Büyü yapan var mı?

Birini çok seviyosun ve artık dayanacak gücün kalmamış. bu kişiyi kendine bağlamak için büyü yaptırdın diyelim etkisi ne kadar sürüyor? yapan yapanı bilen bu konudan anlayan var mı? günahtır vb şeylerle gelmeyin günah olduğunu bende biliyorum.

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Ben bir ara ciddi ciddi dusundum yapmaya calistim falan iyiki yapmamisim diyorum bigun uyaniyosun ve bakiyosun ki acisi dinmis ya sukrettim iyiki onun icin ahiretimi yakmamamisim diye bizr yapilmis bozdurmaya calistik hergun lanet okuyoruz Rabbim kimseye vermesin

1|0
    0|0
    • ya uyku saatini çıkar geriye kalan vakitlerin tamamında onu düşünüyorum. heryerde ya heryerde heran. gına geldi artık. bildiğin gibi değil..

• söylediğin herşeyde haklı olabilirsin. ama bunları insan kalbine anlatsmıyor kardeşim. içi yanıyor insanın. onu görünce duası kabul olmuş bir yetim gibiyim. çok seviyorum. çok istiyorum. dualar dualar dualar bıkmadan usanmadan ettim. hayırlı değilse hayra çevir nasip et allahım dedim. olmuyo kardeşim olmuyo. beni biraz anlıyo gibisin sen. elimden bişi gelmiyor artık.

• Bak anliyorum acisi insanin icine oturuyor ama zamanla geciyor inan geciyor 3-5 sene olsun ama unutuyosun unuttuktan sonra cok ama cok pisman olursun yaptigina bide musallat durumu var bismillahirahmanirrahim omur boyu sendeno bayanda mutlu olmazsiniz

En İyi Erkek Görüşü

• Film dünyasında yaşamıyoruz büyü yapılamaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Büyüyle sana asik oldu sana baglandi diyelim... Mutlu olabilecekmisin? Ona her sarildiginda büyüye sarilmis gibi omayacakmisin? Bence yapma ve kendine daha uygun birisni bul

0|0
    0|0
  • Ne aci ki günah oldugunu bile bile yapiyorsunuz? Farzet ki o seni sevdi buyu bozulunca ne olacak?

0|0
    0|0
    • bilmiyorum çaresizlik içindeyim ama galiba kararımı verdim bu konuda

• içim yanıyor kardeşim anlamıyosun.

• Her ask acisi ceken bunu mu yapsin?

• ben kadinlarin yapdigi bisey duydum
    ama etkisi var mı yok mu bilmiyom

0|0
    0|0
    • nasıl bişey?

• biliyom bu yüzden üstüne bastirarak kadinlarin yapdigi yazdim 😉

• tamam laf atma :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Sadece gunah degil gunahi kebairin en buyugu bir kez yaptinmi sonun cehennemdir, cunku zaman verilmis iblisle yapilan anlasmanin adidir buyu

0|0
    0|0
  • Hayır. Büyü günah bilmez misin Ey Müslüman?

0|0
    0|0
  • Güzel kardeşim bende çok düşündüm bende çok çaresizim ama sonunda dedimki bunu yapamam sende öyle yap kardeşim

0|0
    0|0
    • iyi niyetin için sağol kardeşim valla içinden çıkılmaz haldeyim. düşünki bir insan uyku dışında 1 saniye bile onu düşünmeden edemesin. aklıma gelmesin diye uyumak istesin bir insan...

• Bende aynı durumdayım kardeşim hersey denedim hersey yaptım olmuyor olmuyor saç teli var elimde diyorum büyü yaptirim ama bize yakışmaz işte be kardeşim çok araştırdım ama sende vazgeç olurum bırak

• Büyüyü yapanlarında yaptıranlarında sonu azaptır

0|0
    0|0
  • Sihirli annemde Dudu teyze vardı o da kocasını köpek yapmıştı bir ona sor işi biliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...