Evlenip bosanmis biriyle evlenmenin zorluklari nelerdir?

Bosanma duygulari da bitriir mi o insan ayni duygulari tekrar evlenirken yasar mi yoksa siradan basit mi gelir hersey?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• O kadar bekar erkek varken Evlenmiş boşanmış bir erkekle evlenmeyi düşünüyorsun

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Karşında ki insanla alakalıdır. Eğer olgun makul ve mantıklı biri ise herşey çok daha güzel olur eminol.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Öncelikle : Ön yargısız ve tedbirli olarak yaklaşmalısın boşanmış insanlara.

Boşanmadaki : haklılık ve haksızlık payı önemlidir ona güvenip muhattap olup yuva kurma niyet ve uygulamanda..

Acı tecrübe yaşayıp haksızlığa uğrayıp boşanmış bay ve bayanlar : 2 evliliğinde ideal eş adayı olma ihtimalleri yüksektir..! onlara şans vermek ve ön yargısız bakmak gerekir.

Bende boşanmış bir insanım,2,5 yıl mahkeme sürdü ve ben kazandım..2,5 senede eş adayı aramadım evlilikten soğudum.

Sonrası eş adayı aramaya başladım lakin : boşanma damgası yediğim için : ön yargılı bakanlar oldu, halbuki ideal bir eş adayıyım vede profil açıklamamdakiler benim özüm ve bir çok erkekte bu özellikler yok..! üstüne fabrika sahibi bir baba aracı bir abi yollayıp hiç evlenmemiş kızıyla yuva kurma niyetiyle tanışmam için davet etti evine, vede boşandığımıda biliyormuş.. lakin yeni boşandığım için vede evlilikten soğuduğum için olumsuz cevap verdim.

Eğer geçim ehli olunursa, empati ile bakılırsa, anlayış ve hoş görülü olunup ön yargısız yaklaşılırsa, yalan konuşmaktan vede yalancı huyla davranılmaz ve yuva kurma niyetiyle muhattap olunursa boşanmış insanlar ile? o zaman 2. bahar gibi ideal ve ömürlük eş olacak bir insanla muhattap olur ve mutlu olunabilinir.

0|0
    0|0
  • sıradan basit gelir hiçbirşey ilki gibi olmaz ki.

0|0
    0|0
  • Bence yeni kişiyle tanışıp eğer gerçekten içinde yeni biseyler olusturduysa evlenirsin zaten o zaman basit gelmez ama evlenmek için evleniyosaniz basit gelir yani yanında sevdiğin insan olması lazım

0|0
    0|0
  • Kim için zor o önemli olan bu yani şimdi o duyguları yeniden hissetmek hangi duygular bahsedilen bunlar önemli

0|0
    0|0
  • bıraz rahat tavırlar sergıleyebılır

1|0
    0|0
  • Kıyaslama olur

0|0
    0|0
  • hiç öyle biriyle evlenmedim

0|0
    0|0
  • Cocugu yoksa sorun olmaz dye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • öncelikle neden boşanmış bunun bilinmesi ve iyi anlaşılması lazım, ben tasvip etmiyorum bu tür ilişkileri ayrıca. iki tarafta boşanmışsa mantıklı

0|0
    0|0
  • tabiki yaşar ama daha dogru biriyle ve ikinci olacagı için hem tecrübe etmiş olarak hemde temkini 2 kat daha fazla olarak seçim yapmalı daha mantıklı hele bayan'sa...

0|0
    0|0
  • Çevremde gördüğüm daha akılları başlarına gelmiş oluyorlar, yaş ve pişmanlık neticesiyle.

0|0
    0|0
  • bence bitirir hissiz ve duygusuz olabilir

0|0
    0|0
  • Çok zor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Daha mutluda olunabilir mutsuzda yaşamadan bilinmez

0|0
    0|0