Toplum neden şişmanları sevmez ve dışlar?

Evet arkadaşlar toplum şişmanları neden sevmez ve dışlar?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Önyargılı ve gereksiz insanlar olabiliyor.

Mesela sadece renkli gözlülerle en iyi arkadaş olan biri vardı. Çok itici değil mi?

1|3
    0|0
    • Herkes işine geldiği gibi davranıyor.

• Genelleme iyi değil ama bazı durumlarda herkes öyle davranabiliyor.
      Tabi dış görüntüye göre yargılamak bence mantıksız.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben dislamiyorum

0|1
    0|0
  • Dar görüşlü insanların ilkel düşünceleri...

1|0
    0|0
  • O insanlar birilerine guc gosterisi yapmayi sever. Gorusleri onemsenmemesi gereken insanlardir bence. Yoksa topluma faturayj kesmeyelim bence.

0|0
    0|0
  • görüntülerinden dolayı ve çok yer kaplıyolar. mesela otobüs yolculugunda kendi koltukları yetmez bizimkine de dadanırlar,
    çok yemek yerler

0|0
    0|0
    • mesela sende doğduğundan dolayı insan olmadığın halde insanların arasında durarak çok yer kaplıyorsun hayatım...

• @marina25 sen niye atlıyodun yoruma battı mı

• Canım senin bu yazdığın yorumu ya bir kilolu kardeşimiz okuyorsa canı acımaz mı o kişinin sana aynı şekilde hakaret etseler ne hissedersin?

• Onlarda azıcık gırtlağını tutup zagıflasınlar. Neymiş yemeği seviyorlarmış. Bende seviyorum arkadaşım ölüyorum hatta yemek için ama her etin bir dozu, bir ayarı var. Öyle seviyorum diye yemeğe abanıp yarım ton olduktan sonra bir de saçma sapan girdikleri BİN BİYLİ MİTLİYİM tripleri beni öldürüyor. Göz var nizam var arkadaşlar

1|0
    0|0
    • Düşünmeyi deneyebilirsin mesela belkide hastalıkları var insan önce kendi kusurlarına bakmalı

• @marina25 hastalıklara diyebileceğim tek şey Allah şifa versindir. Onlar hakkında yorum yapmak ben dahil kimsenin haddine değil. Ama çok arkadaşım var hastalıkların ardına sığınıp löpür löpür götüren o kadarını ben yesem bende şişerim

• o konuda haklısın tabi

• Insanlar ayıplayacak yadırgayacak dalga geçecek konu insan vs arıyor arıyor arıyor ondan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Valla küçükken tıfıl bişeydim kocaman bir çocuk vardı acayip korkardım bazen eve giderken ağlardım

0|1
    0|0
  • çoğunluğu şöyle düşüncelere sahip arkadaşlar
    1 çok terleriz
    2 çok yeriz
    3 yer kaplarız
    4 oha oha ohaaaa yavaş yürü düşsen beni ezeceksin dikkat et derler
    5 ve en önemlisi karşılarında daha büyük ve daha iri durduğumuz için beyinleri korku sinyali veriyor örn: +olum bak benle düzgün konuş
    -konuşmazsam napıcan üstüme mi oturucan
    + ya Allaaaahhh...
    -ıııııııhhhhh kalk lan üstümden
    +noldu amıq
    -ölüyom lan nefes alamıyom
    +düzgün konuşacağına yemin et lan
    - ıııh kalk lan kalk
    +tamam lan tamam (kalkar kaldırır yerden adam akıllı konuşmaya çalışılırken taşşaklara ya da kafaya darbe alınır kendinden geçilir)
    - işte amuğagodom şişmanı seni böyle mort olursun

kendinden irisini güçlüsünü kıskanmak kalleşçe yapılan hareketten sonra dağları devirdim havalarına girmek öteki insandan daha üstün hızlı ve atik olduğunu görmek kanıtlamak ya da hava atmak için yapılan söylenen olaylar
    yanlız unutmayın makineli tüfek ile tank topu bir değildir

0|0
    0|0
  • Çünkü dış görüntüsel olarak ilk etapda göze hoş görünmüyor. 130 kg biriyle 80 kg de atlettik vücutlu birini düşün. İkisinide tanıma ikiside eli yüzü düzgün biri olsun varsay

0|0
    0|0
  • kimseyi fiziksel özelliğinden dolayı dışlamam

0|0
    0|0
  • Toplum da işte. Dışlayacak şeyler arar.

0|0
    0|0
  • şişmanlar cok terler
    çok gaz cıkarır
    çok hantal davranır
    vsvs. şişman olmamak iin kendine baksın millet.

0|1
    0|0
  • Şişko patetes yarım kilo domates hahahahaha

1|0
    0|0
    • Tam bir hıyarsın. :D

• Yok ya şişman zayıf kimseyi dışlamam senin dediğin sorunun cevabı aslında biz kimseyi dışlamıyoruz bize dışlamayı öğretiyorlar mesela kürt türk ayrımı zenci beyaz ayrımı şişman zayıfta bunlar içinde mesela toplumda şişman insan çok olsa zayıfları dışlarlardı kendileri gibi olması istiyor insanlar herkes bir çeşit olucak bu isteniyor galiba

Yükleniyor...