Psikolojim bozuk Allah neden bu kadar adaletsiz?

İmansız biri değilim ama iyice tükendim artık

20 yaşındayım doğuştan böbrek hastasıyım 8 yıldır diyalize giriyorum, o zamandan bu yana evden çıkmak istemiyorum iyice içime kapandım eğitimime devam edemiyorum sap gibi yaşıyorum Allah c. c eden bu kadar adaletsiz?

0|0
28

En İyi Kız Görüşü

• Böyle dusunmen çok yanlış.
    Allah'a sığın.
    Allah nefes alan bütün canlıların yardımcısı olsun.
    Allah nefes alan bütün canlılara acil şifalar versin.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• allah yardım etsin dicemde veren o XD. Şükretmezsen cehenneme gitcen bu arada. Ama bir tanrıya inanmazsanda intihara kadar bunalıma sokar insanı bu durum. Sınav işte diyip kendini avutmalısın dicem de yasayan bilir umarım düzelirsin :/ . cok gencmissin :( galiba (atayiz oldum)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• İmansız biri olsan da değişen bir şey olacağını sanmıyorum ki imansız biri değilim diyorsun da ben pek inandırıcı bulmadım neticede O'nun adaletini sorgulamak kimsenin haddine değil.

0|1
    0|0
  • orta parmak cek allaha

0|0
    0|0
  • insan suyun içine duşmüş arıyı dahi kurtarırken tanrı nasıl sesiz kalıyor düşünmek lazım bana kalırsa diyanet in yapmış oldugu Türkçe meal var onu oku sonuca varman daha kolay olur ve sana tavsiyem sorgula :)

0|0
    0|0
  • Adaletine güvenmediğin hiçbiryerde sonuç alamazsın, beynindekileri ilk önce sil buraya yazabiliyorsan adalet'den bahsetme salak salak konuşma.

0|0
    0|0
  • Hastasindir başka şeylerin üst duzeydedir mesela tipin paran huzurun ve dahası

0|0
    0|0
    • O kadar üst düzey ki anlatamam

• Yanlış düşünüyorsun.

0|0
    0|0
  • yapacak bir şey yok. öbür tarafta alırsın sende hakkını...

0|0
    0|0
Yükleniyor...