Bu heykel mi içinize dert oldu?

İzmir’de metro istasyonunda yer alan, geçtiğimiz günlerde de müstehcen bulunarak protesto edilen heykel saldırıya uğradı. Eser, hasar tespiti ve onarım amacıyla bir süreliğine yerinden alındı.

http://onedio.com/haber/izmir-de-mustehcen-bulunan-ve-bir-suredir-protesto-edilen-muzisyen-heykeli-parcalandi-712946

Derdiniz bu mu gerçekten? Vasıfsız, işlevsiz sadece nefes almayı bilen insanlarla doluyuz yemin ediyorum, çocuklara tecavüze, şehitlere, kadına şiddete gıkını çıkartamayan öküzlerin yeni icraatı heykel kırmak olmuş. Millet uzaya çıkıyor, bizim ülkede adam Erzurum'dan İzmir'e heykele saldırmaya geliyor, beynimiz, her şeyimiz bel altı olmuş, yazık.

Güncellemeler:
Günaydın günceli :)
Güncel.

0|1
9|24

En İyi Kız Görüşü

• Beyin dağıtılırken mahrum kalmış topluluk

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Deme oyle deme. Toplumun ahlaki kurtuldu.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Batmış mı heykelimiz bir tarafına beğenmiyorsan gelme kardeşim biz onu öyle seviyorduk gelmeyin ya izmire !!

1|1
    0|0
  • Cahil olunca böyle oluyor iste

0|1
    0|0
  • Minik işidliler

0|1
    0|0
  • Taaa erzurumdan izmire gelen arkadaşım kurusu ne güldürüd :D

0|1
    0|0
  • Yobazlar idam edilsin

0|0
    0|0
  • Böyle insanlar 97 yaşına kadar yaşıyor ona üzülüyorum

0|0
    0|0
  • Allahim ya yemin ediyorum aptal bir millet olma yolunda hizla ilerliyoruz. 13 yasina kiza tecavuz eden imamı boyle taşlasaydilar bir daha tecavuz olmazdi. Kalkip heykeli tasliyolar. Bravo boş halk bos beyinli vatandaslarim.

0|1
    0|0
  • Kıranların eline sağlık, iyi yapmışlar.

0|8
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Sizi bereket tanrısı, anadolunun bağrından kopmuş, lapseki şehrinin hakimi Priapos ile tanıştırmak isterim.

http://i.hizliresim.com/OMROP0.jpg

3|3
    0|0
  • Sanata ve Sanatçıya Saygısızlık! İrademdir Tez Buluna Kırılan Parçalar Münasip Bölgesine Tek Tek Sokula.

0|3
    0|0
  • Mnkpdumun pislikleri izmiri bari rahat bırakın

0|1
    0|0
  • Memlekette elini sallasan gerizekaliya çarpıyor. Böyle faydasızların organlarını alıp ihtiyaç sahiplerine vereceksin yaşamasın bunlar.

0|1
    0|0
  • ülkede ne kadar boş gereksiz insan var ya :D

0|1
    0|0
  • Mesele heykel degil haber. Tamamen bir karalama politikasi ve bunu yiyen sizler. Heykele gelince chp belediyesinin tek basarabildigi sey heykel dikmek hizmet sofir. Izmire gidin insanlara acirsiniz bu ne lan hic hizmet gormemis bunlar dersiniz sehir perisan halde

1|3
    0|0
  • Ya heykel bahane sözde müslümanlık şahane :)

0|1
    0|0
  • Buralar değerlerin panpa
    #rez

0|1
    0|0
  • kuş beyinli bir toplum

0|1
    0|0
  • izmirde hiç nöyle birşey görmemiştim ama dengesiz millet

0|2
    0|0
  • Ak gençlik tarafından yapıldığını az çok tahmin etmiştim. Beyin kapasiteleri bu kadar işte.

0|1
    0|0
  • hasta lan bunlar ben orada olduğunu bile fark etmezdim bunlarla mı uğraşıyorlar ilginç

0|1
    0|0
  • Normal yaşam felsefesi hayat amacı yaşam amacı kız ve erkek arkadaş bulup sevgili etmek olan bir toplumda dünyanın en sapık ülkesinde bunlar normal kimin elinin kimim cebinde olduğu belli olmayan bir ülkede geldi normal

0|1
    0|0
  • Kardeş keşke bunu yıl dönümü olan gezidede desydiniz bu tobüslermi dert oldu size diye?

Türkiye bu işte herkes karşısındakine saldırıyor herkese empati lazım

0|0
    0|0
  • bağnaz olmak çok kötü yaşanmaz kılıyor

0|1
    0|0
  • Onca taciz tecavüz olayları oluyor hadi yapsalar ya aynı şeyi ahlak polisleri

0|1
    0|0
  • En kutsal değerlerine zorla sövdürmek için bizi provoke ediyor bu adiler.

0|0
    0|0
  • Bütün heykeller putlar yerde bir edilmeli kim için yapıldığının bir önemi yok.

0|0
    0|0
  • Akp li diye alninda mi yaziyor. Vidyodan belli olmuyor da akp limi tkp limi chp limi diye. Sehidin tanimini sizden iyi bildkklerine emin olabilirsin.

0|0
    0|0
  • Saldırı olması yanlış, keşke belediye en başından kaldırsaymışda böyle bir heykel olmasaymış.

0|0
    0|0
  • islamı atacağız yakında! islam tecavüz, vahşet, terörizm ve nefret dinidir. islam cehaleti sever. islam cehaletten beslenir.

0|0
    0|0
  • Teehhhh yazık ya adamın zikini kırmışlar

0|0
    0|0
  • öyle deme ama terbiyemiz bozuluyodu heykeli gördükçe! cahillik ve yobazlık başa bela. kurtulamadık kurtulamicazda.

0|1
    0|0
Yükleniyor...