Bu zamana kadar hayatıma giren erkeklere bakıyorum da, hepsi yaralıydı. Bir kusurları vardı mutlaka. Ya kötü çocuklardı, ya aileleri bile dışlamıştı onları, ya da kimse sevmemişti. Hep böyle insanları aldım hayatıma. Yaralarını saran olmak için. Kitaplardaki gibi iyi kız olup onları iyileştirmek için. Ama her seferinde kendi yaralarından daha resimlerini bende açtılar. Şimdi dönüp bakiyorumda. Erkekler ne istiyor? Onları sevecek, hep yanında olacak kızlar yetmiyor mu?

0|0
9|49

En İyi Erkek Görüşü

• kızlar çoğu zaman kendilerine ters gelen şeyde savunmaya geçtikleri için.. Çocuk sana ters olan bişey yapmıştır, ya da söylemiştir. Sen de daha fazla tepki gösterip üzüp sinirlendirdiysen.. Oda canını okur.. Zaten bunca acı çekmiş bir insandır.. Acı vermekten de çekinmez. Bir de ilişkiler hep.. Aşırı stresli. Aşırı sinirli ve üzücü olacağı.. Çekilemeyeceği için.. Bu tür hassaslaşmış insanlara aşırı gelir... Bunlar için en iyisi bir ilişki yaşamamaktır.. Hatta evlenmemelidirler.. Sonucu yine boşanmayla biter

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Beni sevsin değer versin isterler karşısındaki insandan fazlasını bile bulurlar sözlerini bile geçirdikleri ağır bastikları ilişkileri olur ama yok arkadaş bir türlü değer bilmezler sonrada pişman olur geri dönmek isterler çok geç olur. Yani bence tabiri caizse kendilerini süründürecek peşinden kosturacak insanlar daha ilgi çekici gelir kaçan kovalanır hesabı olur. Yani insanların istedikleri şeylerle yaptıkları şeyler biraz farklı oluyor. Benim ve çevremdeki ilişkilerin özeti.

1|0
    0|0
    • Erkekler ne ister dedi siz bayanlar ne istere cevao

• @emelda iki taraf içinde yorum yaptım ama ağırlık olarak erkeklere deginmeye çalıştım sen nasıl anlamak istiyorsan öyle anla
      no problem

Erkekler Ne Diyor 48

• yemek ister :D ben yemek isterim

2|1
    0|0
  • Gerektiğinde yanlarında olunmasını. Sende bu varmış. Fazlaca varmış. Erkekler diye demiyeyim tüm insanlarda olan bir huy. Bir şeyi tamamen cepte belledikleri zaman değerini bilemiyorlar. Sen doğruyu yapıyorsun ama fazla kusursuz olma. Senin de kusurların olsun ki kolayca sıkılmasınlar senden. Tam düşündüklerimi yazamadım ama anlamışsındır umarım😅

1|0
    0|0
  • gerçekten sevmenin ona bu anlamı yüklemenin insanın içinde bir gereksinim olduğunu bilmesi gerekir... aynı yöne bakıp farklı şeyler düşünemezsiniz... hisettiğiniz duyduğunuz üzüntü ne ise iki kişide var olması gereken şeydir.. insanı birleştiren sadece sevgi değil o acıyıda paylaşabilmektir... gözünden akan her yaşı tutabilecek bir elin gölgesinin olması gibi... erkeklerde kadınlar gibi aynı şeyi ister ama bunların yarısının kalbinde bir kişilik yer vardır... kalıcı bir ağacın gövdesini yüreğine dikmek herkezin yapabilceği bir şey değil kimisi rüzgarda salınan bir yaprak gibi olmak ister...

0|0
    0|0
  • İyi çocuklar olarak biz sevgi bekledik... neden bayanlar böyle..

1|1
    0|0
  • Ne kadar güzel bir kalbin var senin Allah gönlüne göre versin

1|0
    0|0
  • Bela belayı çekiyor :D

1|0
    0|0
  • Sen orta okulda mı başladın bu işlere naptın? zaten senin yaşıtın erkekler henüz çocuk ben 25 yaşımdayım halen olgunlaşamadığım noktalar var sen 19 yaşında ki eğer yaşıtlarına denk geldiysen onlar çoluk çocuk yani gel 25 yaşına bul kendinden 2-3 yaş büyük birini o adam kendine ve evine bağlı bir eşi olmandan başka ne ister ki

0|0
    0|0
  • Yaşım 22 olucak lise 1 den beri yok hep bu yüzden.. benim hayatımda böyle ya hangi kıza baksam yaralı güvercin gibi bir sorunları var, kendime sıkıntılıyım derdim bune be arkadaş ya, anlarım karşındakinin sorunlarını dinlersinde ona bakıyorum acı çekmiş buna bakıyorum uzun ilişkisi bitmiş. Yüzümüzü güldürmediler be

0|0
    0|0
  • Beni sevsin
    Beni bırakmasın
    Beni kusurlarımla kabul etsin
    Kıskansın
    Sahiplensin
    Düşünsün
    Sadece ben yeteyim

1|0
    0|0
  • İyi yapmışsın

0|0
    0|0
  • Hep sevecek hep yanımda olacak yaralarıma sarmak için gelmiycek bana gelicek Ömrüme gelicek gelirse gitmeyeceğini bilsin

0|0
    0|0
  • Erkekler her zaman seks ister

0|2
    0|0
  • yaklaşımında hata var sen annesinden ailesinden görmediği sevgiyi hissettirmek için anne sevgisi ile yaklaşıyorsun ama her erkek içgüdüsel olarak yuvayı terk eder bir süre sonra. yani anne sevgisine değil aşka ihtiyaç duyar.

