Metro turizm olayının şokunu bile tam atlatamamışken yaşadığım olay psikolojimi bozdu ne olacak sonumuz?

Dün sabah mesaiye başladığımda görev yerimin önünde bir bayan belirdi birden. Etrafı tekmelemeye ve bağırmaya başladı. Bayan olduğu için ben müdahale ettim. Yaklaştığımda vücudunda çizikler tırnak izleri ve kan vardı. Üzeri zaten toz çamur içindeydi. Turist ve çat pat Türkçe biliyor. Sakinlestirdikten sonra polisi beklerken anlattı. Kadını kaçırıp tecavüz etmişler ve İstanbul'un göbeğine atıp gitmişler. Hala tüylerim diken diken oluyor aklıma geldikçe. Bu kadar serefsiz mi olmuş insanlar!!!

3|4
10|32

En İyi Erkek Görüşü

• Maalesef insanın kendi başına gelene kadar anlamıyor bu işleri. o kadar çok haksızlık ve ahlaksızlık var ki sokaklarda. Zayıf ve istismara açık olduğunu anladıkları an bela gelir seni bulur. Ben de bu sitede tecavüzü yaşamış bir kızcağızla tanışıp dertlerine ortak olmuştum bir aralar.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 31

• Sunuda muslumanliga yukleyen insanlardan ne beklenir isine gelince yuzde 99 der gelmeyince 99 degilder

2|2
    0|0
  • Ve %99 u musluman bir ulke bu

3|1
    0|0
  • Malesef devir kötü kimseye güvenmemeli birinci derece yakınlarımiz dışında , insanlar git gide pislik ve çamura bulasiyir

1|0
    0|0
  • Bu ulkede kadin olarak yasamak cok zor, tipki Ortadogu'da yasamanin zor oldugu gibi. Cok uzucu

2|0
    0|0
  • Kötü olmuş

1|0
    0|0
  • Sözde Müslüman ülkeyiz ama tecavüzlere tacizlere bir batı ülkesi gibi normalleşmiş bir hale getiriyoruz. Yapacağımız birşey yok cahil kalmış insanlar

2|0
    0|0
  • Onun bunun çocukları!! Allah cezalarını versin.

Böyle it herifler yüzünden Türkiyenin adı da kötüye çekiyor. En ağır cezayı alırlar umarım.

1|0
    0|0
  • Böyle o... pu çocuklarını yaşatmayacaksın öldürmeyeceksin de ama kesip hadım edeceksin yaşarken ölecek p.. evenkler...

1|0
    0|0
  • çok daha şerefsiz

2|0
    0|0
  • Şerefsiz çok piyasada insan sadece başına geldiğinde ya da etrafında olduğunda ya da medya olayın üzerine gidince haberimiz oluyor ne yazıkkıııı 😡😡

2|0
    0|0
  • Sen hala insanların şerefsiz olduğunu sorguluyosun? Hayvanları katledip. Kadınlara çocuklara hayvanlara tecavüz eden insanoğluysa.. Gelmiş geçmiş en şerefsiz adi puşt varlık insanoğludur..

1|0
    0|0
  • en iyi firmalar kamilkoç ulusoy pamukkale turizm nilüfer turizm bunlar seyahat etdim

1|0
    0|0
  • Aslinda hepsini hadım edicen kurtulcan. Bak o zaman tecavuz orani nasil %0 a dusuyor. Su haberlerde tecavuz eden hadım edildi diye bir ciksa, herkes duysa. Bak o zaman tecavuz ediceklerken bir kere daha dusunceklermi dusunmuceklermi.

1|0
    0|0
  • Tecavuzculere yapilacak ve verilecek cezayı daha once soyledğim gibi kendi açtığım sorularda 😎

1|0
    0|0
  • Ulan kansız şerefsiz it sürüleri kökünden kesmeli bunların seyini sonrada tecavüzcü koğuşun a atcan orda birbirini gibsin serefsizler

2|0
    0|0
  • Ülkenin %99u müslüman bu arada hatırlatayım

2|1
    0|0
  • Onun bunun çocukları !!

2|0
    0|0
  • Toplumsal baskiymis su bu herkesin istedigi bu burda hemen hemen seks manyagi olmus herkes uckurunu vajinasi ni tuta tuta geziyo herkes edep ahlak olmayinca boyle bunu isteyenler yarin ayni sey karilarinin kizlarinin basina gelince ne olcak acaba

1|0
    0|0
  • Çok şerefsiz doldu ülke yaşanmaz hale geldi mk

2|0
    0|0
  • türkiyeyi satın diyorum satmıyorlar. bu ülkenin kime ne faydası varki?

2|0
    0|0
  • İnsan değiller canım onlar

1|0
    0|0
  • Allah belasını versin onlarin ne olacak bu olaylar böyle

2|0
    0|0
  • ülkenin çivisi çıktı mk

2|0
    0|0
  • Sonra Türkiye'ye niye turist gelmiyor...

1|0
    0|0
  • evet o kadar şerefsiz malesef..
    çok kötü ya, insanlıktan utanmak lazım

1|0
    0|0
  • yuh mk ya. üzüldüm len

1|0
    0|0
  • Gerçekten insanlık olarak hiç iyi bir yere gitmiyoruz

1|0
    0|0
  • troll

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Allah kahretsin iğreniyorum artık bu ülkeden de insanlarından da.

3|1
    0|0
  • şerefsiz olanlar desteklendiği için şerefsizliklerini uygulayabiliyorlar rahatça.
    bir yolunu bulup hristiyan ülkeye gelmeni öneririm. ne hava karardıktan sonra evde ol telaşı var ne ne giydiğine dikkat et sıkıntısı var ne rahatsız bakışlar var ne toplum baskısı ne de ayrımcılık var.
    ne yazık ki müslümanların derin bir cahillik döneminde olduğu süreçteyiz. ülkede ne hayvanlar ne doğa ne kadınlar ne de erkekler huzurlu. kaç gel.

1|0
    0|0
  • Lanetler olsun

1|0
    0|0
  • Bu ülkede kadın olmak, insan olmak çok zor. Bu da bunun kanıtlarından biri

1|0
    0|0
  • Allah belalarını versın

1|0
    0|0
  • Türkiye'nin yeni hali.

1|0
    0|0
  • bacım cocukları

1|0
    0|0
  • yok artık

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...