Bu kaynanalarin derdi ne dir?

Selam arkadaslar

kaynanam (markasiz) gelinligimin fiyatina laf ederken (en ucuzunu aldim...) gidip bizim dügün icin kendine BEYAZ (markali) bir elbise almis...
Ben o gün kimse beyaz elbise giymesin istiyorum... Bunu nasil söyliyecegim? Yani aslinda ilk tanistigimiz zamanlarda bol bol dedim beyaz elbise giyenler olmamali dügünlerde gelinden baska diye. Ama sanki gicikligina yapmis gibi beyaz almis... ? Söylesemmi?

Yorumlar icin tskler :)

0|1
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• Söyleme bence gıcık bir insana benziyo sonra kendi ahiretliklerinin aklına girer yaşlı başlı kadınların hepsi beyaz giyer sonra uğraşıp durursun düğün günün berbat geçer

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Meyve suyuna ilaç at o gün düğüne gelemesin 😈

1|0
    0|0
    • Hahah yok kiyamam nisanlima. Öyle bir günde annesi yanimizda olsun isterim.

• Nedir bu gelinlerin istediği o kaynana değil bir annedir. O istediğini yapar istediğini giyer. Sen evleniyosun düşündüğün şeye bak rahatsız mısınız sen ve sizin gibi düşünenler? Analarımızdan ne istiyosunuz? Bak kendi işine demem o o beyaz giymiş siyah giymiş sanane allahım ya sinirlendirdin beni bak git zihnini değiştir. Yoksa evliliğinde mutlu olamazsın.

1|0
    0|0
    • Senin anandan birsey istedigim yok. Benim kaynanamdan her gelinine esit davransiz istiyorum. Hevesimi her konuda kiriyor masallah. Ama ilk gelinin dedigini ikiletmiyor. Benim her seyime cok pahali diyor. Herseyin en ucuzunu almak icin gercekten elimden geleni yapiyorum her yeri dolasip fiyat bilgisi aldim. En ucuz olan yerden aldim herseyimi. Ve yinede bana onlari sömürmeye calisiyormusum gibi davraniyor. Inan bana benim gercekten maddi skntim olmadi bu güne kadar kimseyi de sömürme ihtiyacim olmadi! Ilk gelini ayrilmis olmasina ragmen resmen onun herseyini kaynanam karsiliyor. Her isine kosuyor. Bizim dügün icin hic birsey yapmiyor sormuyor eksiklerimiz var mı diye. Tek yaptigi gelinligi söylene söylene almak oldu ve kendine neredeyse ayni fiyata beyaz bir elbise almis olmasi. ?

• Davetiyeye yaz. Benden başka beyaz giyenin kefeni olur inşallah yaz. Salon bomboş olur böylece senden başkası beyaz giymemiş olur.

2|0
    0|0
  • Ne alaka baskası beyaz gıyınce dugun ıptalmı oluyomus kanks

1|0
    0|0
    • Sorun baskasi degil ama abiye giyenler yani yakin alrabalar da sorun bence cünkü gelinlikten farklari olmuyor.

• Bence söyleme sende kendi annene beyaz bir elbise aldır
    ve düğünde gelin kadar annelerde özeldir gibi bir konuşma yap

1|0
    0|0
    • Anneme asla beyaz giydiremem 😄 Ama iyi fikir :)

• Yiyin bir birinizi tohumunuza para mı saydım

1|0
    0|0
  • Söylede
    GELİN VE KAYNANA SAVAŞINI başlatmış ol

1|0
    0|0
  • Kaynanam olsaydı da derdiyle uğraşsaydım.

Aday adayı dahi yok ortada.

2|0
    0|0
    • Erkeklerde daha kolay. Onlara pek birsey demiyor kaynanalari kizlarina iyi baksin istiyorlar cünkü 😄

Kızlar Ne Diyor 8

• E söyle tabiki uygun bir dille

1|0
    0|0
    • Ahh ona da birsey söylenmiyor ki... Sonra "ay basim agriyor basim agriyor" diyip duruyor. Ben hata yapiyorum galiba ya hadi hayirlisi girdik bir yola 😂

• Söyle tabi

1|0
    0|0
  • Deişmezki

1|0
    0|0
    • Geri verme imkani varmis henüz 14 gün öyle dedi

• Ne kompleksli insanlar var giysin arkadasim sen beyaz giyiyorsun diye kimse beyaz giymeyecek mi hadi kaynananaani oldun düğüne gelen diğer kişilere nasıl mani olacaksın istersen davetiyede belirt düğüne beyz giyip gelmek yasaktır diye 😂😂😂

0|0
    0|0
    • Ya diger insanlarda sorun yokkii onlar zaten abiye tarzi giymiyor cogu ama kaynanaminki gelinligime yakin birsey...

• Ne yani abiye mi giyecek? Takma inan çekilmez o hayat öyle düğün önce sen begez giyme dersen inan hır gur cikar düğünden sonra da yildiziniz barismaz. Değmez yani. nasıl olsa düğünde tek gelin var o da sensin ,

• Söyleme boşver zaten o dikkat cekmicek 😄

0|0
    0|0
    • Bende cekmiyecem gibi geliyor bana 😂 Zaten dikkat cekmek degil benim amacim.. Sadece niye böyle gelin gibi olmaya özeniyorlar ve gelinin herseyi özensiz ve kalitesiz olsun istiyorlar onu anlamiyorum.

• Haklisin :)

• Ayy yanlis görüse yorum atmisim

• elbisenin yakışmadığını söyle belki giymez

1|0
    0|0
  • desende değiştireceğini sanmıyorum adı üstünde kaynana :D

1|0
    0|0
  • ne saçma kaynanalar var ya herkes ona güler boşver ne hali varsa görsün

1|0
    0|0
Yükleniyor...