Gaylar ergenliğe girdikleri rüyalarında kı mı görürler?

Bildiğiniz üzere erkekler ergenliğe girdiklerinde rüyalanırlar ve böylece ergenlik çağına girdiklerini anlarlar. Ben gayım ve farkedeli, kabul edileli bir ay oldu. Ben kız gördüm ve onunla ilişkiye girdim. O zamalar daha farkında değildim gay oluşumun. Benim sorum daha erken yaşta gay olduğunu kabullenen erkekler ergenliğe girdiklerinde rüyalarında erkek mi gördüler?/kız mı?
Gaylar ergenliğe girdikleri rüyalarında kı mı görürler?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• bence gerçek gay değilsin

0|0
    0|0
    • nereden çıkardın?

• o zaman neden erkekle olmadın

• rüyamda kiminle olacağımı seçemem ki. bir tek o zamn gördüm. bir daha hiç görmedim

En İyi Erkek Görüşü

• Bu aslında ergenliğe girip farkedilen bşy değil bn 6 yasında anlamştım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Senin eş cinselliğin özentidir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• valla bende hep kızları görüyordum zamanında 😂 olması gerekende o zaten küçü yaşlarda insanlar gay oldugunun farkında degilse toplumun bilinçaltına yükledigi şeyi yani karşı cinsi görür ama zaman ilerleyince degişir bu durum tabi mesela son 1-2 haftadır hoşlandıgım bir çocugu görüyorum çünkü onu düşünüyorum yani rüya tam olarak cinsel tercihle dogru orantıda olmayabiliyor

0|1
    0|0
  • Rüyamda erkek görmüştüm.10 yaşımda gay olduğumu anladım😊

0|1
    0|0
  • gaylar cuku olan kiz gorurler

0|0
    0|0
  • Kadın görmüştüm ancak o dominanttı ve ben tecavüze uğruyormuş gibi hissediyordum.

0|0
    0|0
  • Sacma sacma paylasmayın yaa gay mıste farketmıste tovbe tovbe yaa

0|0
    0|0
  • Şuana kadar rüyalarımda hiç bir bayanla birlikte olmadım hep kendi cinslerimle ilişki yaşıyordum

0|1
    0|0
Yükleniyor...