Yemek yapmayı bilmiyorum ve sevmiyorum diye, çevremdekilerin eleştirmesi?

Yemek yapmam, sevmiyorum dediğimde duyduklarım:"nasıl yemek yapmazsın, kocaya ne vericen, sen kadınsın, her kadın yemek yapmayı bilmeli, kaynanaya ne diyicen?, bu senin görevin öğren" ve daha milyonlarca cümle... Sevmiyorum kardeşim, sizene.. Anlamıyorlar işte... Kızlar benden başka, bunu yaşayan var mı?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Böyle bir görevimiz yok. Bilmiyorsan ve sevmiyorsan kimse zorlayamaz. Zorla güzellik olmaz diye boşuna dememişler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ben de her insanın en azından karnını doyurabilecek kadar yemek yapmayı bilmesi gerektiğini düşünüyorum da bu düşüncem kadınlarla sınırlı değil hiçbir kadının görevi elin oğluna yemek yapmak değildir, kaynanan da çok dert ediyorsa kendi yapsın oğlunun yemeğini.

0|0
    0|0
    • kahvaltılık, hazır yiyecekler falan var, onlarla idare ederim...

• bana yeter diyorsan ne mutlu sana benim demek istediğimi anlamışsındır zaten her insanın kendine yetebilecek olması gerektiğini savunduğum için insanlar yemek yapmayı bilmeli derim yoksa kocana ne vereceksin falan asla demem eşeğin şeyini ver çok isterse.

• hahahah anladımm, sağol..

• Canın Sağ Olsun Gardaş. Hazır Yiyecekler Boşa mı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben de yemek yapmayı sevmem, canım sıkılır. Ama karnını doyurmak için yemek yapmak zorundasın. Artık erkekler de karınlarını doyuracak kadar yemek yapmayı biliyorlar. Bu tarz kendi kendine yaşamayı bilen birini seçersen sorun olmaz. Beraber halledersiniz. Yemek yapmanın zor tarafı yok hem, neticede elinin altında internet, kendi çapında bir aşçı bile olabilirsin.

0|0
    0|0
  • Ben yemek yapıyorum ama seni eleştirmeleri çok saçma sanki yemek yapmayınca sevdiğin adam seni sevmeyecek saçmalık seni sevecek adam seni her halinle sever

0|0
    0|0
  • Kim yapacak? Ben esimlen yemek yapmak istiyorum

0|0
    0|0
    • ama ben istemiyorum işte, neyse sağol

• banada gönlüme göre versin.

• Amin

Yükleniyor...