En çokta yanlışları mı görürsünüz?

Eşinizin, dostunuzu, sevdiğinizin hatta sevmediğiniz iş arkadaşınızın yaptığı doğru işleri mi yoksa yanlışları mı gözünüze daha çok batar?
En çokta yanlışlarımı görürsünüz?

1|1
84

En İyi Kız Görüşü

• Kusurunu goruyosan sevgin bitmistir...

0|1
    0|0
    • Belki aşk bitmiştir ama sevgi öyle kokay bitmez.

• Sanada eyvallah

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında arasında bağ vardır bunların. Oran hesabı gibi düşün. Yaptığı iyi davranışları ile örter yanlışlarını insan. Ama bir süre sonra yanlışları ağır basmaya başlarsa işte kurtarmıyor doğruları bir yerden itibaren. Ama yeteri sabrı ve şansı vermeli insan karşısındakine diye düşünüyorum. İyilikleri, doğruları görmek lazım. Ne yazıkki başaramıyoruz bir çoğumuz bunu :/

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Değeri kadar yanlışlarını tolere ederim. Geri dönülmez hale gelince gerekeni yaparım.
    Doğru yaptıkları şeyleri inkar etmem genelde ama hala her zaman böyle değilim kırılma noktası olan yerde görmem.

0|1
    0|0
  • En yakın arkadaşım ya da sevdiklerimin yanlışlarını göz ardı edebilirim ya da edebiliriz. Ama zaten bunu göz ardı edemeyecek duruma geldi isek her şey bitmiştir. Zorlamam...

0|1
    0|0
  • sevdiğim değer verdiğim insanların yanlış davranışları sözleri bana çok batar yani küçük bir sözü bile beni çok uzer

0|1
    0|0
  • Yanlışları

0|1
    0|0
  • Çok detayciyimdir. Daha çok yanlışları batar gözüme.

0|1
    0|0
  • Doğrularıda yanlışlarıda eşit

0|1
    0|0
  • İyi şeyler çabuk unutulur kötü şeyler herzaman akılda kalır

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Dogrularini gormek icin buyuk caba sarfederim hep

0|1
    0|0
  • İkisini de görürüm.. Ama sanırım hataları düzeltmeye , mükemmeliğe olan eğilimim bana daha çok yanlış olanları görmeme sebep oluyor.

0|1
    0|0
    • Bunun için tepki görüyormusun?

• Çok bir tepki gördüğümü hatırlamıyorum.. Genellikle dengeli olmaya çalışan birisiyim çoğu konuda..

• Ben çok 10. Köy arıyordum eskiden, şimdi medyası hariç, sosyal hiç bir faliyetle işim olmadığından rahstım.

• her ikisinide görürüm. birinde taktir eder birinde de eğer uyarmam gerekiyorsa da onu kırmadan uyarırım

0|1
    0|0
Yükleniyor...