Kızlara kaba ve değersiz davranınca bana daha çok ilgi gösterdiklerini keşfettim beyler, fark ettiniz mi hiç?

sakın abaza gibi yalvarmayın kızlara. 3 gün önce ks nin ingilizce olan platformundan taylandlı bir kız tanıdım. ingilizce konuşuyoruz. inanır mısınız hayvani şekilde davrandım ve abaza olmama rağmen umrumda değilmiş gibi davrandım kıza. kız daha çok üzerime düşmeye başladı. kamerasını açtı bana heryerini göstermek istedi. aynı şeyi türk kızlarına da yapıyorum ama çok egolarını yükseltmişler bizimkiler maalesef. biraz zor söküyor bizimkilere ama siz hemcinslerime buradan sesleniyorum bu konuda daha dikkatli davranırsanız emin olun köleniz bile oluyor bu kızlar. işte bu sebeple zaten pi*ç erkekleri daha çok seviyo bu kızlar. çünkü zibidi erkekler umursamıyor onları. deneyin görün bana dua edeceksiniz. sakın ola abaza bile olsanız ilişkinin biteceğini bile görseniz kaba ve umursamaz davranmaya çalışın. kendileri kucağınıza geliyolar merak etmeyin sakın bitecek diye de korkmayın siz zoru oynadığınız zaman onlar daha çok korkuyorlar :D hep kızlar mı yapacak bunu. biraz da erkekler yapsın. zaten şuanki genç jenerasyona ait erkekler bu şekilde davranıyor gördüğüm kadarıyla da 80-85 öncesi doğan erkekler maalesef abaza. tüm işi onlar bozuyor. benzer olayı keşfetmiş olanlar var mı aranızda?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Kaç kere söyledim kızlara değer vermeyin diye :/ Dinleyen kim

0|2
    0|0
    • vermiyorum inan artık :D şuanki genç nesil bunun farkında iyi de yapıyorlar umursamayarak. 85 öncesi doğanların da buna alışması gerek :D kız bana tirip atıyo kaybetmekten korkmadan sikti*r çekiyorum, daha çok bağlanıyo bana ahahaha çok keyifli birşey inan.

• Heyyt 😀 tam gaz devam et çok değerli olursun

En İyi Erkek Görüşü

• aynen deveye diken hatuna da diken :D

0|1
    0|0
    • fark ettin dimi dostum bunu sen de? ne kadar umursamaz ve kaba davranınca o kadar senin üstüne düşüp ilgileniyorlar :D hak ediyorlar maalesef. bunu yapmazsan değersizsin bir hatun karşısında.

• aynen bende hepsi köpek oluyor o zaman.

• EİC için teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 3

• Tayland hakkında bilgin ne kadar?

0|1
    0|0
    • bilgim yok ama gördüğüm kadarıyla kız popülasyonu çok fazla orda :)

• kızım manyak mısın sen? kız bana okul arkadaşlarıyla olan resimlerini attı sonra kameradan kendini gösterdi. bu kadar da pimpirikli olma be :)

• Hayır benim translarla sorunum yok zaten :D Sadece demek istediğim orası fuhuş başkenti gibi dünyanın. Çok da şaşırma.

• Acikcasi her kizda islemez bu yontem. kendimden ornek vereyim , bana kaba davranirsa karsimdaki kisi catisma yasariz. oldugu gibi davransin yeter bence , isi sapikliga vuran erkeklerden de hic haz etmem. iyi bulmussun taylandliyi yine

0|0
    0|0
    • sen istisna olsan ne yazar? çoğu kız aşağılanmayı seviyor. benim için de önemli olan çoğunluk zaten :D

• görüş atma dedik hala devam ediyo. şeyimde misin? kaybol şimdi.

• Sen gercekten ergensin ya , yazdiklarina kahkaha atiyorum sadece 😂

• Kızından kızına değişir. Bana kaba davranan insanla muhabbeti bile keserim. Kime nasıl davranacağını bilmeyen biriyle işim olmaz.

0|0
    0|0
    • isteidğini yap. sana kaba davranmıycak olan da abazanın tekidir. ben hayatta bir kıza yumuşak davranmam artık. kaybedecek olsam bile umrumda değil hiçbi hemcinsin :D

• Kibar olmayı bilen biri abazan olmuyor. Yaşın 30 u geçmiş daha evde kalmışsın umrumda değil diyorsun.

• Haddini bil.

Erkekler Ne Diyor 1

• Farkettim kanka devam et boyle

0|1
    0|0
Yükleniyor...