Şeriat gelecek buna şüphe yokta sizce bize kaç yılında gelir?

Gayrimüslimler yorum yapmasın şeriat onlara gelmiycek mümkünse yorum atmasınlar

0|0
4|19

En İyi Kız Görüşü

• Gayrimüslim falan değilim ama inş gelmez avrupaya kaçarım meleket falan dinlemem adımımı atmam buraya

0|0
    0|0
    • size çok yanlış anlatmışlar İslam nedir Şeriat nedir ne bilim zorla çarşaf giyme gibi bişey yok eğer olsaydı Erkeklere söyle gözünü haramdan sakınsın diye ayet inmezdi inanmayın Allah aşkına artık şu sapkın Tarikat şeyhlerini idam etseydikte gerçekleri görseydiniz Şeriatın olduğu yerde huzur vardır... Çoklu evlilik sadece belli koşullarda oluyor tarikat şeyhleri zevkine göre 4 evlilik hak diyor bunun peşinden koşan bazı zır cahiller Ayetleri resmen ezerek bu doğrudur diyor yani hakikaten şeriat gelse o zaman anlardınız

• Araplar uygulayamadı diyorsun peki biz uygulayabilecek miyiz?

• "Onlar ağızlarıyla Allah'ın nûrunu söndürmek istiyorlar. Halbuki kâfirler istemeseler de Allah nurunu tamamlayacaktır."(Saff, 61/8)

benim dediğim olay farklı Dünyada tüm İnsaların İslamı seçmesi bu ne zaman olur bilemeyiz 100 yıl belki 5 yıl bilemeyiz yani Şeriat olurmu dediğim olursa zenginler kabul etmezki aynı derece vergi alınmıycak zenginden çok fazla vergi alıncak fakirden daha az ülkeyide zenginler yönetiyor sanmıyorum ama bilemezsin fakir ile zengin aynı dereceye getirilmeye çalışılır vergide herkesin maddi durumu değişir

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Bak işte o yemez

0|0
    0|0
    • ya anlamıyorum en çok sizin işinize geliyor şeriat

• Kardeşime daha çok miras düşmez umarım şeriat kanunu diye

0|0
    0|0
    • kardeşin isterse hepsini reddebiliyor ona kalmış bişey hem sen niye dert ediyorsun ki evleneceğin erkekten acısını çıkartırsın :)

• Ama sonuçta erkeğe daha çok miras veriliyor :)

• ama şöyle bişey mesela evlenceğin erkekten bir miktar para istiyorsun bu tamamen sana kalmış sen alıyorsun o parayı ve olurda boşanırsanız diye saklıyorsun öyle kolay değil yani boşnmakta sana diyelim sebebsiz yere vurdu sadece tek bir sebebten vurabilir oda bak vurabilir döverbilir değil işte o zaman onu biraz şeyderler korkmayın Kadın hakları şuankinden daha iyi savunulur neden mi tecavüzcünün anüsüne at kılı sokularak parçalandıktan sonra idam ediliyor ve kadın namussuz diye bir fıtrat almıyor asla yanlış tanıtanlara takılmayın

• Korkuyorum ya

0|0
    0|0
    • şu an hiçbir ülke şeriatla yönetilmiyor bunu bil önce ona göre şura şeriat bura şeriat deme :) şeriat en fazla kadına yarıyor anlamıyorum ki siz niye istemiyorsunuz kocam bana yemek yapmadı diye mahkemeye şikayet etme yetkiniz oluyor

• Peki yeni çıkan tecavüzcülerin madurlarla evlendirilmesi kanunu şeriat mi? ona göre şeriatin iyi birşey olup olmadığını anlayacağım?

• hayır tecavüzcüler feci şekilde idam edilir... namuslu olur kadın hala namussuz diye yafta vuran iftiradan ceza alır

Erkekler Ne Diyor 18

• Git uyu beni küfretdirme

3|3
    0|0
  • Türkiye'ye gelirse hükümet eliyle gelmez. Getirse getirse mehdi getirir ki zaten bütün dünyaya getirecek.

0|0
    0|0
  • Niye biz bu ülke vatandaşı değilizde Suriyeli ibnlermi vatandaş😄

0|1
    0|0
  • Şeriat gelir mi bilmem açıkçası şeriatın gelip gelmemesini istemekte de kararsızım ama incirliği amerikaya açıp Müslüman katlettiren bu akp ile gelecek sanıyorsan bu capsi sana hediye ediyorum.

http://i.hizliresim.com/6nZXD3.jpg

1|1
    0|0
    • hayır akp getiremez çünkü haklarında idda var ve yargılanırlar suçlu olurlarsa idam bunu göze alamazlar

• adamsın hakikaten. Mevlana denilen seks hikayesi yazarı ve ibineyi iyi bilen toplumdan her şey beklenir.

• Cebrail geliyor şeyhleriye (kendileri diyor) konuşuyor diyorum Cebrailin görevi ne Peygamberlere vahiy getirmek senin şeyh peygamber mi diyorum susuyor ama seviyor toplum okumak yerine dinliyor oku yazan ayeti dinliyor

• gelsin bari kısasa kısas hükmü uygulanır pkklılar temizlenir millicumhuriyet.files.wordpress.com/.../lec59f6.jpg

0|0
    0|0
  • Şeriat gelirse gelsin ne olucak ki sonuçta farketmez hiçbişey değişmez gayrimuslim yine gayri muslim musluman yine müslüman önemli olan kendi dinini özgürce yaşıyabilmek kimseye bağlı kalmadan

0|0
    0|0
  • Şeriat hiçbir zaman kadınların çıkarına olmaz. 4 kadın bir adamı paylaşmak zorunda kalır. Eğer açıksa çarşafa girmek zorunda kalır. Haklı bile olsa erkeğinin dediği olur. Kadınlar şeriat ülkelerinde hayvandan daha değersizdir...

0|0
    0|0
  • hakiki anlamda şeriat gelecekse gelsin ama şeriat adı altında sapkın tarikatlar oluşur gerçi şeriat dediğin Kurandır yani zaten var gerçi her şeyi yapamıyorsun kanunlara göre :)

0|0
    0|0
  • Beyin bedava.. halen şeriat fobisi olanlar var.

0|0
    0|0
  • Ülke s. zaten gelirse şaşırmam bu denyo kafaların iradesinde herşey olur...

0|0
    0|0
  • Gelmemesi gerekir ama yakın duruyor

0|0
    0|0
  • 5683 yılında gelecek inşallah

0|0
    0|0
  • bir an önce gelsin.

0|0
    0|0
  • artık geleceğine umudum yok. tek umudum işid

0|0
    0|0
  • Şeriatı ben getirecem ama sadece anannın. mına ;)

0|0
    0|0
  • akp hükümetinde zor gelir

0|0
    0|0
  • Sıkıyosa getirin 😏 pkk ile birlikte sizlede savasiriz sorun yok

1|3
    0|0
  • şeriat denen sacmalık gelse bile adamın awına koyarlar burda .. koyun değil herkes.

1|2
    0|0
    • bir taraf ölümü göze alan ölmek için çarpışan diğer taraf ölmemek daha iyi yaşamak için çarpışan sonuç belli kayıp ettiniz

Yükleniyor...