Galiba fişimin çekilme zamanı geldi gibi?

artık yoruldum hep sabır ettim çoçuklugumdan beri sevgisiz bir ortamda büyüdüm ama yınde de hep uysal olmaya çalıştım sonra aşık oldum ama o ilişkidede hep mutsuz oldum sevdiğim adam paronayağın tekiydi zaten ailem muhafazakar olduğundan hiç istediğim gibi giyinemedim hı birde hep şiddet içinde buyudum nefret ettığim bir babam var hayat benımdı bu beden benımdı ama kurallarını hep baskası koydu derken yoruldum ıstegıgım hayatı kıskanç ve takıntılı bı adamla yasayamayacagımı anladım onu sevsemde bıtmeyen kavgalarımız ıkımızıde yordu su an 27 yasındayım kpss ı de kazanamadım üç kurus paraya ücretli ögretmenlık yapıyorum sırf aileme yük olmayayım dıye ama ınsanın aılesıde sırt cevırınce tutunacagı dal kalmıyor hep güçlü durmaya çalıstım ama artık yoruldum ve yasamak azap gelıyor ınancımı da kaybettım artık ıntıhar edip noktalamak ıstıyorum

Güncellemeler:
bu son kez içimi dökmekti burdakı erkekler lutfen ıyı bı baba olun ben hıc baba sevgısı görmedıgımden hep baska erkekde aradım o sevgıyı sız ıyı baba olun

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• benimde babamla hep aram açıktı. çok ilgisizdi. hatta lise sona giderken beni ortaokuldayım sanıyordu. askere gittim beni sadece bir kere aradı fener besiktası yendiğinde geçmiş olsun demek için. o fenerli ben bjk. kaderimiz böyle yapacak bişey yok önemli olan bunlardan ders alıp kendi evlatlarımıza bu eksiklikleri yaşatmamak. bir kere intihar çözüm değil. ölünce işler çözülecek mi? belki kabirde başlar asıl dert. ölenin dili yokki anlatsın. sen sabret o evi terk et diyemiyorum ama kal demekte gelmiyor içimden. keşke elimden bişey gelse de sana yardım edebilsem. ama yinede çok bunaldıgında derdini paylasabilirim. umarım düzgün bir adam bulur evlenirsin kendi aileni kurarsın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• düzgün birini bul evlen kurtul

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• İyi kolay gelsin, niye gelip burda yazıyorsun ki bunları?

Ölüm çok sıkıcıdır, hayatını şu noktadan bile döndürme şansın var, ancak sen sadece kendi ayakların üstüne durmak, o aileden ve ortamdan uzaklaşmak yerine mızmızlanmayı tercih ediyorsun.

0|0
    0|0
  • Sıradan insanlar gibi olucam diyosun yani pes deyip kaybedicen öyle mi yazıklar olsun sana senin hayatından daha zor hayat yaşayanlar var onlar böyle yapmıyo her zaman güçlü oluyolar aslanlar gibi savalmak mı istiyosun yoksa asnlanlar savaşırken ezilen çimenlerden mi olmak istiyosun unutma yaradan bize şah damarımızdan daha yakın

0|0
    0|0
  • İntahar eğilimi bazılarında çok fazla maalesef. Onların ölmek için yeterli gördüğü sıkıntılar bir başkası için sorun bile değildir.

0|0
    0|0
  • İntihar çözüm değildşr. Bence bunca şeye verecek bir cevabın olmalı. Bu cevapta en iyisi dik durmak ve üstesinden gelip yeni hayatın için hamleler yapmak olacaktır. Sen niye acizliği ve yenilgiyi kabul ediyorsun ki. Sen tek başına bir birey olarak hem çok güçlü hemde cevap verecek yetilere sahip birisin. Bence yapman gereken kaçmak yerine duruşunu değiştirip tüm bu olguları yenmen. Başarabilirsin tabi inanırsan. Saçma fikirleride aklından çıkar biz seni seviyoruz ve yanındayız.

0|0
    0|0
  • canım intahar çözüm değilki anlaşamıyorsan kendi kurallarını koyamıyorsan böyle bir ortam yaratacaksın kpss ne gir iyi bir iş bul çık ayrı ewe mesela kafana görede sewwebileceğin bir adam bul yok değil yani ssabır lazım işte biraz daha sabır allah seni sınıyor şükür et dahada iyi olacak gör baq.

0|0
    0|0
  • bu kadar dangalak mutlu mesut yaşıyor da sen mi ölmek istiyon kız

0|0
    0|0
  • Ona biz karar vermiyoruz.

0|0
    0|0
  • allah aşkına saçmalama. sen dök biz sürekli dinleriz.
    elalemin başında ne dertler var bu kadar kolay pes eder mi insan.

0|0
    0|0
  • kafana gore takil sis obur dunya belki daha hayirlidir senin icin

0|0
    0|0
  • aynen

0|0
    0|0
  • Dedemin fişi filmini mi izledin sen bakim

0|0
    0|0
  • Saçmalama. Hayatın iyi yönlerini görmeye bak. Kimse gerçekten mutlu değil. Belki mutlu olabilirsin sonrasında. Ölmek çözüm değil. Yeni başlangıçlar çözüm asıl. İntihar bir çözüm değil

0|0
    0|0
  • Git git intihar et.. Bu dünyaya nefes alıp verdiği sürece herşeyin mümkün olduğunu bilen insanlar lazim

0|0
    0|0
  • Çık dışarıya bacakların yorulana kadar bitene kadar yürü
    aklına böyle düşünceler getirme

0|0
    0|0
  • Sacmalama lütfen git evlen muhakkak kazanırsınız kazanamazsan da normal çalış

0|0
    0|0
  • allah taksiratını affetsin, öteki dünyada mutlu olursun insallah.

0|0
    0|0
  • İntihar edip cehenmemde ömür boyu göze alıyorsan buyur.

0|0
    0|0
  • Bu yaşına geldiysen güçlü birisin ben 23 yasindayim aynı şeyleri dusunuyorum seninle gecimsiz bir aileden gelmedim ama sevginin ne olduğunu bilmedigim bir aileden geldim bu yüzden hep ozguvensiz oldum hep onay bekleyen hep takdir edilmek isteyen güçsüz biri oldum şimdi depresyondayim ne olur sonum bilmem ama kendini savunabilecek ozguvene sahipsen hala umut var demektir...

0|0
    0|0
  • Sacma dusunuyon bence gel biz senle beraber yasayak ben sana bakam sen bana ama evlilik sartiyla

0|0
    0|0
    • dalganı gıt otede gec

• Valla dalga gecmiyorum ciddiyim

• Ama cidden ben sana dalga gecmek icin yazmadim ciddi sekilde yazdim dalga amacli degil yani

• Kardeş, umarım aradığın sevgiyi bulursun. Ben de sevgisizlikten boğuldum..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne kadar ücret alıyorsunuz? Dershanede mi çalışıyorsunuz?

0|0
    0|0
Yükleniyor...