Bugün sınıfa çok pis atarlanasım var sizce yapıyım mı :) ?

lys döneminin başından beri tarih ödevlerini göstermiyorum. araya giren bazı olaylarda oldu ama genellikle 3 tane kalın test kitabı + diğer derslerin notları defterleri hepsini bir arada götürmek zor geliyo. zaten bu kitaplar yüzünden kaç tane çantamın askısı koptu ve kaç kere omzum ağrıdı. bir gün artık yeter şu ödevi götürüyüm dedim o güne de ödev varmış bende bu ödevi yapmadım başka bir güne zannediyodum. hoca öğrenirse beni mahveder diye gitmedim. o gün de dershanenin o taraflarda işim vardı onları hallettim ve eve geldim. ertesi gün ek derste ben bunu bir arkadaşıma anlattım. mal insan gelmiş bunu hocaya söylemiş. bu olaylardan sonra hava değişiminden dolayı hastalıktan kurtulamadım ve bir süre hiç gidemedim dershaneye. adım ödev yapmadığı için gelmedi oldu.
pazar günü gitmedim hoca da arayınca "yeğenim gelmişti bugün onları uğurlucaz" dedim. ben açıkçası bir tuhaflık göremiyorum ama pazar günü dershanede alay konusu olmuşum. salı günü bir gittim "ödev var sen niye geldin" dediler. 2 saat boyunca hoca laf soktu, dershaneye gelmediğim günler alışveriş yapıyorum diye söylendiler. bugün yine tarih dersi var. ve salı günü hocanın verdiği testlerin hiçbirini yapmadım. hocaya ve sınıftakilere tavrımı göstermek için kendi ortamımı kendim hazırlayıp bağırıp çağırıcam. zaten lys yüzünden stres yaşıyorum. iyice düzenim bozuldu üstüne bunu da kaldıramıyorum. sizce sesimi çıkarmanın zamanı geldi mi ya da başka düşünceniz var mı?

0|1
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• cesaret hapımı içtin sabah :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Atarlan tabi ki hak ediyorlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Geçen dediklerimi yap 🙂

0|0
    0|0
  • atarlan

0|0
    0|0
  • bütün sınıf üstüne gelirse? kardeş 20 kişinin arasına adam gibi girerim 3 4 kişiye yumruk sallarim dayagimida yerim diyosan hiç durma çıkar sesini

0|0
    0|0
  • erkeklerin penisini kes

0|0
    0|0
  • tahtaya kafa at :D

0|0
    0|0
  • En Önemlisi Sakin Olmak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0