Chpliler neden Mhpliler üsten bakıyorlar ve bir de neden Mhplileri değil de daha çok hdplileri seviyorlar?

Chpliler neden Mhpliler üsten bakıyorlar ve bir de neden Mhplileri değil de daha çok hdplileri seviyorlar?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Mhp kimdi ben hatırlamıyorum:))

0|1
    0|0
    • Senin gibi zombiler bilmez :)

• @Saldırgan123 Trapzonlular laz değildir zaten. Lazlar rize ve artvinde yaşarlar.

• Her neyse onlar da kendilerini Türk bellemiş biz de.

En İyi Erkek Görüşü

• CHP artık kendini düzeltmeli ana muhalefet olacaksa ülkesini alçaltmamalı aksine yükseklere taşımalı sorumluluk almalı CHP şu an Almanyanın maşası resmen Kılıçtaroğlu gerçekten amerikan projesi bundan kurtulmalı CHP özüne dönmeli ülkesini dışarıya kötü gösteren değil daha iyisi için çözüm üreten parti olmalı akıllanmalı be artık..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yalan bunlar saçmasapan bir taraflarından uydurmuşlar

0|1
    0|0
  • Ülkücü insanlardan hoslanmiyorum dünyada her milletten okadar güzel insanlar varken siz hep turk hep turk diyosunuz. Hdp ye gelince çok sevdiğim kürt arkadaşlarım var hepsini aynı kefeye koymak çok saçma. Her kürt pkkli degildir

0|0
    0|0
    • Tipik kemalist işte ne diye sordum ki bu soruyu ne bekliyordum ak?

• Hala bana yobaz diyor sizden ala yobaz yok bu ülkede ak zombilere rahmet okutuyorsunuz resmen.

• Kemalit olduğun için atıldın !

• Chp yoldan çıkmış artık. Benim için hainler.

0|0
    0|0
  • Hdp kadar oyu olmayan Mhp ama

0|0
    0|0
    • Hdpyi oy olarak geçti izmirli seni. bir hakkari 3 milletvekili çıkarıyorken bırakta geçsin vekil sayısını.

• Ben öyle bir şey dediğimi hiç hatırlamıyorum :D Siz chplilerin ağlaması da çok hoş oluyor ya :D günde 3 öğün yemekten sonra sizi kızdırmak lazım en kral komedi filminden daha etkilisiniz.

• Beyin kıvrımlarını hesaba katarak bu sohbete son veriyorum.

• Fantazi meselesi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ülkenin sorunlarının tek sebebi bu ya. Sağcı solcu diye ayrılmasalar. Ortada ne hdp ne pkk ne akp kalır. Ama bir türlü bir araya gelemiyorlar malesef

0|0
    0|0
    • Bu daha çok chplilerin sorunu baksana yorumlara. Mhpliler 2014 yerel seçimlerinde akp olmasın diye gittiler chpye oy verdiler. Chpliler ne yaptı? Gene sattılar.

• Görüş olarak daha bir chp liyim. Ama vatanseverlik olarak mhp liyim. Bu yüzden ikisi de yanlış ikisi de doğru. Gider Hepara oy veririm daha iyi😌

• Hepar seçimlere katılsa gidip oy vericem de katılmıyorlar :D

• çünkü ATATÜRK'ü anlayamamış değişik etnik kökenlere hayran kominist lenin stalin che gibi insanlara özenen saçma bir topluluk

0|0
    0|0
    • Chpliler Atatürk'ü çok iyi anladıklarından kürt sevici oldular zaten

• ATATÜRK ümü anlamışlar :D atatürk kominizmin türk dünyasına tehlike olduğunu nerde görülse ezilmesini istiyor bunlar che ile ATATÜRK'ü aynı kefeye koyuyorlar neymiş chenin çatasından Nutuk çıkmış ATATÜRK müü koydu lan ora neyse iyi bir halt değiller işte tabi genel olarak diyemem ama çoğunluk

• Mhp gorusu sacmada ondan

0|0
    0|0
  • Çıkar çatışması başka bişey değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...