İzmir Cumhuriyet Meydanı'na nasıl gidebilirim? Yerli turistim bilmiyorum, nasıl gidiliyor?

Manisa'dan geldim İzmir'e gezmek maksatlı, Cumhuriyet Meydanı'nı çok övdüler Atatürk heykeli var sahile yakın harika manzarası var manevi olarak önemli bir yer diye. Merak ettim netten baktım resimlere güzel yer malum öğrenciyim öğrenci bütçesi ancak otobüse yetiyor. Nasıl gidebilirim tarif ederseniz iyi olur. İzmir duraklarını aktarma yerlerini bilen ama burayı bilmeyen şapşal bir arkadaşımla gideceğiz. Sağolun eyvallah şimdiden.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• 104'e bin Konak Meydanın'da in Kordon boyunda geze geze oraya gidersin, direkt gitmek istiyorsan 70'e bin Alsancak Camii'nin önünde in Kıbrıs Şehitliğine gir, oradan sol yapıp ara sokağın sonuna çıkınca heykeli görürsün ama hangi sokağa gireceğine iyi bak. :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Manisadan geleceksen büyük ihtimalle otobüsle geleceksin demektir. Garaja kadar gelme boşuna, Bornova'da in, metroya bin, halkapınar ya da hilal istasyonunda inip izban'a bin (aktarmayla olacak bunlar, tekrar tekrar para vermeyeceksin yani) Alsancak durağında inersin. Oradan sahile çıkarsın, tamam işte :)

1|0
    0|0
  • Manisa'dan geldin de hangi ilçeden gideceksin bu önemli. Arkadaş direkt 104 demiş. O sadece Buca'dan geçer.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...