Arkadaşım yok (not:kötü değilim)?

Arkadaşım sadece bir tane var. O da netten tanıştık birbirimizi göremiyoruz. Burda ben insanlara yaklaşmak için whatsap ta mesaj atiyorum. Nasılsın neler yaptın diye. Kendi yaptığı bir şeyi de anlatıyorum. Kitap almak gibi. Ama karşı taraf hiç bir şekilde bana mesaj atmiyor. Benim hakkımda sorular sormuyor. Ne yaptın iyi misin demiyor. Beraber sinemaya gidelim diyebilecegim tek arkadaşım yok. Ben psikolojik rahatsızlık geçirdim. Bunun için istemiyorlar galiba. Ne yapmaliyim?

0|2
9|26

En İyi Erkek Görüşü

• Farklı etkinliklere katil , kurs vb gibi. Çevreni geliştirmeye bak

1|0
    0|0
    • Sen muhtemelen geliştiren birisin ama ben öyle değilim elektrik almiyorlar belli ki
      Kursa da gitsem bu boyle

• Orta

• Onu da yükseltmek lazım.

En İyi Kız Görüşü

• Zor bir durum :(
    Kurslara katılsan belki çevre edinebilirsin

0|0
    0|0
    • Cesaretim kırıldı yine aynı şey olacağını düşünüyorum

• Kucuklukten beri hep bir sorun vardi arkadaşlık alanında. Neyse ki annem var. O da olmasa daha kötü.

Erkekler Ne Diyor 25

• bence sen önce kendinle barış
    insanları anlamak tuhaftır keza bazen en yakın dostun bile garip kaçabilir..
    ve internetteki arkadaşların belki seninle sinemaya gitmez ama izledigin filmi seninle konuşur veya okudugun kitabı..

0|0
    0|0
    • Lisedeki kızlar garipti okulda benle konusmazlardi ama doğum günümde pasta keseedik hatta birinde evime sürpriz yaptılar hocayla beraber. Hoca istiyor diye mi yapıyorlardı acaba? Yoksa kantinde hep tek yerdim kimse Günaydın demezdi

• Hoca demeseydin niye yapsınlar benle hiç konuşmayan kızlar hediye almışlar bir de

• ne diyecen pek takılmamak lazım

• Yurt dışında mı yaşıyorsun

0|0
    0|0
  • Çıkarlar doğrultusunda arkadaş bulursun.
    Kendi değerlerini bul,
    Örnek,
    Bana dokunmayan (dokunulmaktan hoslanmiyorsan)
    Geveze
    Dusunceli
    Aşk arayan ya da aramayan
    Sevgili var yok vs.
    Bunlari bir toparla. Sonra insanlari hayatina davet et.

0|0
    0|0
    • Çok davet ettim. Kriterlerim kırmayan ve yalan söylemeyen kişiler. Ama olmadı istemiyorlar. Sormayı da gururum istemiyor.

• Neden arkadaş olmadığını sormayi

• O zaman kendine şu soruyu yönelt. Ben beni hayatına davet edenlere ne yaptım?
      Herkesin en zor anında yanında mıydım?

• Ayak bileklerini bıçakla kes. Onlara ayrı işkence yapmak için kaynamış yağın içine koy ve o kaynarken saçlarını matkaba sararak saçlarını kopar. Kulaklarının altına 2 tane mum dik ve yanmalarını hisset bu sırada göz kapaklarına koyacağın iğneler sen gözlerini açıp kapattıkça gözlerini delsin. ya da arkadaş edin.

0|0
    0|0
  • Ben senle sinemaya gitmem ama paraşütle atlayabilirim.

0|0
    0|0
  • sor bana

0|0
    0|0
  • Benide say iki olsun uyar bana

0|0
    0|0
  • Benim de hiç yok kanka sorun değil seviyorum tek takılmayı...

0|0
    0|0
  • Herkez rahatsızlık geçirebilşr bunu kafana takma olur neden olmasın kimse aynı sağlıkta kalacağını söyleyemez

0|0
    0|0
    • Insanlar bunu anlamaz seni dislarlar dahası seni kötü olmakla suçlarlar hasta insan=yalnız insan=kötü insan gibi savma biseyleri var onlarin

• Olmaz gülüm ya biraz sende büyütmüşsğn galiba bak ben konuşuyorum senle nerden bilebilşrizki kimsenin sağlığı bozulmuyacak kafana takma ne zaman istersen konuşuruz

• Sağol

• yaşadığın çevre nasıl bir yer

0|0
    0|0
  • Konusabilirz ozelden yazarsan

0|0
    0|0
  • Oy Kıyamam ya nasılsın iyi misin

0|0
    0|0
  • bulursunnnn

0|0
    0|0
  • ver watsabınıı :)))

0|0
    0|0
  • ilginç

0|0
    0|0
  • paran olduğu kadar arkadaşın vardır

0|0
    0|0
  • aynı şehirdeysek beraber gidebiliriz

0|0
    0|0
  • O ne biçim arkadaş ben olsam hal hatır sorarım arkadaş dediğin böyle olmalı

0|0
    0|0
    • Valla bak o kadar ilgi gosteriyorum karşılık yok.

• Kişiliksiz karaktersiz biri boşver onu engelle gitsin üzme kendini 😕

• Senin arkadaş dediğin kişilerde boş demekki.

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun harika insanlarla karsilabilirsin hanı bunu kendine engel olarak görme

0|0
    0|0
  • Boş versene benim varda ne oluyor

0|0
    0|0
  • onların ayıbı takma kafaya herkes yalnız bu hayatta merak etme

0|0
    0|0
  • boşver

0|0
    0|0
  • Arkadaş olalım o zaman 😂

0|0
    0|0
  • Ben varım arkadaş olabiliriz konuşabiliriz istersen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Üzüldüm gerçekten yalnızlık kötü bişey bir insanın bir kaç arkadaşı olmalı. dışarı çıkıyor musun okul iş falan. Kendine bir arkadaş seç onun derdini sıkıntısını paylaş onun derdiyle dertlen sevinciyle sevin havalara uç.

0|0
    0|0
  • yalnızlık çok daha iyi.

0|0
    0|0
    • Sen yalnız takıl o zaman. Ama hiç güzel bir şey değil. Hele ki benim gibi sevmek sevilmek isteyen biri için.

• Yas? Sehir?

0|0
    0|0
  • Hangi sehirdesin cici kız, arkadaş olabiliriz?

0|0
    0|0
  • ne rhatsızlığı

0|0
    0|0
  • Banada kimse demiyor ortamlarin istenmeyenleriyiz napalim sende alis 😀

0|0
    0|0
  • Benimde çok yok ama emin ol olmaması olan kötü arkadaşlardan daha iyi... ben genelde vaktimi kitaplara ayırıyorum sevgiyi aşkı o kitaplarda tatmak daha güzel. Ama olmasını istiyorsan da yenilere yönel eskilerden hayır çıkmaz bende zamanı bekliyorum sırf yeni arkadaşlar edinmek için. Tavsiyemdir

0|0
    0|0
  • Uzulme kanka bende ayni durumdayim alistim ama yalniz olmaya fazlalik geliyor artik hepsi

0|0
    0|0
Yükleniyor...