Kızlar büyük mü seviyor?

Kızlar büyük mü seviyor? İlla yaşı büyük olması mı lazım? Yani yaş bu kadar sorun mu gerçekten mesela 22 kızsa 22 erkek olsa olamaz mı yani illa erkek 3-4 yaş büyük mü olmalı?

Güncellemeler:
,,
,,,,,,

0|0
18|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• Yok ya aksine ben hiç sevmem benden 2 yaştan fazla büyükse hatta 2 yaş bile sevmem hiç nefret ederim 😄 ve söylemeden geçemeyeceğim dostum soru başlığı ağlattı.. 😂

0|2
    0|0
  • Genelde kadın daha çabuk olgunlaşır o yüzden erkeğin 3-4 yaş büyük olması ilişkiyi erkeğin yönetebilmesini kolaylaştırır. Kadın yönetilmek, sahiplenilmek, bir şeyin söylenmeden yapılması gerektiğini karşıdaki erkek anlasın ister.

0|1
    0|0
    • kesinlikle yazdıklarına katılıyorum bencede böyle

• Kızlar genelde olgun düşünsün diye kendinden 3 4yaş büyük birini istiyorlar ama otuz yaşında hala kişiliği oturmamış olanda var 23 yaşında aklı başında olanda var

0|4
    0|0
  • Valla yaş takintim var kankim büyük olsa makbule geçer. Ama ayni yaşıtım da olur.

0|2
    0|0
    • hala bebek duruyo :D

• nesi en sevdiğin nerde hangi testi uygulicamızı nasıl görcem onu merak ediyom bide hepsinde farklı farklı yakınsanklık ıraksaklık olayı p serisinde ffalan mesela yok birden kucukse farklı sonuyc vs kafamı allak bullak etti anlıyorum ama sınavda ne olcak bakalm

• Yemin ederim diferansiyel denklemlerinden kolay onlar. Belli başlı seylerini bilsen yaparsın. Ben o konunun sinavindan 90 larda almıştım. Diferansiyelden 50 yi zor aliyorum 😂

• Bazen 1 yaş küçük olmasına bile bir sey demiyor insan gönül işi sonuçta

0|2
    0|0
  • Bir iki yaş dışında büyük sevmem

0|2
    0|0
  • Yoo olur ama yasindan olgun kizlar yasitlari olan erkeklerle pek anlasamiyor

1|1
    0|0
  • Hayır 1-2 yaş küçük bile olabilir. Benim yaşlarımda olması önemli büyük ya da küçük.

0|1
    0|0
  • Bence birazcık büyük olmalı ama aklı başında olması iyi olması en önemli şey tabi

0|1
    0|0
  • Yoo küçük olmasın yeter

0|1
    0|0
  • Hayır ben aksine kendimle yaşıt birini isterim 3-4 yaş çok büyük geliyo bana

0|1
    0|0
  • Erkekler geç olgunlastigi için daha iyi olur büyük.6 _ 7 daha İdeal hatta

0|1
    0|0
    • Kesinlikle aynı düşünüyoruz aynen öyle inşallah

• İnşallah 😊

• Ne yaşıt ne de küçük olmasını istemem. Nedenini bende bilmiyorum😁

0|1
    0|0
  • Dostum 😉 kuşak çatışması olmaması için yaşlar aşit olmalı😀😀😀

0|1
    0|0
    • naber :) ya kızın büyük olması bence garip durur ama erkeğin öyle değil

• hyr bnce 3-4 yaş sübyancılık gibi geliyor bana

0|1
    0|0
  • Olur niye olmasın. Kızlar çocuk gibi erkek istemez. Erkekler de geç olgunlaştığı için. Büyük erkek istiyorlar.

0|1
    0|0
  • Hemde nasıl

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Soru başlığı tam bir ilgi alana doğrusu :) Yaşıtlarının çoğu çoluk çocuk olduğu için bence yaşıtlarından 1-2 yaş büyük isterler.

0|1
    0|0
  • buyuk seviyolar test edilmisdir

0|1
    0|0
  • Evet olgun swviyolar

0|1
    0|0
  • büyük severr

0|1
    0|0
  • Büyük iyidir

0|1
    0|0
  • fark etmez ya onlar için bence

0|1
    0|0
    • Bence farkediyor gibi

• Arkadaş doğru söylemiş. Artık pek fark etmiyor. Yaşını eskiden %95 takarlardı şimdi %50 takıyorlar. Biraz sevgi göster hiç önemsemezler bir yaşı. Bana reelde genelde 30 üstü daha çok yürüyor 😂 gerçi 15-16 olup yürüyen de var kızların sağı solu belli olmuyor kısaca :D

Yükleniyor...