Detaydaki konuda neden umursamaz davranıyorsunuz?

Burada yaşı 16 17 olan ergenliğe yeni adım atan insanlar kendileriyle ilgili bir soru sorduklarinda acımasızca yorum yapıyosunuz ama bu insanlar bizim basit gördüğümüz bir yorumu bir sene boyunca kafalarına takip kurabilirler. Bulundukları dönemden ötürü. Bence biraz daha dikkatli olunmalı diyorum. (Mesela bir kız annesiyle resmini atmış şimdi gördüm hangisi anne falan yazanlar olmuş bunu sen ben komiklik olarak algılayıp gulebiliriz ama o çocuk bunu kendine psikolojik bir sorun yapabilir)

0|1
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ne güzel anlatmışsın ya. Tebrik ederim sonuna kadar haklısın.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• burada 16.17 yaş aralığında olanların üye olması zaten yasak olmuşsa şikayet edilir edilmeli de

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Burayı neden ciddiye alalım? Sebep?

18 yaş altı üye olamaz, yasaktır

Kılı çıkmamış ergenler üzülecek diye yorummu değişelim. Gitsin parkta oynasın

0|2
    0|0
    • Karşımızdaki bir insan olduğu için ciddiye almamız gerekmez mi? Sonuçta onlar buradaki insanları ciddiye alıp birseyler paylasıyorlar.

• 18 yaş altı yasak kardeşim yasak

• Öncelikle ergenliğe 12-13 yaşında giriliyor. Daha sonra burası +18 bir site 16-17'nin burada işi ne? Dahada sonra hakaret, küfür gibi konuşmaları şikayet edebilir herkes ama kimse güzel yorum yapmak zorunda değil. Madem kötü yorum istermiyor sormasın.

0|0
    0|0
    • Haklısınız ama o istemediği için demiyorum zaten beni anlamamışsınız. Sadece biz düşünelim biraz diyorum

• Ben seni anlıyorum. İçinde fazlaca iyi niyet saklı. Ama kimse kusura bakmasın herkes ederi kadar.

• Orda amac annesinin genc gorundugunu belirtmek aslinda

0|0
    0|0
    • O da olabilir evet ama bu yazış tarzından anlaşılır diye düşünüyorum. İnsanların niyetleri belli oluyo sonuçta değil mi? 😊

• Evet ama bunun yanlış olduğunu düşünemeyen bir insan zaten bu yorumlarla iyice kışkırır. Kıracak yorumlar yerine yanlışlıgından bahsetmek daha dogru geliyor bana

• Denerim bundan sonra 😊

• O hangisi annen diyenler kızın annesine yazıyor şerefsizler birde 18 yaş altı gelmese keşke siteye onlar için iyi bir yer değil

0|0
    0|0
  • Gercekleri soyledigimde islerine gelmeyince agzini bozuyolar ve site 18 alti yasak

0|0
    0|0
  • burda ne işi var 18 altının

0|0
    0|0
  • 1. levelesin :D %99.9 o hangisi anne diyen sendin :D

0|0
    0|0
  • Hiç yapma daha iyi

0|0
    0|0
  • Sen kadının dibisin.

0|0
    0|0
  • burda asıl sorumluluk bızde degıl aılellerınde dır onlar kontrol etmelı sanal ortama gırmelerını

0|0
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...