Kızlar, amacınız nedir?

Dekolteli şeyler, tayt vb şeyler giymekteki amacınız nedir? Gerekirse gizliden yazın ama samimi olun lütfen.

0|0
5

En İyi Kız Görüşü

• Giymiyorum öyle şeyler. Tesettüre bakış açınız nedir?

0|0
    0|0
    • Tesettüre karşï degilim. saygım var ama tesettürlü bir bayanla birlikte olmadım daha önce. tesettürlü ya da değil birden fazla. erkeği tahrik etmeye yönelik hareketlerden hoşlanmıyorum :)

• Haklısınız. Herkes tesettürlü giyinsin demiyorum ama bir sınırı olmalı bence

• Kesinlikle :)

Kızlar Ne Diyor 4

• gizliden yazmaya gerek yok! kadınlar erkekler çin giyinmez öncelikle bunu kafanıza sokun.

1|0
    0|0
    • Kadınları senin tanıdığından daha iyi tanıdığımı düşünüyorum. şu "biz diğer kadınlardjdjdjbd" safsatasını biliyorum. sorduğum bu değil

• benden daha iyimi tanıyorsun? neden kadınmısın sen? yoksa travestimi? kendi hemcinsimden bahsediyorum. siz k**nızı yırtmaya devam edin kadınlar bizim için açılıp saçılıyor diye boş hayaller ama aynen devam...

• Bir erkek olarak kadınları başka bir kadından daha iyi olmam için bir kadın ya da escinsel filan olmama gerek yok. insanlar kendilerini kandırabilirler ve dışarıdan tarafsız bir çift göz bunu çok daha iyi farkedebilir. ben tüm kadınlara yöneltmedim bu soruyu. ben sana"erkekler icin giyinmeyip niye kadınlar için giyiniyosu eşcinsel misin " gibi salak bir soru yönelttim mi ben sana?

• Vala dekolteli bisey gymem. Tayt gydysem de ustune mutlaka uzun bisey gyerim 😄

0|0
    0|0
    • Neden giymiyosun? :)

• 👏👏👏Şükür.

• Leb demedeb anlarım şaşırıp kalırsın. peki seni rahatsız eden şey nedir dekolteli giysilerde? :)

• siz sorun diye giyiyolar

0|0
    0|0
    • Sana kaba davranmak istemiyorum :)

• rüya görmeye devam et by :d

• Ben rüyalarımın gerçek olabilme ihtimalini sevdim bayan dekoltesi gizemli 😀

• Sizin o beş cm lik organınızı kaldırmak değil merak etme amacımız

2|0
    0|0
    • Bazılarımızınki daha büyük :) amacın neyse onu yazsaydın. soruda ukalalık yapın yazmıyodu :)

Yükleniyor...