Hiç birşeyi umursama diyorlar?

Tek arkadaşım daha yok çevrem yok çünkü okuyamadım hasta oldum 90 Kilo oldum şimdi çok değiştim yalnızlıkğımda kapandım konuşmam düşüncelerim falan değişti yaşıtımdakiler çocuk gibi geliyor eğlenemiyorum neşem yok. Eskiden konuştuğum bir arkadaşla konuştum değişmişsin sen bu Değilsin bataklık gibi içine çekiyor seni yapma bunu kendine dedi saatlerce ağladım ve o çocuğa bana dokunma ben yanımda biri olumca zıvanadan çıkıyorum dedim yani sevmekten korkuyorum ben babamın kosunu değil kullandığı parfümü biliyorum sevdiklerime güvenim başta yok oldu ne yapıcamda birini sevicem bir an önce hiç kimsenin beni tanımadığı kiösenin arakdam konuşmadığı kınanmadığım bir yerde olmak istiyorum tek başıma ama bu hayali yapamıyorum ama sevemiyorum da hayatıma kimse giremiyor bile evden çıkmıyorum çevrem hiç yok tek insan tanıdığım yok yani çok saçma bir boşluk içindeyim ne olacak?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Şu an kac kilosun neden cevren yok sen sevemiyon

0|0
    0|0
    • Senin sevilmiycek neyin var soyle kilolu oldun icin mi bakmiyolar soyle bir

• Ordamisin

• Öyle değil işte zayıflamak istiyorum zayıflıyorumda ama çevremde kimse yok üzüyor beni mutsuz oluyorum ne yapayım

• Psikolojik yardıma ihtiyacın olursa haber ver psikoloğum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...