Hayatımdan nefret ediyorum, değer mi?

Ben 21 yaşında bir inşaat mühendisliği öğrencisiyim. Hep ODTÜye gitmek istedim ama Ankara'da normal bir üniversiteye gittim. Son 6-7 yıldır hayatımın kontrolü elimden kaydı. Kısa boyluyum, tipisizim. Asosyalim insanlardan ve kendimden hazzetmiyorum. 8 sene önce annem vefat etti. Babam 5-6 ay geçmeden çoğu abaza erkek gibi sevmediği biriyle evlendi. Üvey annem benden nefret ediyor. Okuldan ve kykdan burs alıyorum ama evde beni aşağılayarak evden gitmemi istiyorlar, evde 2 tabak yemek yiyip, akşamları yaptığım için. Çok dindar biri değilim, sadece uzun sonsuz bir uyku istiyorum. Sizce hayatım yaşamaya değer mi?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Okulunu bitir ve iş kovala.
    Burda takılacağına yabancı dilini geliştir.
    Kendine kafa dengi bir arkadaş edin onunla takıl.
    Şu diplomanı alana kadar sabret sonra çok git dilediğin şehirde sıfırdan başla.

0|0
    0|0
    • Ingilizcem advanced okul ingilizce zaten.

• Aşk meşk işleri şu an en son şey olmalı senin için bu konuda çok ciddiyim. Mesleğine başladığın vakit istemediğin kadar kız gerek mesleğinden ötürü , gerekse kişiliğinle karakterinle ilgilenecek zaten. Ama senin önceliğin okulun olmalı.

• Hahahaha evet santiyede cok iyi taliplerim cikar ya. Okulu bitirmek dert degil. Pek calismadigim halde ortlamam 3 civarinda.

Kızlar Ne Diyor 3

• Güçlü olmaya çalış

0|0
    0|0
    • Yoruldum artık, sadece bırakmak ve yok olmak istiyorum. Bu dünyada gerçekten hiç kimsem yok.

• Onlara inat yaşa herkes mutlu değil herkes istediği hayata sahip değil. Kendin inat et istediğin hayata kavuşmak için çalış

• Kendi evini kurmaya bak. Kısacası kendi hayatına bak kendi yolunu çiz diğerlerini arkada bırak umursama bile.

0|0
    0|0
  • Değer tabi ama onların yanında kalma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...