Dügün öncesi kaynanayla sorunu olanlar?

Sonra düzeliyormu bunlar hep mi böyle kaliyor?

Benimki beni basta istememisti ama nisanlim isteyinca mecbur kabullendi. Aynisi benim ailem tarafindan da öyle oldu. Simdi benim ailem ama cok seviyor damatlarini.
Benim kaynanam ise cok soguk davraniyor bana. VE ben duygusal bir insanim yani böyle seyleri cok düsünüyorum. hicbir seyimizi sormuyor dügün ile ilgili ne yapilacak ne lazim gibi. Ben herseyimi kendim yapiyorum neredeyse nisanlimla & kendi ailemle. Ama gönlüm istiyor ki o da yanimizda olsun bizimle heyecanimizi paylassin... Sonrada cok üzülüyorum benim degerimi bilmiyecekler ve beni ezecekler diye de korkuyorum.
Hevesim olan bir seyi aninda kötü gibi gösteriyor ve isin icinden hic birsey dememis gibi cikiyor. Nisanlim bunu fark etsede görmezlikten geliyor. Ve ortada önce birsey isteyip sonra "hic birsey olmadan" vazgecen ben kaliyorum.
Sanki beni vaz gecirmek icin elinden geleni yapiyor. Nisanlimin gözünde kötü görünen ben olmam icin ugrasiyor. Ama nedenini anlayamiyorum. Hic saygisizlik yapmadim yapamam da.

Böyle seyler dügünden sonra degisir mi? Yoksa ömür boyu bu didismeler oluyor mu ya? Böyle hayat gecmez gibi geliyor bana. nasil davransam daha iyi olur aramiz onu da cözemedim... Fikriniz varmi?


0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...