Insanlar neden boyle? Sizlere bir sorunumdan bahsedicem. Boyum kisa 1.52 ben bunu sorun etmiyorum fakat etrafimdaki insanlar yani insan demiyim hatta etrafimdakide demiyim bunlar 4 5 kisi ve uzun zamandir sevmiyorum onlarla anlasamiyorum kendilerinin davranislari hosuma gitmiyor staj yaptigim yerdeler ayni okuldayiz okul bitti her neyse calisiyoruz. bir sey oldugunda doyleyecekleri vuracaklari bir noktam olmafigi icin bir kusurum olmadigi icin davranislarimsa ve kisiligimde dire boyuma vuruyolar cunku bok atacaklari baska sey yok. Bunlar zavalli insanlar ben cevremde sevilen farkedilen biriyim. Ama onlar bunun farkinda ve bende onlar gibi yalaka serseri kaba olmadigim icin farkli oldugum icin Bana boyleler ne yapmam lazim? Bu tur insanlara karsi. Boyumu takmiyorum zaten ama soylenince uyuz oluyorum. Her seyden once kisilige davranisa akila bakarim. Ama bu insanlar bunun farkinda degil kisiligimde bisey bulamiyorlar ve boyuma takiliyolar. ne yapmam laxzm?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Ne güzel işte kendin söylemişsin takmayacaksın. "Bir lafa bakarım laf mı diye bide söyleyene bakarım adam mı diye" bunu arasıra hatırlamak lazım, ben insanın Allah vergisi özellikleriyle dalga geçene ne gözle baktığımı şuraya yazsam yorumum engellenir yani sen anla ;)

0|0
    0|0
    • Ya haklisin. Yani bu durumda umursamasam benimle ugrasmayi birakirlar degilmi? Obur dunyada iki elimde yakalarinda zaten bu insanlarin bana bunu diyerek bana degil Allaha hakaret etmis oluyorlar cunku beni Allah yaraatti.

• sende onların en yaralı yerinden vuracaksın. kana kan dişe diş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...