0
    0|0
  • İşsizler ve vakitlerinin çoğu tuvalette😂😂😂 geçiyor..

1|0
    0|0
  • İlişkiler yüzündendir..

1|0
    0|0
  • Bilmem

1|0
    0|0
  • Kızlar yüzünden

1|0
    0|0
  • Okul

1|0
    0|0
  • bilmem millet s*kişiyo biz bakıyoruz ondan

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Ülkece delirdil

2|0
    0|0
  • Ben ara ara ugrayip cikiyorum kanka :D

1|0
    0|0
  • Kafa dinleme metodu olmalı.

1|0
    0|0
  • Valla yaa bizde insanız ne zaman öleceğimiz belli değil zaten doğru düzgün bir hayat yaşamamıza izin verniyorlar

1|0
    0|0
  • Hiç girmedim

1|0
    0|0
  • Bizi neden depresyona sokuyolar

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...