Kızlar, Kısa boylu olmak büyük bir şanssızlık değil mi sizce de?

Kısa boydan kastım 1.55 ve daha kısa olmak. Giydiğin hiç bir şey yakışmıyo bir kere hele bide balık etliysen. Kendine daha iyi hissetmek için hep topuklu giymek istersin Ben şahsen spor ayakkabı bile giyemiyorum kendimi çok ufak hissediyorum 10 yaşında çocuk gibi hissediyorum Çok sinir bozucu :/ Hatta zenci olmakla eş değer bir durum Zenciler nasıl beyaz olmak istiyorlarsa kısa boylu olmak da öyle bişey :((( Siz ne düünüyorsunuz kısa boylu olmak hakkında ama dediğim gibi 1.55 ve altından bahsediyorum ona göre yorum yapın

Güncellemeler:
Kendini olduğun gibi kabul etmeyi denesen? Kendini değiştiremeyeceğini biliyosun Kafana takmanın bir işe yaramayacağını da biliyosun ee o zaman kendini üzmen sadece kendine zarar verir kendini yorarsın sadece. Kendini olduğun gibi kabul et ben buyum de. Ayrıca uzun olmanın da kısa olmak kadar dezavantajları mevcut. Yaşını büyük gösteriyosun bir kere Topuklu giymek sıkıntı oluyo ayakların büyük oluyo Boyuna göre eş bulmakta zorlanıyosun falan daha çok sayabilirim

0|0
2

Kızlar Ne Diyor 2

• öyle :D

0|0
    0|0
  • seni minnoş yerlerr :D üzülme canım her zaman genç gözükeceksiniz iyi yönleride var

0|0
    0|0
Yükleniyor...