Gezi 31 Mayıs değil mi?

Bugün paylaşımlar gördüm de 31 Mayıs diye biliyorum ben yanlış mıyım? Hayır eğer bugünse biz de paylaşalım 😊

Güncellemeler:
➡?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• ne gezisi ne 31 mayısı. ben anlamadım?

0|0
    0|0
    • Gezi parkı

• sizin zeka seviyeniz işte böyle anca hakaret etmeye çalışır. gezi parkına gideceğine bir okula kursa falan git biraz insanlık terbiye öğren.

Erkekler Ne Diyor 4

• tüm gezi parkı eylemcilerine ve gezi parkını ruhuna selam olsun. sizleri seviyorum :D https://www.youtube.com/watch?v=UHnv6tGmIGI

0|0
    0|0
    • Biz ki; biber gazının önüne atlayan, polise yürüyen, korkak tayibin cesur eserleriyiz.. Biz büyük bir aileyiz 😊✌ selam olsun ✋

• eyvallah kardeşim direniş büyüyecektir her daim. takma cahilleri onların en büyük gerçekleri kendilerine anlatılan masallar :) :D

• Geziyi ateşleyenlerden biri olan, mehmet ali alabora bile asıl amacın ağaçlar olmadigıni twitter dan belirtti. Koyun gibi doluştunuz hepiniz oraya. Net hainsiniz

0|0
    0|0
    • Asıl hain siz ayibe oy vermiş olanlarsınız. Onca şeyden sonra gerçekleri göremeyen koyunlar da sizlersiniz..

• ahaha şakamısın ya. d
      adamlarda vicdan var vicdan !
      amerikada veya herhangi bir avrupa ulkesinde bu eylemi yapsaniz yarınız hastanelik olurdunuz bazilariniz ölürdü hatta olay kontrolden ciktiginda vur emri bile verdikleri oldu amerikada.
      aynisini tayipte burda yapabilir ama vicdan var adamda. simdi hic yürek falan diyip güldürme beni. d Polis karsilik bile vermedi size.
      Dünyanın en zirve ülkelerine karşı bile dimdik ayakta durabilen tayiptemi vur emri verecek yürek yok? 😂😂😂😂😂
      neyse cok güldüm git az ötede oyna çocuğum.
      hadi eyvallah : )
      bide geziciyim diyo hala 😂😂😂

• Kendi haline gül zavallı insan. Tapılacak olan bu ülkenin başında değil yukarıda 😊☝ cevap verme gereği bile duymuyorum sana koyun.

• 31 Mayıs'ı bırak kutlu gün 29 Mayıs

0|2
    0|0
  • Gezi parkı eylemcilerine selam olsun. d. d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...