Kapat

Bu ara nedense özgüvenim çok düşük?

Güzel bir kızım güzelde derler beni. ama sanki bu ara kendimi çirkin hissediyorum. yürürken bile özgüvensiz yürüyorum. kendimi kalabalıkta boğuluyo gibi ve çekiniyor gibi hissediyorum bir an önce eve gidesim geliyo.

Normal eve gelesim olmaz sürekli dışarı çıkasım gelir. dışarda rahat olurm hafta kasılmam vs.

Neden böyle oldum

0|1
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Red mi edildin?

0|0
    0|0
    • Ya ben içimde sindirdim sanıyordum

Sanırım ondan dolayı 😢

• Sırf bu yüzden Bunla ilgili kitap yazdım. bir kızın Duygularını belki edene kadar o erkeğin ilgisi bitiyor ise. Kadında değil. Erkeğin bağlanma sorunu olduğundanmış. Kendime kızıyorum Bunca sene hiç farketmedim ama arkadaşım erkekleri seviyorum hep. kendimdede sorunu arıyorm bu nekadar byle olsada😞

• Ya başka erkeklere açılıp şu an gayet mutlu olanlarda var iş seninkinde bitiyor senle sıkıntı yok yani o yüzden salla. Yani en azından onu düşünme başka birine yaklaş.

Erkekler Ne Diyor 5

• olur bazen öyle kanks :D

0|0
    0|0
  • Yazık sana kız

0|0
    0|0
  • sevdiğinden pas alamadın galiba :)))

0|0
    0|0
    • Çok geçti üstünden ama sanırım o Olayı belki sindiremedim. ama sindirdim geliyo

• Teşekkür ederim final haftasındaym bitsn. öyle yapcam

• kolay gelsin ozaman... kendine iyi bak

• Anlatacak bir çok şeyin var eminim anlatmak istersen yazarsın

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimalle insanların gözünün sadece senin üzerinde olduğunu düşünüyorsun

0|0
    0|0
    • Final haftasındayım. Ve spor yapan birisiyim fit im. fakat bu ara yapamıyorm
      Ama göbeğim kocaman oldu sanki benden önce o gidiyo

• Kimseyi umursama direk karşıya bak olumsuz düşünme her olumsuz düşünce aklına gediğinde ben mükemmelim ben herşeyi başarabilirim gibi cümleler kur gerçek özgüven olumsuz durumda olumlu şeyler düşünmektir böyle yaparsan özgüvenin daha şimdiden artacaktır vücudunu dik tut direk karşıya bak yavaş yürü sağa sola çok bakma sağa sola hızlı şekilde bakma rahat umursamaz ol yeter

• Teşekkür ederim haklısın bunu demek bile iyi geliyo. Bu gün hatta farkettim dediğin gibi çok hozkı etrafıma baktm. ve noluyorumdedim bir an
      Ki rahat birisiyimdir normalde

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...