Madem rahatsız oluyorsunuz neden göğüs dekoltesi giyiyorsunuz?

Bugün bir kadın bana yer sordu sormadan önce dekoltesini farkettim ama konuşurken hiç bakmadim yinede düzeltmeye çalıştı elbisesini filan.

Başka bir kadına da bir şey sormam gerekiyodu sorarken sadece yüzüne baktım ama yine elbisesini yukarı çekip dekoltesini kapatmaya çalıştı. Hayır zaten farketmemistim 30lu yaşlarda olduğu için dikkatimi bile çekmedi.

Soru da başlıkta. Sorum kızlara tabiki. Erkeklerin de yorumunu beklerim.

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Normal giyiyorum egil kalk zaman icinde aciliyor isyem disi. haliyle duzeltme geregi duyuluyor

0|0
    0|0
    • Tabiki olabilir ama özellikle konuşurken düzeltilince kendimi suçlu gibi hissediyorum. Rahatsızlık verdiğimi hissediyorum.

• Reflekstir o. Ben de egildigimde acik da kapali da olsa goguse elimi koyarım misal.

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz o kadının kezbanlığı biraz da etraftaki erkeklerin hanzoluğu yüzünden böyle oluyor. İçine düşenler de oluyor çünkü

3|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yapılacak yorum yok haklısın ne diyim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İlgi cekmek erkeklerden ilgi gorup gordugu ilgiden sıkılmıs gibi tavırlar sergılemek egosunu yukseltmek için

0|0
    0|0
    • Öyleyse beni ilgilendirmez de sanki ben rahatsızlık veriyormuşum gibi hissediyordum

• O kadar olay oldu ki korkar oldular ne yapsınlar bilmiyorlar onlar da biraz da onlara hak verelim

0|0
    0|0
    • Tabiki haklılar. Kötü şeyler çok fazla oluyor ama ben de kendimi suçlu gibi hissediyorum.

• Ben onlarla konuşurken de oluyor ama fazla umursamıyorum sen kendini biliyosun niyetin kötü değilse sıkıntı yok senin için

• kanka bakılmaısnı istiyorlar sadece korkuyo hani açılırsa eller falan :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...