Baskı altında ve yasaklarla büyüyen erkek sapık, sapkın ve abaza mı olur?

Kız arkadaşım bugün öyle dedi. Yok senin sevgilinde öyledir felan. Yani evet benden önce her erkek gibi abazalığı vardı. Ama şimdi maşallahı var. Çocuk 360 derece değişti. Neyse, kız arkadaşım patavatsızdır ona takılmıyorum da gerçekten öyle mi? Benim sevgilimde evet ailesi fazla baskıcıdır ama erkek o yüzden mi öyle olur? Şu metro turizm olayında ki çocuğun hangi kafayla onu yaptığını çözmeye çalıştık da. Erkeğin neden böyle olduğuna dair... Yaradılış diye geçmeyin bu kesinlikle psikolojik, yaradılış diye işin içinden sıyrılamazsınız

0|1
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• yetiştirilme tarzı ne kadar önemli olsa da bu tarz bir konuda çok etkileyici bir etken olduğunu sanmıyorum biraz da karakter meselesi.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hepsinin oyle oldugunu sanmiyorum. Dinini 100% temiz yasayanlar mantikli insanlar var ailesi de oyle olup. Bir de 360 derece degil 180 derecedir o. Dikkat et bir daha :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Tığniyet meselesi içinde varsa birgün mutlaka ortaya çıkar yoksa zaten dünya üstüne gelse yine öyle birşey söz konusu olmaz

1|0
    0|0
  • Hyr abazadır ve öyle olur bunun bir suçlusu yok

0|0
    0|0
  • özgürlüğün ne olduğunu bilmiyo başkalarına zarar veriyo sonra galiba

1|0
    0|0
  • Yetisme tarzi aile baskisi degil insanlarla konusamama ve yozlasmis bir yetisme tarzi

1|0
    0|0
  • Çevre baskısı ilenoluşan kişilşk bozukluğu

1|0
    0|0
  • haklı malasef

0|0
    0|0
  • Aynen tamda bu

0|0
    0|0
  • Kesinlikle evet! Öyle olur genelde

1|0
    0|0
  • ben okulda en önde sınıfta kamerayla video çekiyodum hoca varken. yakaladı beni zaten yakalması imkansızdı. nasıl yaptım bu işi bilmiyorum. bu durumda onun gibi olabilir yapıyor ama kafa gitmiş işte..

0|0
    0|0
    • ne videosu? abaza mısın?

• yok be sınıfı hocayı çekiyodum telefon yasak bir de ben video çekiyodum işte para verseler yapmazdım ama yaptım.
      o şahışda belki milyarlar ver yapmaz ama aklına gelmiş işte bazen saglıklı düşünmediğin zamanlar olur.

Kızlar Ne Diyor 1

• Olsun daha iyi sevecek erkek tok

0|0
    0|0
Yükleniyor...