İkizler burcunun özellikleri nelerdir?

şimdiye kadar burcumun yengeç olduğunu sanıyordum. yani kimliğe göre yengeç. Ancak gerçek doğum tarihimi yani öğrendim çünkü pek ilgilenmem de zaten. yengeç in özelliklerini az çok öğrenmişken bu seferde başıma ikizler çıktı :) nette bir çok şey yazıyor ama, cidden inanın hiç bir şey anlamadım. Nedir bu ikizler?

0|0
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İkizler burcu değişken bir yapıya sahiptir ve hava grubuna bağlıdır. Tüm burçlar arasında en çekici kişiler, İkizler burcu insanlarından çıkar. Oldukça zeki ve becerikli kişilerdir. Değişken bir yapıya sahip oldukları için çok yönlü olduklarını söylemek gerekir. Tek kişilik onlara yetmez ve bu nedenle burcun adı İkizler'dir. Akıllı ve macera seven özelliklerine denk başka bir burç oldukça zor bulunur bir durumdur. Meraklıdır ve her şeyi öğrenmek, her konuda bilgi sahibi olmak isterler. Yaptıkları her şey aniden gelişen bir durumdur ancak çoğu insan bunun önceden düşünülmüş veya planlanmış bir durum olduğunu düşünür. İkizler burcunun akılları yorulmak nedir bilmez bir özelliğe sahiptir. Kendilerine özgü davranışları vardır. Özellikle de espri yetenekleri oldukça iyidir ve bu nedenle çevresinde bulunan insanlar İkizler'in sürekli olarak kendisini eğlendirmesini veya güldürmesini bekler. İkizler burcu insanları kimi zaman bu durumdan hoşlanmasa da aslında ciddi yönlerini, kendilerine en yakın olan insanlara bile çok nadir bir şekilde gösterirler. Öyle ki toplantıların, sohbetlerin eğlence noktası olarak onlar görülür. Bu özelliklerini bir kenara bıraksa da insanlar İkizleri her hali sevecektir ve bunu kendisi de fark edecektir.

0|0
    0|0
  • Yalancı, düzenbaz, iki yüzlü, kararsız, sabırsız, kıskançlık iç güdüleri olmayan, Allah'ın belası olur İkizler burcu. Kendimden biliyorum.

0|0
    0|0
  • Hovarda çenebaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...