Kızlar bunu nasıl algılarsınız sizce bu bir sapıklık mıdır?

Arabamla seyrederken genç bir bayanı alıp onunla hem tanışıp hem de gideceği yere kadar bırakmak istememi sapıklık olarak mı nitelendirirsiniz? Bunu hep yapmak istiyorum ama sapık muamelesi görmekten sakındığım için uzak durmayı tercih ediyorum.

Güncellemeler:
*Amacım cinsellik değil hiç arkadaşım yok sadece yeni arkadaş edinmek istiyorum yemin ederim sevimli hayalet casper gibi dolaşmaya başladım ortalıkta :(

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Sapıklık değil. Ama garip bir istek.

Yolda kendi kendime yürürken, yanıma bir araç yaklaşsa ve gideceğim yere götürmeyi teklif etse, ne kadar nazik olursa olsun tek diyeceğim ''teşekkür ederim, gerek yok'' olur. Hayır, kimsiniz, nesiniz ne malum. Üstelik tanışma dediğiniz spontan olur, uygun bir ambiyans gerekir. Öyle merhaba tanışalım tadında olmuyor... En azından bu ülkede yemez. Ben güvenemem.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• devir değişti maalesef ve kimse kimseye güvenmiyor kızlara hak veriyorum. üniversite yıllarımda; hava şartları bozukken, tek başına olan kızların kaç kere beni arabalarına aldığını hatırlamıyrum o kadar çok ve güzeldi insanlar ama şimdi çok bozuk ortalık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kesinlikle sapıklık

0|0
    0|0
    • yani ben sapık mıyım şimdi :/

• İyi de yabancı birisi olarak bunu ben nerden bileceğim? O kadınlar seni tanımıyor ve senin niyetinin Nasıl olduğunu bilmiyorlar. Ama klasik sapık imajı çiziyorsun bu hareketinle de

• peki kabul eden kadınlar nasıl ediyo (başkasının yalancısıyım)

• İyi niyetli bir arkadaşımız daha gözlerim yaşardı

0|0
    0|0
    • anladım sapıklık olarak nitelendiriyorsun görüşün için teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 1

• Gelişime açık bir istek , yapmaya başladıktan bir süre sonra arabayı ormanlık alana sürme :)

0|0
    0|0
    • öncelikle arkadaşlık istiyorum eğer birşey istersem bile bunu hanzo gibi yapmam uygun zamanını beklerim o isterse yaparım istemezse arkadaşım olarak kalır.

• Bugün haberlerde okudum. Fethiyede üniversite öğrencisi bir kız otostop yaparak bindiği araçta tecavüzden son anda kurtulmuş.
      Ayrıca askerliğimi Kayseri kapalı ceza evinde yaptım. Oradaki bazı kızlar erkeklerin arabalarına biniyor , sonrada para vermezse tecavüz etmeye çalıştı gibi iftiralar atıyor. Arkadaş edinmek için tehlikeli bir yol.

• işde hep bu sapık ruhlu insanlar yüzünden böyle olduk biz :/ artık saati sorsak birine bu acaba bana tecavüz mü edecek diye soruyor gözler :/

Yükleniyor...