0|0
    0|0
  • cok syyy istioz anlayin bizi. s. s

0|0
    0|0
  • Popo

0|0
    0|0
  • neler neler ister varya bir bilsen

0|0
    0|0
  • Kadın gibi kadın.

0|0
    0|0
  • Tabikideee...

Neyse..

Erkekler insan değil mi, bence daha geniş bir kapsamıda olurdu insan ne ister diye soraydın.

0|0
    0|0
  • kimisi seks ister sadece obje olarak gorer kimisi seks ve sevgi ister dost ister ayni zamanda.

0|0
    0|0
  • Sadece sevgi şevkat dürüstlük yalansız bir ilişki benim kadar yaralı varmıdır ki hayt her yerden vurdu 3 yıldır eve hapis rttim kendimi :(

0|0
    0|0
  • benim hayatımda hiç kız olmadı. zaten kızlarla hiç anlaşamadım. sana tavsiyem sessiz sakin erkekler bazen iyi çıkabiliyorlar.

0|0
    0|0
  • yaw trip yapmayın yeter sahip çıkın kıskanın yani sewin bırakmayın yeter.

1|0
    0|0
  • siz hep olağandışı erkeklerle karşılaşmışsınız. kimsenin kimseden birşeyler istediği beklediği yok aslında ahım şahım, sadece sevilmek yetiyor ama onu becerebilen çıkmıyor.

0|0
    0|0
  • bana yetiyor aslında herkesin bir derdi bir sorunu var kimin hayatı gül gibi geçiyorki.

0|0
    0|0
  • Güzel soru bende aynını kızlar için düşündüm elimdenntek gelen sevmekti ama yetmedi evim yok arabam yok param yok prestijli bir işim yok yaoabildiğimin en iyisi olanı yaptım gözümü ona açıp ona kapadım ama yetmedi yetmedi...

0|0
    0|0
  • Her erkek farklıdır.. hepsi bir degildir konu başlangıcına dikkat edelim lütfen..
    Gösterişli erkek herseyi ister... fazlasini arar..
    Okumuş Erkek. Sevgi ister ihanet edilmemek ister !

0|0
    0|0
  • her insan bir şekilde yaralıdır ve mutlaka bir kusuru vardır.

0|0
    0|0
  • Ateş yoksa çakmak ister

0|0
    0|0
  • Sanki hAyattan hiçbir beklentim kalmadı o kadar çok yorgunum ki

0|0
    0|0
  • Guzel bir bakis acisi olmus. Ne istedigini bilmeyen insanlardan uzak durmak gerek.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• -Erkekler mutsuz, depresif olmayan kadınları ister.
    -Erkekler kadınların bağımsız olmasını ister.
    -Erkekler olayları abartmayan kadınları ister.
    -Erkekler başkasından destek almadan isteklerinin peşinde koşabilen kadınlar ister.
    -Erkekler gerçekten güvenebilecekleri, en iyi arkadaşları olabilecek kadınları ister.
    -Erkekler ortak ilgi alanları paylaştıkları kadınları ister.
    -Erkekler kadınların bir ilişkide kendileriyle aynı rolü paylaşmasını ister.
    -Erkekler kendilerini değiştirmeye çalışmadan kendilerini sevecek kadınlar ister.
    -Erkekler kadınların ilişkideki heyecanı sürdürebilmesini ister.
    -Erkekler kendileri için çıldıran kadınları ister.
    -Erkekler eşinin ihtiyaçlarını bilen ve bu ihtiyaçları karşılamak için çaba gösteren kadınları ister.
    -Erkekler kendi esprilerine gülen ve bunları anlayan kadınları ister.
    -Erkekler kendilerini gerçekten anlayan kadınları ister.
    -Erkekler onları kullanmaya çalışmayan kadınları ister.
    -Erkekler bazen yalnız kalmak ister.
    -Erkekler ilişkiyi genellikle kendilerinin yönetmesini ister.
    -Erkekler onları soruları ile bunaltmayan kadınları ister.
    -Erkekler sorguya çekmeyen, sadece onlara güvenen kadınları ister.
    -Erkekler kafasında 1000 tane tilki dolaştırmayan kadınları ister.

😒😒😒

2|10
    0|0
  • taş hatun :D

2|2
    0|0
  • Erkekler güzel bulsa zeki ister zeki bulsa güzel ister güzelin olan zekasına bakmadan aptal, zekinin iç güzelliğine bakmadan çirkin der olay bu benim kanaatimce

0|0
    0|0
  • Sadakat

0|1
    0|0
  • Doğru erkekler var ama onları Biz göremiyoruz. Yoksa onlar hep var. Kızlar o erkeklerin değerini bilemiyor malesef

0|1
    0|0
  • kullanacağı güzel vücutlu kız

0|1
    0|0
  • Şefkat herhalde

0|0
    0|0
  • Aynisi bende oldu. değiştirmek istedim kotu bir çocuksa ben iyi yapicam dedim. ama maalesef daha beter çıktılar düşün

1|0
    0|0
Yükleniyor...