Sevişen Hayvanlara Şiddet Uygulayanlar Hakkında Ne #Düşünüyorsunuz?

Sevişen Hayvanlara Şiddet Uygulayanlar Hakkında Ne #Düşünüyorsunuz?

Selamun Aleyküm Ve Rahmetullahi Ve Berekatuhu Ve Magfiratuhu Ebeden Ve Daimen..

Cumanızı Kutlar Esenlikler Dilerim..

Türkiye'de Karı Kocanın, Nişanlıların, Sevgililerin, Flörtcülerin, Vs. Sokakta El Ele Tutuşması, Birbirlerini Öpmeleri ve Sarılmaları Hoş Karşılanmamaktadır.

Bunlar Bazı Ehl-i Namus Arkadaşlara Göre Zina Yapıyorlar..

Bu Arkadaşlardan %90'ının Fantezi Dünyalarını Sağır Sultan Hazretleri Bile Biliyor..

Kıskananlara Dert Olan Durumdur.

Milletin; Anasına, Babaannesine, Anneannesine, Teyzesine, Halasına, Karısına, Kızına Lama Gibi Bakıp İç Geçirirken Bir Şey Yok.. Nitekim; Sokakta El Ele Tutuşanları, Öpüşenleri Hatta ve Hatta Narkozsuz Bademcik Ameliyatı Yapanları Görünce Din Elden Gidiyor, Zina Yapıyorlar Diye Kudurmak Neden?

Sizde Gözleriniz ve Beyninizle Zina Yapıyorsunuz?

Rahmetli Dedem Beni Seneler Önce İstanbul'a İlk Defa Getirdiğinde; Akla Hayale Gelmeyen Şeyler Görmüştüm Bunları İlk Defa Canlı Olarak Gördüğümde #Öküz Gibi Bakakalmıştım..

Geçirdiğim Beyin Mcıklamasını Atlatmamı Müteakip; Bana ne? Beni Ne İlgilendirir? Deyip Geçtim.

#Nitekim;

Halka Açık Ya da Meskun Mahallerde Sevişen, Kediler, Köpekler, Kuşlar, Sinekler Vs.

Hatta ve Hatta Birçoğunuzun Bilmediği Şeyleri Yapan Maymunlar Var..

Bunlara Neden Karışmıyorsunuz?

Onlarıda Uyarsanıza Evladım Bak Bu İşin Bir Raconu Var Ulu Orta Olmaz Bu İşler Vs. Diyerek Tatlı Dille..

Ayrıca Sokakta Sevişen Hayvanlara Vuran Cahil Yobaz Şerefsizlerde Mevcuttur!

Madem Günah, Zina Vs. Yiyorsa Safariye Gidin G*tverenler Safariye..

Ulan Or*sbu Çocukları Siz O Hayvanın #Tecavüze Uğramadığını Nereden Biliyorsunuz?

Dedi Tövbe Estağfurullah Tövbe Estağfurullah Tövbe Diyerek SerKan1923

#SerKan1923

@AsenaKrgzz @KntszmLq @siray @Tugbu

@mehcab @Bakırköylüm @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @kaptanpırays @KurabiYe @RdvnSbs @TheKerim54

Güncellemeler:
#Not: ALLAH (C. C.) Hayvanlarada Cüz-i İrade Vermiştir. İyi Davrandığınız Hayvan Size Bir İnsan Gibi Yaklaşır Gerekirse Korur, Zira Kötü Davrandığınız Hayvanlar İlk Fırsatta Size Tıpki İnsanlar Gibi Zarar Verebilirler.

Canlılar İçerisinde Sadece Cinler ve İnsanlar Hesaba Tutulacak Olup, Hayvanlar Kendilerine Kötülük Eden Cin ve İnsanlardan Haklarını Almalarını Müteakip ALLAH (C. C.)'ın Emri İle Yok Edileceklerdir.

Sadece Birkaç Hayvanın Cennete Gireceği Bilinmektedir.

3|2
4|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Gece askerde nöbetteydim ve ilk defa tek başıma nöbet tutuyorduman. bir anda elektrikler kesildi heralde saat 2 vardı. Bide baktım yabancı sesler geliyor hehe diye ne olduğunu anlamak için gece görüşünü açıp bakınmaya başladım bide ne göreyim bizim köpekler ciftlesiyor😊

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• :D SUSMA hakkımı kullanıyorum

0|1
    0|0
  • Sokakta insanlarin yiyişmesi kendi acimdan umrumda degil ama cocuklariyla guzel bir pazar gunu parka giden baba/anne parkta ust uste cikmis yiyisen iki insana tepki gosterirse buna da karsi cikmam.

0|1
    0|0
  • aleyküm selam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İnsan olan hiç bir fert hiç kimsenin ne sevişmesine karışır nede başka bir şeyine.. Ancak insanlıktan nasibi olmayan ve sakallı şeytan kıçı yalayanlara göre her şey günah ve kötüdür.. yalnız mubah olan sakallı şeytanın dergahta yaptığı uygulamadır.

0|2
    0|0
  • katılmıyorum
    evli olmayan hatta belkide hiç evlilik düşünmeyenlerin sokakta bizim masum çocuklarımız önünde öpüşmesine sevişmesine karşıyım arkadaş.

kimse demesin @нейтральны böyle şeyleri görünce iç geçiri diye.. bu yüzden kaç kez bu dengesizlerle tartıştığımı ben bilirim

0|1
    0|0
  • Ve Aleyküm Selam Ve Rahmetullahi Ve Berekatuhu Ve Meğfiratuhu Ebeden Ve Daimen.

Bunu hayvanlara yapan insanlara da diyecek bir şey bulamıyorum şahsen.

0|1
    0|0
  • Yorumsuz.

0|1
    0|0
  • hayvanların özel hayatı beni ilgilendirmez.

0|1
    0|0
  • Bunu ortalık yerde yapmanın ne mantığı var?
    Herkesin çoluğu çocuğu var, o çocuklar yediğiniz haltları görmek zorundamı?

0|0
    0|0
  • Bölünen bakteri var sokak ortasında. Ayıp yahu! Amiplerde de hiç ar haya kalmamış!
    Şaka bir yana hayvanlara zarar vermek çok yanlış gerçekten. Allah ıslah etsin bizi.

0|0
    0|0
  • İnan ne dediğini anlamadım. Olum Türkçe konuş lan. Arabistan'da değiliz.

0|0
    0|0
    • Benim Gibi Kaç Tane Oğlun Var?

• Uyarınızı Dikkate Alacağım.

• Senin benim yasimda kac tane oglun bar aslanim

Yükleniyor...