Anlaşılamamak ya da kendini Ifade edememek gibi bir zorunluluk yaşadınız mı?

İşte hayat boyu en içinden çıkılmaz olumsuzlukların üst sıralarında yer alan bu durum her türlü olumsuz etkiliyor öyle değilmi insanları...

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Zorunluluk degil zorluk yasiyorum evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Kelimelerimi ifadelerimi secerek konusurum. Bu yuzden pek yasamdim. Ama cok can sıkıcı bir durum

1|0
    0|0
  • yoo anlaşamadığıma sie derim ben

1|0
    0|0
  • Kendimi anlatmak için çok çaba sarf ettim ama artık böyle bir çaba göstermiyorum beni tanıyan bilen bilir

0|0
    0|0
  • Soruyu sorarken bile ifade edememişiniz kendinizi. Anlaşılamamak, ifade edilememek kelimeleri zorunluluk kelimediyle eşleşmez. Olumlu ve olumsuz aynı cümlede olmaz.

0|0
    0|0
  • Sen nasıl söylesende karşındaki anlamak istediği gibi anlıyor o yüzden ne anlatacaksam pat diye söylerim.

0|0
    0|0
  • Yaşamadım

0|0
    0|0
  • Haklı olup kendimi ifade edemediğimden dolayı çok meselede haksız çıktım. Bazen haklıda olsanız sizi makasa getirebiliyorlar.

0|0
    0|0
  • Yaşamadım
    Bazen karşındaki seni anlamak istemiyor sen kendini ifade edemediğini düşünürsün 😄

0|0
    0|0
  • Kesinlikle defalarca yaşadığım bir durum... Ancak bu saatte uzun uzun bu konuda konuşmam zor.

0|0
    0|0
  • yok ben soruyu zırt pırt görmemek için yazdım... gına geldi

0|0
    0|0
  • Kimsenin beni anlayıp anlamaması umrumda değil artık.

0|0
    0|0
  • Evet aynen

0|0
    0|0
  • beni anlamayan cehennemin dibine kadar yolu var :) tınnn

0|0
    0|0
  • Bir süre sonra sorun bende mi diye düşündüm ama kabullenmek istemedim

0|0
    0|0
  • Elbette etkiliyor, yanlış anlaşılmak kötü bir durum.

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Genelde zorunluluktan çok tercihim bu. İnsanlar beni anlamayı denemediğinde ben de anlatmaktan vaz geçtim herkes ne düşünüyorsa özgür gerçeği merak eden sorar

0|0
    0|0
  • Ben kendimi iyi ifade ediyorum da. Karşımdakinin zeka seviyesi beni anlamaya yetmediği için bazen sorunlar yaşanıyor.

0|0
    0|0
  • Yaşamayan yoktur sanırım ya 😀

0|0
    0|0
  • Insanlar tarafindan her zaman cok yanlis anlasildim. Bir sure sonra bu durum canını sıkmaktan daha da kötü bir hâl alıyor. Onlar gibi olmadigin icin kendine lanet ediyorsun

0|1
    0|0
Yükleniyor...