Günlük hayatta hangisini daha çok yapabilirsiniz?

Bir düşünce veya söylemek istediğiniz bir şey aklınıza geldiğinde bunu rahatlıkla dile getirebilir misiniz yoksa yerine göre konuşmayı mı tercih edersiniz? Ya da konuşma taraftarı pek değil misiniz? :)

4|1
28|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben zaten pek konuşmayı seven bir yapıya sahip değilim. O yüzden düşündüklerimin hepsini karşı tarafa iletmem :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yerine göre konuşmayı tercih ederim. Atatürk ile ilgili bişe konuşuyorsak niye düşmansınız. AKP'den konuşuyorsak onla alakalı. Ama konumuz bu değil ülkeyi nasıl kurtaracaz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• Aklıma geldiğinde direk rahatlıkla dile getirebiliyorum. Hiç sorun çekmiyorum bu konuda.

1|1
    0|0
  • Yerine ve karşımdakine bağlı olarak dile getiririm.

1|2
    0|0
  • rahatlıkla dile getiririm ben :D

0|1
    0|0
  • Ararım pat pat söylerim esirgemem, karşımdakiler de yapımı bildikleri için kırılmazlar

0|1
    0|0
  • söyleyeceğim şey ortama çok aykırı değilse genelde söylemeye çekinmem

0|1
    0|0
  • Yerine gore az konusmayi tercih ederim. Ama arkadaslarimla mesajlasirken benden cok konusani yoktur.:))

0|1
    0|0
  • Yerine gore konusmayi tercih ederim

0|1
    0|0
  • Valla kalp kırmama boyutu olduğu takdirde direkt söylerim ama kalp kırılacaksa sıkıntı içimde tutarım.

0|1
    0|0
  • Kalbimden ne geçerse dilimde de o olur

0|1
    0|0
  • konuşamıyorum pek :D

0|1
    0|0
  • Dile getiririm

0|1
    0|0
  • Aklıma her geleni çekinmeden söylerim ve yaparım. Tabi birilerini üzmemeye ve kırmamaya dikkat ederim.

0|1
    0|0
  • Gayet rahatlıkla aklıma gelen her şeyi söylerim konuşkan birisiyim zaten

0|1
    0|0
  • yanı aklıma gelen bır seyı dıle getırmeden once dusunurum dusundukten sonra soyleyıp soylemıcegıme karar verırım yerıne gorede konusurum durum karısık :D

0|1
    0|0
  • Pek konusmam ben ya cok uslu bir kizin

0|1
    0|0
  • Rahatlıkla içimden geçenleri söylerim. Patavatsızlık değil çevremde çok kişi olmaz zaten az insan çok huzur diyenlerdenim :D Onlarda içimi dışımı bildiklerinden sorun olmuyor :D

0|1
    0|0
  • çok dürüstüm içimden ne geliyosa direk söylerim iyi bir şey mi bilmiyorum

0|1
    0|0
  • Bir düşünce veya söylemek istediğim bir şey aklıma geldiğinde bunu rahatlıkla dile getiremem. Çünkü bu durum içinde bulunulan ortamla/kişilerle alakalı.
    Yerine göre konuşmayı tercih ederim.

0|1
    0|0
  • İstediğimi her yerde söylerim be

0|1
    0|0
  • Konuşma taraftari değilim direkt 😄

0|1
    0|0
  • Ben düşündüğümü söyleyince olay çıkıyo susmayı tercih ediyorum

0|1
    0|0
  • Yerine göre

0|1
    0|0
  • sert biriyim insanın yüzün hersey derim

0|1
    0|0
  • Aslında dobra biriyim ama karsmdaki kırılcaksa susmayı tercih ederim

0|1
    0|0
  • yazarım

0|1
    0|0
  • Konuşma taraftarı degilimdir :)

0|1
    0|0
  • o dediğin sey kırk yılda bir olur. söylemezsem catlarım hemen söylmemem lazım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• dobra konusurum ... bazen ıstemeden kırdıgım olur ama telafı etmöesını bılırım ... solenmeyecek seysede o anda demem daha sonra solerım

0|1
    0|0
  • Konuşacaksam, az konuşurum amaaaa, abooowwww çok fena olabilir işin sonu 😂😂😂😂

Zaten çok konuşmam.

0|1
    0|0
  • Degisiyo ya

0|1
    0|0
  • Direk çat soylerim. Karsidaki alinirmis yad alinmazmis dusunmem bile.

0|1
    0|0
Yükleniyor...