Kapat

Nedir bu arkadaşlardan çektiğim?

Şu yaşıma kadar hep arkadaşlık konusunda sıkıntı yaşadım. Çünkü kime arkadaşım dostum dediysem nedenini bilmediğim bir şekilde beni çekememeye kuyumu kazmaya başladı. Hele lise hayatımda arkadaşım olmayan insanlar bile hocalarla ittifak kurup bana zorluklar çıkardı. O yüzden ne öğretmenleri severim ne de insanları. Elimde değil hep böyle oldu hayatımda ve istemesem de içimde kin birikti. Üniversiteye başladım başka bir şehirdeyim zaten okuduğum şehir asosyal bir şehir ama tam kafa dinlemelik bir yer.(sakarya). Sadece ders notları sınavlar için konuştuğum bir kaç kişi var. Onlar da şimdiye kadar konuştular ettiler final haftasında çok önemli bir ders hakkında sınav konusu hakkında sorduğum bir soruda bana yalan bilgi verdiler ve onlar yüzünden düşük not aldım. Oysaki sevdiğim insanlardı. Tamam deistim ama onlar bayağı sıkı başörtülü müslüman insanlardı. saygım vardı. Azarlayınca da ben öyle anladım daha farklı deseydin diye saçma bir savunmaya geçtiler. O kadar morelimi bozdular ki bir kaşık suda boğasım var. Nedir bu iğrenç insanlık? Derdiniz ne ulan benle. Çok güzel değilim çok başarılı değilim çok sosyal değilim insanlar ne diye kuyumu kazmaya çalışıyor? Oysaki hiçbirine hiçbir kötü bir şey yapmamama rağmen. İnsanlardan nefret ediyorum. İnsanlara hayvan diye hakaret etmek bile hayvanlara hakaret olur. İnsanlarda görmediğim şefkati samimiyeti bir kedide bir köpekte gördükten sonra...

0|1
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• NE kadar da aynı benim gibi düşünen bir hanımefendi kızımız.1. sınıfmısın bilmiyorum, hiç öyle geri kafalı biri felanda değilim ama başka şehirde üniversiteli olunca o arkadaşların yapmayacağın kendine yakıştırmayacağın ve yalnış olduğun davranışlarını hal hareketlerini olumsuz yönde etkiliyorlar. Ve hepsi çıkarcı en iyi arkadaşım dediğin kişi bile çıkarcı. Sen ne kadar iyi bir kişilik isen o kadar eziliyorsun o ortamlarda. Gerçi üniversite dışında da insan ilişkileri hep ayn iş yerinde sokakta insanlık zor değil aslında sıkıntı insanları bu iğrençlikleriyle kabullenmek istemememiz. Çok derin düşüncelere giren zeki insanlar sürekli senin yazdığın şeyleri düşünüp mutsuz olurlarmış taki insanları kabullenip kabuğunda yaşamayı kabullenene kadarçBen bunları bilmeme rağmen kabullenemedim umarım sen kabullenirsin. Bu arada beni biraz olsun ferahlatan bir söz var dünya müminin zindanıdır diye. Normal olan herşey onun zoruna gider diye bir söz umarım mutluluğu yakalarsın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• insanlara çok fazla güvenme kendi işini kendin halletmeye çalış benim de dostum yok ve ben böyle yapıyorum. bu arada ben de sakaryada yaşıyorum

1|0
    0|0
    • okuyor musun sen de

• ben de geçiş yapmak iç. in ortalamamı yükseltmeye çalışıorum

• ben sakaryayı beğenmezdim ve şimdi kastamonuda okuyorum yani sakaryadan daha beter bir yerdeyim. umarım daha güzel ve iyi bir yere geçiş yaparsın

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

• Sözde müslümanlık işte. Saygı duymayı, Hoşgörülü olmayı ne zaman öğrenirsek bu dediğin olayda yaşanmaz. Sen çizginden çıkma elbet sana uygun birileri gelecektir. Hayatına

0|0
    0|0
  • tek yaşamaya korkan ergenlersiniz, arkadaşlarınızdan kazık yedikçe başlık açıp kafa ütülemeniz yersiz. madem arkadaş sevmiyorsun tek takıl. hep bir ajitasyon, hep bir demagoji.

0|0
    0|0
    • yoo tek kalmaya korkmuyorum aksine yalnızlığı seviyorum ve ergen ergen hallerim de yoktur bay ukala. tek takılıyorum zaten samimiyetim yokken uzak dururken bu kadar ileri hareketler yapıyorlar

• aynı ben degerini bilmeyen bir sürü gereksiz insan

0|0
    0|0
  • Bana ulaş istersen saü den tanışıriz blki bir arkadaşun olur

0|0
    0|0
  • en iyi arkadaşın sensin. yani kendinsin bence tek tabanca takil

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• Insanlara güvenme derside kendin takip et ben kimseye sormak zorunda olmayayım diye her derse gidiyorum gitmesem bile hiç istemiyorum muhattap olmaya değmez
    Bölümün ne

0|0
    0|0
    • Siyaset bilimi ve kamu yönetimi. bak ben de her derse gidiyorum ama dikkat eksikliği var bende. ve sabahları kendime gelemiyorum duyguğum şeyi algılayamıyorum uyku sorunu da çekiyorum doktordan randevu almaya çalışıyorum. o yüzden eksiklerimi ve kaçırdığım yerleri güvendiğimi sandığım kişilerden istiyorum. o da bana sen de geliosun takip etseydin o zaman dedi bunları deidğimde o senin sorunun dedi. zaten kaçırdığımı farkettiğim için sordum diyorum doğru düzgün soramamışsın diyor

• 2 senedir burdayım hiç beklediğim gibi olmadı evde mi kalıyorsun yurtta mı

• ilk sene yurttaydım şimdi evde kalıorum

• Belkı insanları iten bir yönün vardır

0|0
    0|0
    • itiyorsam uzak dursunlar kafaları basmıyor mu buna? uzak durmuyorlar aksine kuyumu kazıp duruyorlar bunu savunamazsın bana

• Kıskançlık. Duruşunu çekemiyorlar ağır oluşunu.
    İnsanlar harbiden srefsiz olmuş. Bunları nerden mi biliyorum çünkü benim başıma da aynı şeyler geliyor
    Gel arkadaş olalım

0|0
    0|0
  • sen : ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...