11 Yaşına gelmiş kız hala kapanmıyorsa ne tür yöntemler uygulanmalı?

11 Yaşına gelmiş, Erkeklerin artık dikkatini çekecek kız hala kapanmıyorsa ne yapılmalı?

0|0
18|15

En İyi Kız Görüşü

• Tesettürü anlayabilecegi bir dilde anlatabilirsin

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• "Erkeklerin dikkatini çeker" cümlesi olmamış da eğer kapanma alışkanlığı aşılamak istiyorsan zorlamadan bunu ona anlatarak, anlayacağı bir dille anlatarak ilerleyen dönemlerde kendi kararıyla örtünmesini sağlayabilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• 11 yaşında ve hala kelimeleri nasıl bir arada bulunuyor ben bunu anlamadım kaç yaşında kapanmasını istiyordun hem burda 11 yaşında daha ergenliğe hafif hafif giriş yapan bir çocuktan bahsediyoruz siz onu şimdi kapatsanız daha sonra gizli gizli açılacak çünkü arkadaşları gibi olmak saçlarıyla uğraşmak seslenmek isteyecek siz ona kapanmanın dini açıdan önemini neden kapanması gerektiğini yavaştan anlatın vede arkadaşlarıyla beraber gidecekleri oyunlarla beraber kuranı anlatan yerler oluyor oralara gönderin tabi onunda rızasıyla kendisi zamanla isteyecektir zaten bende bu şekilde kapandım nefsimi ancak bu şekilde biraz olsun baskıladım lise bittiği yaza kapanacam dedim vede o zaman kapandım hiç değilse bir şeyler içimde kalmadan güzelce yaşadım ve şu an kapandığım için mutluyum daha doğrusu tesettürü azda olsa elimden geldiğince başarabildiğim için

0|0
    0|0
  • 11 yaşındaki kız erkeklerin nasıl dikkatini çekiyor acaba?

Bana bile 19 yaşındayım küçük diyorlar 😀😀

0|0
    0|0
  • Ona yöntemler değil de , size bazı yöntemler uygulamak lazım

0|0
    0|0
  • Ne diyon yaaa kacinci yuzyildauiz.
    11 yasindaki kiz cocuktur daha cocuk. Erkeklerin dikkatini cekiyorsa eger o erkeklere bazi yaptirimlar uygulanmali.

1|0
    0|0
  • Geri kafalı görmekten bıktım valla

0|0
    0|0
  • Ne demek ne yapılmalı? İstemediği sürece kaç yaşında olursa olsun asla kapanmamalı.

0|0
    0|0
  • 11 yaşındaki kıza bakmaya utanmıyor musun pis!

0|0
    0|0
  • Ulan yine mi sen hasta ruhlu sübyancı

0|1
    0|0
  • 11 yaşındaki bir çocuk erkeklerin dikkatini çekemez !!!

0|1
    0|0
    • Erkeksin galiba :) Yoksa GayMI ;))

• gayet de bir kadınım. 11 yaşındaki bir çocuktan etkilenen bir erkek-ki erkek diyemem- gitsin psikolojik bir tedavi görsün

• Kesinlikle 11 yaşında bir çocuk erkeklerin dikkatini çekmez bakan varsa zaten kişilik bozukluğu yaşıyordur.

• Tez boynu vurula 😒😒

0|0
    0|0
  • 11 yaşında daha yaşı küçük ayrıca 11 yaşında erkeklerin dikkatini nasıl çekiyor

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey yapılmamalı

0|0
    0|0
  • zorlamamalısın. insanlar zorlamaya gelmez hem. şahsen zorlasalar intihar ederdimki öyle bir durum söz konusu diğil şükür :)

0|0
    0|0
  • 11 yaşındaki çocuk hiçbir erkeğin dikkatini çekmez. Baskıyla kapattıracaksanız hiç yapmayın.

0|0
    0|0
  • erkekleri öldürmeli o zmn erkekler tarafndan dikkat çekmez

0|0
    0|0
  • Bu senin hatandir çocukta hiçbir suç yok. Buyuk günaha girmissin.11 yaşında ki kızın dikkat çektiğini dusunuyorsan direk tövbe et ve bir hoca yardımıyla gözlerini dağla. Allah akıl versin dicem ama geç kalınmış. Ben senin zihniyetinin ya

1|0
    0|0
    • Çok mu tahrik oluyon yoksa kızını görünce

• Takmicaksin kendin kapan onun yerine

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• allah belanızı versin da. 11 yaşında hangi erkeğin dikkatini çekecek 11 yaşıdaki kıza bakan erkeğinde çiçeğine koyim seninde çiçeğine koyim beyinsiz nöron

4|1
    0|1
  • Ona değil de sana şunu yazdığın için farklı yöntemler uygulayasım geldi. Birader sirkelen kendine gel ağzından çıkanları kulakların duyuyor mu? Ya siz nasıl bir zihniyete sahipsiniz ben sizi anlayamıyorum. Ondan sonra türlü türlü fetva verip , elin gözüküyor tahrik ediyorsun şu bu falan diyorsunuz. Sizden yani senin gibilerden korkulur gerçekten.

0|0
    0|0
  • Katli vaciptir.

0|0
    0|0
  • 11 yaşına gelmiş bir kız erkeklerin dikkatini çekmez. O erkekte sapıklık vardır tedavi görmesi gerekir.

0|0
    0|0
  • Ayaklarından tavana as közlenmiş sopayla sırtına vur.

0|0
    0|0
  • 11 yaşında ki birine ilgi gösteren kendini kapatsın bence bir yere. Mide bulandırıcı !!!

0|0
    0|0
  • 11 yaş daha ya

0|0
    0|0
  • kapanmak zorunda değil zaten.

0|0
    0|0
  • 11 yaşında ki çocuktan tahrik olan kişiye asıl bir tedavi uygulanması lazzım.

1|0
    0|0
  • Zorla kapatmaya çalışanlara bir beyin kontrolü yapılabilir mesela.

0|0
    0|0
  • Taşlanmalı :D

0|0
    0|0
  • zorlanmamali kapanmak istemiyorsa baskı yapilmamali

0|0
    0|0
  • Sizmi çok salaksınız benmi çok akullıyım anlamadımki lan soru troll troll anlayın artık böyle sorular troll

0|0
    0|0
  • erkeklerin dikkatini mi çeken? 11 yaşındaki çocuk anca dincilerin, sübyancıların dikkatini çeker. Ayrıca nerde kaldı Dinde zorlama yoktur ayeti?

1|1
    0|0
    • O öğle değil dinde zırlama yoktur değil herkes yanlış biliyor doğrusu dine zorlama yoktur yani kimseyi zorla müslüman yapamazsın

Yükleniyor...