520 aracımı geri alamıyorum?

arkadaslar yaklasık 2 aydır aracım rehin hemde normal vatandas tarafından
bir kız arkadasıma verdim 2 gunluğune işini görsün diye ama sıfır km aracımı aldı bıde kaza yaptı üstune 1 ay servisde kaldı ve cıktıktan sonra tekrar aldı aracı ve benden saklıyo
anahtarın biri bende fakat yerını bılmıyorum soylemıyo
polis arakadasa dansııtm bana eger sıkayyetee bulunursan haksız cıkma ihitmalin var dedi
cunku rızanla verdın ve kendını halıyle savunme hakkı doğuyo dedi
ve artı savcılık sana 2 aydır rehın madem neden okadar bekledın hemen gelmedın sıkayate der dedi
bana sacma geldi arac benım arkadasım ruhsatım da var kapı gibi neden savcılık benı haksız bulsun gec sıkayette bulundum diyemi?

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Sen git direk savcılığa.

0|1
    0|0
    • gec oldu dıye senı scular dedi polis arkadas ama var mı oyle bir ihitmal?

• saflık değil 10 yılık dostumun bu kadaR kahpe oldugunu kabullenemezdım sadece

• Hayır adam doğru söylüyor.. Süzme zlaksın bence de.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Polis saçmalamış..
    Sonuçta nasıl ki güzellikle verdiğin borç para geri ödenmediği zaman kanuni yollara başvurabiliyorsan, güzellikle verdiğin araç da geri getirilmediğinde kanuni yollara başvurabilirsin..

0|0
    0|0
  • nerenin sığırısn sen evladım nasıl bir safsın çözemdim , gidiyorsun direk şikayet ediyorsun sende anlatıyorsun olayı kalkıp sana arabanı niye verdin cart durt deme yetkileri yok sen verdin ama arabanı geri alamadın gerekli şeyleri yapacaklardır sana yarabbimm sen nasıl bir safsın evlenmek istiyorum seninle eyy yaaarrr

0|0
    0|0
  • Nasıl bir saçmalıktır bu ya kızın evini bilmiyor musun? Araba da evinin yakınlarındadır. Olmuyorsa git savcılığa konuş.

0|0
    0|0
  • hayır polis arkadaşın yanlış biliyor. iyi niyeti suistimal denilen şey var. neden 2 aydırda suc duyurusunda bulunmadığını sorarlarsa da beni tehdit etti korktum dersin olur biter. ama sen bu davayı kazanan taraf olursun

0|0
    0|0
  • trafik şubesine git ve durumu anlat, araç senin üzerineyse alıp sana iade edeceklerdir. polis arkadaşın senaryo yazmış :)

0|1
    0|0
  • sa. laksında ondan afedersin. niye veriyorsun millete aracını. burası türkiye bacım unutma! bu ülkede adalet yok yok yok! haklıda olsan haksızsındır...

0|0
    0|0
  • Savcılıga gidicrksen ark tarafından dolandırıldım diycrksin savcılıkta arabanın plakasından şasesinden trafige cıkar cıkmaz bulucak o polis ark kimse yanlış bilgi vermiş

0|0
    0|0
  • 520 aracınında hepsimi kayıp anlamadım ki ben

0|0
    0|0
  • Çalindi de yeni çalindi şu kişi çaldi de nr malsin la sen dovrsim geldi seni

0|1
    0|0
  • senin su aracla biraz da ben takılayım yahu, nasıl arkadasların var senin oyle

0|0
    0|0
  • bulun tabiyaa bu ne saçmalık...

0|0
    0|0
  • telefonlarına cevap veriyor mu

0|0
    0|0
  • Yeni çalındı diye şikayet et. Saf olma

0|1
    0|0
    • yenı calındı mı okadar akıllısın sende ha mobese var bisey var hangı devırde yasıyoruz? kaza yapmıs ıslem görmus bu arac cıkmayacakdı bunlar ha? tek akıllı snesın :@

• cıldırmısm zaten memleketın polisi bile g... den kan almaya calsııyo kime guvenecez arakadas gelde delirme

• O zaman adam tutacan Dove Dove yerini ogrenecen

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne geçi arkadaş, git şikayetçi ol hatta çalındı de.

0|0
    0|0
Yükleniyor...