Bir turistin Türk kızları hakkındaki izlenimi nasıl?

Adam çözmüş

Güncellemeler:
En sondaki yürüyüş valla aynısı :D
Herkesin eşit olduğunu gözden kaçırıyormuşsunuz

0|1
11|11

En İyi Kız Görüşü

• Çok haklı adam bir teşekkür etmek zor mu burnu havada takılıyorlar sonra da vay efendim Türk kızları öyle değil böyle değil çoğunluğu böyle normal olanların üstünü kapatıyorlar genellemeye alıyorlar anca adamlar da napsın sonra da bizim erkekler neden rus aşığı :s iki kibarlık görünce mabadı tavan yapmış adam baya haklı

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• كذابن (kezban) yalancı demektir, Türkçeye de arapçadan geçmiştir.
    Yani biz aslında kız olmayan yani kız gibi görünen fakat yalancı kız olanlara kezban diyoruz.
    Türk olmayan gözlüklü arkadaşta Kezban demeye çalışmış ama onların dilinde kezban yok tabi :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• teşekkür etmek konusunda evet haklı da ben kapıyı açan veya yol veren adama teşekkür edince adam hiç oralı olmuyor. rica ederim demesine gerek yok rica ederim manasında başını sallasa da kabulüm din ve muhafazakarlık konusunda bu bizim toplumumuzdan kaynaklanıyor onların kültüründe de 16 yaşından itibaren ailen sana karışmıyor ne yaparsan yap diyorlar birçok üniversite öğrencisi kızın hayatında striptiz kulübü var ya da p*rno filmi geçmişi var yine onlar bizim önem verdiğimiz kadar aileye önem vermiyorlar. eleştiriyor da kime göre neye göre yapıyor tek katıldığım nokta teşekkür konusu başka da bir konu yok.

0|1
    0|0
  • Haklı olduğu noktalar var, bazıları gerçekten aşırı derecede kibirli ve kendilerini çok değerli hissediyorlar.
    Ama bazıları da böyle davranmaya mecbur kalıyor. Adam bir kıza yol verdiğini ama kızın teşekkür bile etmediğini söylüyor, belki o kız daha önce böyle bir durumda teşekkür etti ve karşılığında hoş olmayan (aranıyor) tarzında sözler duydu, o günden sonra bu tür durumlarda kimseyle muhatap olmayayım dedi. E kız müneccim de değil adamın yabancı olduğunu bilemez.
    Bunların hepsi varsayım ama göz önünde bulundurulması gerekiyor ikinci örneğin. Bu ülkede nasıl ki her erkek aynı değilse her kadın da aynı değildir.

0|1
    0|0
  • Bir yere kadar doğru söylüyor ama Türk kızları adı altında genelleme yapması yanlış. Bunun Türk değil kibirli olmakla alakası var ve kibirli olma durumu yalnızca Türk'lerde söz konusu değil. Elini uzatıp tokalaşma zahmetinde bulunmayan çok yabancı bayan tanıyorum.

1|1
    0|0
    • genelleme değilde o yüzdelik kısımdan çıkan bir kezban bu adam denk gelmiş

• Ke' ko diyorum canısı diye değiştiriyor bu site yetkilileri de bir tuhaf.

• @KuRSuN_06 Kezban yakistirmasini da onunuze gelene yapan dallamalardansiniz kiz duzgunce acikliyor az kamil olmayin yapmasinlar kezbanlik kardesim.

• haklı bazı türk kızları böyle.. genellemek gerekir ama bu türk kızların suçu değil ama bu tamamen türk ailelerin hatası özelliklede halen ataerkil bir toplum olduğumuz içi erkeklerin suçu. erkekler yerine kızlar kısıtlanıyor ülkemde! vee hergün haberlerde tecavüze uğrayan dayak yiyen öldürülen türk kadınları varken doğal olarak türk kadınları pek kolay kolay yüz vermiyor.

0|1
    0|0
  • Gayet kibar ve yermeden anlatmis durumu ayakta alkislarim dhsgshs

0|1
    0|0
  • Bazı konularda haklı tabi ama sıkıldım bu konudan türk kızı böyleymiş şöyleymiş türkiyede bayam bir turiste Türk erkeklerini sorsak utanırsınız

0|1
    0|0
  • hakli tabi gormustum bunu adamin alnindan opesim geldi

0|1
    0|0
  • Saçmalamış

0|0
    0|0
  • arap kızları onlar kardeş türkiyede olduklarına bakma

0|0
    0|0
  • türk erkeği bakire die tutturmasa türk kızıda rahat olur? bunun suçu neden kadına atılıo

0|0
    0|0
    • bakirelikle ne alakasi var a. k tesekkur edince bakireliginmi gidiyo kezban

• la kes kezo insallah evde kalirsin

• 13 cmle evlencgme evde kalirim dha iyi

Erkekler Ne Diyor 10

• aynen vallahi bugün metroda bende bir kadına yer verdim teşekkür bile etmeden oturdu anasını satıyım :D

0|0
    0|0
    • Sen rica ederim ne demek falan deseydin

• çocuk la bu daha :D :D tabi canım site yetkilileri tuhaftır sende hiç kabahat olmaz, ben sana ne dedim hacım, videoda ki adamın anlattığı kız bu kız işte. :D

• sakin ol başkan. Ben bu engelleme işinden nefret ediyorum hemen kaçıp gidiyorlar yetiştiremeyince

• Hakl ı:D

0|1
    0|0
  • Çakal kız teşekkür etcekti sonra muhabbet baslıcak devamında da olay başka yerlere gidecek adamın hayali bu. şimdi bunumu savunuyosunuz

1|0
    0|0
    • La adamın yanında zaten hatun var. + yabancı konuşuyor. kızın yabancı dil bilme ihtimalini hesapla sen boşver

• haklı..

0|0
    0|0
  • hep demisimdir problem kulturumuzde diye.

0|0
    0|0
  • diyanet işleri bakanlığı erkeğin kaltığı koltuk soğumadan kadın oturursa zina sayılır dediği gün LG bükülebilir hd ekran üretti.

0|0
    0|0
  • adam haklı dağılın

0|0
    0|0
  • Gerçekten çok ama çok haklı be😟

0|0
    0|0
  • ahahaha helal olsun lan adama :D yemin ederim eli öpülesi adam

0|0
    0|0
  • Helal valla :D