Kızlara kaba ve değersiz davranınca bana daha çok ilgi gösterdiklerini keşfettim beyler, fark ettiniz mi hiç?

sakın abaza gibi yalvarmayın kızlara. 3 gün önce ks nin ingilizce olan platformundan taylandlı bir kız tanıdım. ingilizce konuşuyoruz. inanır mısınız hayvani şekilde davrandım ve abaza olmama rağmen umrumda değilmiş gibi davrandım kıza. kız daha çok üzerime düşmeye başladı. kamerasını açtı bana heryerini göstermek istedi. aynı şeyi türk kızlarına da yapıyorum ama çok egolarını yükseltmişler bizimkiler maalesef. biraz zor söküyor bizimkilere ama siz hemcinslerime buradan sesleniyorum bu konuda daha dikkatli davranırsanız emin olun köleniz bile oluyor bu kızlar. işte bu sebeple zaten pi*ç erkekleri daha çok seviyo bu kızlar. çünkü zibidi erkekler umursamıyor onları. deneyin görün bana dua edeceksiniz. sakın ola abaza bile olsanız ilişkinin biteceğini bile görseniz kaba ve umursamaz davranmaya çalışın. kendileri kucağınıza geliyolar merak etmeyin sakın bitecek diye de korkmayın siz zoru oynadığınız zaman onlar daha çok korkuyorlar :D hep kızlar mı yapacak bunu. biraz da erkekler yapsın. zaten şuanki genç jenerasyona ait erkekler bu şekilde davranıyor gördüğüm kadarıyla da 80-85 öncesi doğan erkekler maalesef abaza. tüm işi onlar bozuyor. benzer olayı keşfetmiş olanlar var mı aranızda?

0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...