Türk kızı ve Türk erkeği birbirinin dengi değil mi?

Kızları cinsel obje olarak görülmekten yakınıp zorda kalınca dişiliklerine başvurmaktan çekinmiyor. Sonra yok efendim erkekler çok abazan. Hepsi çok pislik.
Erkekleri müzmin 31ci. Çünkü kızları frijit hale getirdiler.“Benim bacıma kimse ilişmesin ama ben başkalarının bacılarıyla düşüp kalkayım” kafasındalar.

Gelelim işin sosyal boyutuna.
Çeşitli sebeplerle, kızlara saygı duymayan bir nesil yetişti. Her alanda kendisinin öncelikli ve üstün olduğuna inanan bu erkekler, kızların kafasına kafasına vurup ellerinden ekmeklerini alıyorlar.
Kızlar çok mu rahatsız, hayır. Onlar da erkek boyunduruğu altına girip ezilmekten haz alır duruma gelmişler. Öyle ki, bu tavırlarından dolayı onlara gerçekten saygı duyan erkekleri de kendilerinden soğuttular.

4|4
13|13

En İyi Kız Görüşü

• Dengesiz davranışların neticesi bu. Bu sitede bile dudak sorup meme atıyor, millet yürüyünce; uff abaza şey :s. Ben bile direkt oraya bakıyorum ki amaç da baktırmak. Dişiliklerini kullandıklarında toplumdan fahişe yaftası yedikleri için bir ateşli bir frijit. Erkeklerdeki kafayı anlamış değilim. Sanki kendi bacıları kutsal bakire milletinki yol geçen hanı.

3|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kadın dünyanın her yerinde cinsel obje olarak kullanılıyor, sadece kabul etmiyorlar bu gerçeği. Dünyanın en eski mesleği fahişelik değil midir?

Kadın son 300 yılda yavaş yavaş topluma dahil olabildi.
    Ataerkil toplumun alışkanlıkları kolay kolay değişmiyor. Kadına nasıl bir erkek istediğini sor , beni sahiplensin, korusun kollasın der.

Tespitlerin çok yerinde , saygı istenmez, kazanılır. Kadın, erkek birbirimizi sevmeyi , saygı duymayı öğrenmeye çalışıyoruz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Tüm davranışlar etkiye tepki değil mi zaten bir yerde.. E kültürde geçmişten geliyor ülke kültürü bu şekilde gelmiş kırabilen azınlık bir kesim var bunu. Onlarda zaten toplumda aykırı dışlanan tipler oluyor. At gözlüğü de var malum farklı düşüneni kışkışlıyoruz bulunduğumuz her yerden. Yani türk kızı türk erkeği bu şekildeyse bu geçmişte başlayan bir şey ve birbirni tamamladılar zamanla. Kıza bir erkek neden saygı duysun o kızın annesi bile kızını erkeklerden aşğıda görüyor. Seni en yakının böyle yaparken herhalde doğru olan bu diyorsun. Aynı şekilde baba oğluna pozitif ayrımcılık yaparken oğlan diyor ben daha üstünüm öyle olmasa annem de babam da bana bunu yapar mı diyor ve hiç ardını eşeleme gereği duymadan bu şekilde devaö ediyor.
    Evet belki geçmişte kadınlar çok daha acizdi korunmaları gerekiyordu ama yani bilmem kaç senesine gelmişiz insanoğlu hiç mi kendini geliştiremez? Geliştiremiyor işte. Sonra dengiz tabi kültürün yobazlığını ailelerimiz hücrelermize kadar işlemeyi kendine görev edinmiş

0|0
    0|0
  • Neden bana hiç bu tür erkekler denk gelmiyor acaba?
    Herkes dengini buluyor.

0|0
    0|0
  • düşünüyorum düşünüyorum savunamıyorum kendimizi.. :(

0|0
    0|0
  • Bunlar hep havasizliktan iste.

0|1
    0|0
  • Baska derdin yok mu olm senin

0|0
    0|0
  • Maalesef haklısın

0|0
    0|0
  • Bu adamı üzmeyin :D

0|0
    0|0
  • İki tarafta bir birlerinin hatalarına her yönden meze oluyor

0|0
    0|0
  • herkes dengini bulur

0|0
    0|0
  • Ne de möhim bir mesele sjdjjddj dogrudur ne diyim

0|0
    0|0
  • Diyelim ki oyle ya da degil bu seni ne sonucuna vardırıcak.

0|0
    0|0
  • Aynen öyle.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Nedeni dinsel öğretilere bağlıyorum. Kuranda erkeklerin kadınlarını dövebildiği, mirastan iki kat pay alabileceği ve karısının yanına 3 avrat daha iliştirebileceği yazıyor. Çoğunluğu Müslüman olan bir toplumda kadın figürü bu öğretilerin baskısı altında can çekişiyor. Sen inanmıyorsan yan komşun inanıyor gibi bir durumla baskıcı toplum kadını pasifize ediyor. Yani olayın boyutu buralardan başlıyor bu memlekette.

0|0
    0|0
  • Evet fazlasıyla dengidir. Olayı salt dış görünüş ve davranış açısından ele almayın. Toplum genelindeki bireylerin; birbirlerini gösterdikleri saygı, sevgi & bilime, sanata kültüre, modernizme, ahlaki kriterlere vb değerlere verdikleri öneme göre değerlendirin.

0|0
    0|0
  • Erkegin altinda yatar; erkegin altinda ezilir hic biri de ses cikarmaz.
    bir olay olur, aa erkekler soyle erkekler boyle.
    Ee mk az adam olun.
    Hani kari erkek esitti?

0|0
    0|0
  • Evet 90%ından soğudum resmen.. Doğmuş büyümüş ama sadece fiziksel büyümüş, geri kalan sıfır. Her iki cins içinde geçerli. İki cinste bilinçsizce birbirinin kopyası işte..

0|0
    0|0
  • durum tam olarak bu. Watped i bilirsin ergenlerin hikayeler yazdığı sosyal bir platform diyelim. Ne çok genç kızımız varmış ezilme, dayak yeme, tokatlanma meraklısı

0|0
    0|0
  • portakal cidden güzel tespit senden beklemezdim dünden sonra ama güzel tespit :D

0|0
    0|0
  • Dogru tespit

0|0
    0|0
  • Adam haklı panpa verdim şukunu

#inciheryerde

0|0
    0|0
  • Türk erkeği değilde Türkiyede yasayan erkekler deseydin cevap verebilecektim :D herneyse ben batıda yasadıgım icinmi bilmiyorum pek fazla cinsiyet ayrımı görmedim kız -erkek arasında?

0|0
    0|0
  • Herkes dengini buluyor.

0|0
    0|0
  • BUnlar hep cehalet, eğitimsizlik.

0|0
    0|0
  • Erkek her haltı yiyip bakire kız ister, bacısına biri laf atınca namus bekçiliği yapar. Oysa namussuzun önde gideni olmasına rağmen.
    Kızlar bekaretlerini kocalarına saklayarak cinsellik yaşamak için anal yolla ilişkiye girer defalarca, serseri, havalı, yakışıklı, paralı, kendilerini insan yerine koymayan erkeklerin peşinde koşarlar sonra namazında niyazında, ahlaklı, dürüst, biraz da paralı erkeklerle evlenmek isterler. Bu ülkede erkek kadının, kadın erkeğin oyuncağı olmuş.
    Herneyse, hayat böyledir azizim. Namussuzlar evlenmek için namusluları gözüne kestirmiş, aşka, sevdaya aç namuslular bunlara kanmış. Bir varmış, hiç yokmuş...

0|0
    0|0
Yükleniyor...