Kısa boylu insanlara sizde üzülüyormusunuz?

öncelikli aşağılamak amaçlı soru sormadığımı açıklayayım, boy allah vergisi olan birşey; kimisi uzundur kimisi kısa bunu yargılamak bana da kimseyede düşmez. kısa boylu insanlarla karşılaştığımda hayran hayran bana baktıklarını ve özendiklerini hissediyorum ve bu durum canımı sıkıyor, üzülüyorum o kişilere ki burada da çok fazla kısa boylu insanları aşağılayanlar var. sizde benim gibi üzülüyormusunuz kısa boylu insanları görünce?
(özellikle kısa boylu erkekler bunu çok dert ediyor)

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 163 üm bazen takarım ama yapacak bir şey yok. Az çok mutluyumda.

0|1
    0|0
    • Senin boyun kaç?

• ben teşekkür ederim size de iyi akşamlar

• İyi akşamlar.

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet erkek icin daha zordur kisa boylu olmak hadi kiz icin minyondur tatlidir denir ama kisa boylu erkek olmak kisa kiz olmaktan zordur. Sahsen ben minyonum kisayim kimisi dalge geciyor kimisi cok begeniyor ama boyumun +larindan yararlanmaya bakiyorum. Cunku boyu dert ede ede omru yeriz baska bir sey degil.

0|2
    0|0
    • dediğiniz gibi bir bayan için sorun olmuyor ve sorun edecekde birşey yok aslında ama kısa boylu erkekler büyük sorun ediyorlar bunu

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu saçmalık ya , 165 boyunda olup da özgüveni sağlam , espritüel , karizma adamlar var. Üzülmem çünkü bu özelliklere üzülmeye gerek yok insan güçlü olmalı kendini geliştirmeli , Kavakta da boy var.

0|0
    0|0
    • bir tarafı överken diğer tarafı yerin dibine sokmak zorunda değilsin kardeşim öncelikle. soruyu okumadın galiba, üzülüp üzülmemek senin tercihin tabiki kimse bişey diyemez ama kısa boylu insanlar uzun boylu insanları görünce üzülüyor ve bende bu hallerini görünce onlara üzülüyorum, anlatılmak istenen bu

• Lys çalışıyorum abi kafam biyoloji şu an :D Tamam üzülmelerine üzülmen normal evet de , diğer insanlar kabullenmiyor kabullenseler onlar üzülmez zaten bunu açıklamak istedim

• :) başarılar sana sınavlarında kardeşim, keşke üzülmeseler işte de elimizden birşey gelmiyor

Yükleniyor...