Düğün nerede yapılmalı?

Kız arkadaşımla gelecek ile ilgili düğün sohbetleri yapıyoruz. Ciddi bir ilişkimiz var. Kız arkadaşım düğünü deniz kenarı istiyor. 2 aile de iç anadolu da farklı şehirler de oturuyor. Düğün benim günüm diyor ve aksini kabul etmiyor. Kına gibi adetlerimiz de yok diyor. Ailem örf ve adetler gereği memleket veya kızın oturduğu ilde yapılır insanlar gelir diyor. Ne yapmam lazım? Bende arada kalmak istemiyor her iki tarafında gönlü olsun istiyorum.

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence kız arkadaşının istediği yerde yapılmalı. Çünkü kız belki de çocukluğundan beri deniz kenarında evlenme hayali kuruyodur. Hayatında bir kere yaşayacağı bu özel gün için her şey hayal ettiği gibi olsun ister. Ama aile baskısı yüzünden gidip istemeyerek memlekette yaparsanız kız durumdan memnun olmayarak bütün gün surat asar. Emin ol gelen misafirleriniz de düğünde asık suratlı bir gelin görmek istemezler. O yüzden ne yap et aileni ikna et derim bence çünkü bu ikinizin düğünü kimin nerede istediği, nasıl istediği hiç önemli değil önemli olan sizin ne istediğiniz.

0|0
    0|0
    • teşekkürler yorum için

• Bu seferde iki taraf içinde yabancı bir yerde düğün yapılırsa gelen kişiler asık suratlı olacak. Ne yapmam lazım hiç bilmiyorum. Ne kız tarafı ne de erkek tarafı değil çünkü

• Sizin seçimlerinize saygı duymaları gerekir. Ayrıca düğünü yapacağınız şehirde ömürlerini geçirmiycekler sadece sizin mutluluğunuza ortak olmak için bikaç saat orda bulunucaklar. Ayrıca düğüne sizin mutluluğunuzu paylaşmak biraz da kurtlarını dökmek için geliyolarsa nerede olduğunuzun ne önemi var

• Salonda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• iki şehirdede düğün yap ki iki taraf da kırılmasın, örf adetler değişik olabiliyor, anlayışlı olup hiçkimseyi kırmamaya çalış
    bir ömür mutluluklar size

0|0
    0|0
    • iki tarafta da istemiyor, sadece deniz kenarında düğün olsun istiyor

• kendi ailen için düğün yapmak zorundasın ve ikna etmelisin karşı tarafı, çünkü akrabaların bunu bekliyor ve o kadar kişiyi kırmaman lazım. kız tarafı içinde deniz kenarında sade bir düğün yap, zor bir durum senin yerinde olmak istemezdim, allah yardımcın olsun

• Allah razı olsun, iki arada kaldım

Yükleniyor...