Arkadaşlar Bura yeri mi bilmiyorum ama bilgisi olanlar yardımcı olursa çok memnun kalırım?

Öncelikle yaşım 18. son bir buçuk sene içerisinde 12 defa mahkemeye ciktim yargilandim 148 gun cezaevinde tutuklu kaldım. isledigim bir suçtan dolayı 12.5 yıl infazim var. şimdi asıl konu cezaevinde tutuklu kaldığım süre içerisinde 3 kişiyi darp ettim. tutuklu kaldığım mahkemeden tahliye oldum ve dosya yargitaya yollandı. o dosyadan 12.5 yıl infazim var. diğer ortaklarim 65 sene hüküm aldı. şimdi korktuğum konu hakkimda silahlı basit yaralama suçundan kamu davası açıldı. he rhangibi bir ceza alirsam örnek : 1 gün bile hapis cezası veya adlı para cezası vs vs aldığım 12.5 yıl mahkumiyet hagb açıklanacak sizce ne olur? yani mahkeme tekrar hagb verebilir mi bana?

Güncellemeler:
ifadem : anneme ve babama aileme yönelik ağır hakaretler ve ağır tahrikler sonucu bu olayı gerçekleştirdim.
güncel

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bunları yaparken kimseden çekinmeyen sen fotoğrafını yüklemeye mi çekindin? Bİzden mi çekindin? Troll sun yine de yaşanmış var sayarsak evet mahkum edilirsin.

0|0
    0|0
    • anlamadım? trool derken

• ama ben yaptıklarınla seni dışlamadım ya da ayıplamadım ki. Herşeyin bir sebebi vardır. Ama sebep ne olursa olsun başkalarını ortak edinerek bir suç işlemem benim tarzım değil. Yine de olayları bilmediğim için ayıplamadım. Sadece çekinmişsin dedim. Az çok psikolojiden anladığımı zannederek diyorum ki yaptıklarının geçerli bir sebebi olduğunu düşünen biri yaptıklarından dolayı kimseden çekinmez, ama sen fotoğrafını koymamış ve çekinmişsin bu yüzden inanasım gelmedi dedim. Benim inanıp inanmama sana bişey kaybettirmez ya da kazandırmaz. E zaten bende seni kırmak için ya da aşağılamak için herhangi bir ithamda kelimede bulunmadım. Yine de sormuş olduğun sorunun cevabını verdim.

• bu hesabı yeni açtım ama söz fotoğrafımı hemen paylasicam. kimseden cekincegim biseyimde yok eyvallah sagolasin

• Hayir

0|0
    0|0
Yükleniyor...