Dügün öncesi kaynanayla sorunu olanlar?

Sonra düzeliyormu bunlar hep mi böyle kaliyor?

Benimki beni basta istememisti ama nisanlim isteyinca mecbur kabullendi. Aynisi benim ailem tarafindan da öyle oldu. Simdi benim ailem ama cok seviyor damatlarini.
Benim kaynanam ise cok soguk davraniyor bana. VE ben duygusal bir insanim yani böyle seyleri cok düsünüyorum. hicbir seyimizi sormuyor dügün ile ilgili ne yapilacak ne lazim gibi. Ben herseyimi kendim yapiyorum neredeyse nisanlimla & kendi ailemle. Ama gönlüm istiyor ki o da yanimizda olsun bizimle heyecanimizi paylassin... Sonrada cok üzülüyorum benim degerimi bilmiyecekler ve beni ezecekler diye de korkuyorum.
Hevesim olan bir seyi aninda kötü gibi gösteriyor ve isin icinden hic birsey dememis gibi cikiyor. Nisanlim bunu fark etsede görmezlikten geliyor. Ve ortada önce birsey isteyip sonra "hic birsey olmadan" vazgecen ben kaliyorum.
Sanki beni vaz gecirmek icin elinden geleni yapiyor. Nisanlimin gözünde kötü görünen ben olmam icin ugrasiyor. Ama nedenini anlayamiyorum. Hic saygisizlik yapmadim yapamam da.

Böyle seyler dügünden sonra degisir mi? Yoksa ömür boyu bu didismeler oluyor mu ya? Böyle hayat gecmez gibi geliyor bana. nasil davransam daha iyi olur aramiz onu da cözemedim... Fikriniz varmi?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• abe kaynana 2023demi bilmezsin bea

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Nasil basladiysa oyle gidiyor malasef

1|0
    0|0
    • Olamaz ya :(

• Bizimkiler de durumumuz yok diyorlar ama abisine en lüks seyleri aliyorlar herseyini yapiyorlar. Benim korkum su: normalde kendimi savunurum ama nisanlim cogu seyi duymuyor bile annesinin dedigini sonra kötü olan ben olacam amaci bu gibi gelyor bana. Onun amacina ulasmasini istemiyorum 😄

• Hele bir evlende kök sokturursun zaten😂

Erkekler Ne Diyor 2

• sen hiç polemiğe girme hep he de haklısın bas tacısın de. bence onu utandırana kadar böyle devam et ve bir gün utansın.

1|0
    0|0
  • doğal ol ilerde oğlununda iyiliği için senin tarfını mutlaka seçicek-bildiğim örnek var annemlerden yani değişir doğal olursan-hani o istedi diye bişeyler değişmesin hayatında sen nası biri olduğunu ortaya koy seni öyle kabullenir sonra-seni başkasına karşı savunduğuna bile şahit olabilirsin anneminki gibi

1|0
    0|0
    • yorumunu okudum aşağıda aynısı annemde de varmış-köyden birini istiyomuş o da babama

• problem çözüldü mü? 1 ay olmuş :/

• Bende Emin degilim 😄 Iyi gibi... Belkide ben herseyden vazgectim😄 Bilmiyorum hehe. Ama bayramda sasiracak kadar iyi güler yüzlüydü 😄. O gün saskinligim yüzümden okunuOrdu galiba.

Kızlar Ne Diyor 1

• Seni neden istemiyo seni güzel bulmadığı için mi ya da mesleğin vs yüzünden mi nedene göre değişir sonradan düşüncesi

0|0
    0|0
    • Komsu kizini istiyormus validem. Birde beni güzel bulmuyor kilolu oldugumu her firsatta laf carptiriyor ince ince. Ama kayinbabam beni cok seviyor bunu hissediyorum😄

• insanin görünüsünü begenmedikleri icin sevenleri ayirirlarsa bence cok sacma 60 yasinda girince zaten hepimiz ayni görünecegiz 😄

• Aynen kendisi kaybediyor ama

Yükleniyor...