Aziz Yıldırım'ın her yenilgiden sonra GS şike yaptı demesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dün bildiğiniz üzere GS feneri yine darmadağın etti kupayı aldı. Aziz başkan ise hemen çıkıp şike yaptılaaağr fetullah hocaya okuttulaaaağr diye haykırdı. soru soran gazetecileri tersledi... siz ne düşünüyorsunuz bu durum hakkında?

Bu arada aziz başkan hakkında hakaret soruşturması açıldı

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Her zamanki gibi saçmalıyor

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Azizin tarzı bu. her yenilgide bahanesi aynı.. basket maçında dünya küfür edildş ergin atamana, ona ses çıkarmadı. şimdi g. saray yenince yok küfür yok şike, hep aynı bahaneler.. Millet yemiyo artık bu ucuz numaraları... aziz efendi, maçtan sonra savcıyada sataşmış.. ne sanıyo kendini, gazeticeleri fırçalıyo, biride ağzını açıp laf edemiyo. Yazık...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya fenerbahceli olarak adamlar oynamayı bilmiyor savunma yok hucum yok paslasma yok tek basina gol atmaya calisiyor tum oyuncular kaley. Kadar topu suruyorlar pas atiyorlar karsilicak adam yok guzel oynayamadı dun fenerbahce

0|0
    0|0
    • Futbolu nasıl bu kadar iyi biliyosunuz ya ben hicbisi anlamıyorum :(

• Ya ne bileyim bir ara izlerken babama sorup ogreniyordum simdi ofsayti bile biliyorum 😂

Erkekler Ne Diyor 5

• Fenerli olarak yenilmemize hiç üzülmedim. 4 senedir Takımın ağzına ettiler artık aziz Yıldırımın gitme vakti geldi. Teknik direktör de de iş yok Van persie yi çıkarım 4 aydır uynamayan adamı oyuna soktu bu gidişle 10 sene daha ikinci kalır yerimizde sayarız

0|0
    0|0
  • Ağlıyor şerefsiz sırf bu ağlaması yüzünden feneri eze eze yenmekten, Aziz Yıldırıma küfür etmekten zevk alıyorum ağlasın mk çocuğu

0|0
    0|0
  • Darmadağın da etmedik şimdi abartma :D

O adamıda yollasınlar artık piskopat mafya

0|0
    0|0
  • Azizin a q :)

0|0
    0|0
  • İyi ki aziz Yıldırım var kupa koleksiyonu yaptık

0|0
    0|0