Bu dalga konusu mudur?

Şimdiye kadar hiç aşık olmadım. Bir erkekle bir yakınlaşmam da olmadı ve arkadaşlarım tarafından duygusuz olarak ilan edildim. Ama elimde olan bir durum değil, insanları sevmiyorum ve kalabalığı. Sizce benim sorunum ne?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• benimde eskiden hiç aşkla meşkle işim olmuyordu erkeklerle hep mesafeliydim kız arkadaşlarımla vakit geçiriyordum ilişki için aşk gerek diyenlerdendim. Sen yine iyi duygusuz ilan edilmişsin bana ciddi ciddi birkaç kişi lezbiyen misin demişti jdfhjgdd

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Her önüne gelene aşık olunmaz bu 1

2. cisi doğru yoldasın...

3. sü türünün son örneğisin...

4. cüsü arkadaşlarına kulak asma...

5. si aldırma, boşver, s. et kuralını uygula...

0|0
    0|0
  • neden dalga konusu olsun ki her insanın sevgilisi olacak diye birşey yok elbet karşına sevebilecegin birisi çıkar sıkma canını

0|0
    0|0
  • Güvensizlik

0|0
    0|0
  • dalga denizde olur...

0|0
    0|0
  • Piskolojik olarak yalnız kalmak istiyorsun bunun sonu asosyalliğe gider

0|0
    0|0
  • Ben de öyleydim. "Aşık olacağını bile düşünemiyoruz." derlerdi. Şimdi birine öylesine vuruldum ki şimdi kendi sevgilerinden ile şüphe etmeye başlayıp beni takdir ediyorlar.

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok saçmalamışlar.
    Asosyalliği seviyorsun ve aşık olacağın biri denk gelmemiş hepsi bu.
    Tabi asosyalliği aşmak istiyorsan tamamen senle alakalı bir durum. Diğeri için kısmet diyebilirim.

0|2
    0|0
  • İçine kapanık olabilirsib, duygularını dışarı açmaktan korkuyor olabilirsin. Veya hiç kendine uygun biriyle tanışmamış olabilirsin. Dalga geçilecek bir şey yok gayet normal.

0|0
    0|0
    • Evet dediklerin doğru, bir çözüm önerin var mı peki?

• Biliyorum ama sana psikologa git şuna danış buna danış desem de sen kendin içinden gelerek bir adım atmadıkça çok da faydası olacağını sanmıyorum :/

• Sanırım hep böyle kalacağım :D

• Kendini bir şey sanman. En ağır özürlüsü dahi birinden hoşlanır

0|0
    0|0
  • Bosver aski sevis benxe

0|0
    0|0
  • Aynisi bendede var

0|0
    0|0
Yükleniyor...