Romantik hayallerim var, romantik birisiyim sizce bu tuhaf mı?

En büyük hayallerimden birisi aşık olduğum kızın dizlerinde uyumak, onun tırnaklarına oje sürmek ve ona adet günlerinde her türlü psikolojik destek sağlamak ve yardımcı olmak... Berbaber yıldızları seyredelim, sonra sarılıp uyuyalım.. Başbaşa mum ışığında yemek yiyelim.. Evet bütün bunlar benim hayallerim fakat romantik insanlar pek sevilmiyor artık ya sizce? Romantik olmak cidden tuhaflaştı mı?

Kadınlar aslında bir dünyadır, yeter ki onları objeleştirmeyin.

1|1
16|5

En İyi Kız Görüşü

• oje sürmek mi yemın olsun 1 haftadır kütüğe sür dıyorum asla asla dıyor ve surmuyor canım sen bence harıkasın bır kız senı kapmalı.

0|0
    0|0
    • İnşallah, bu hayatta sevdiğin bir kızın tırnaklarına öje sürmek kadar güzel ve romantik birşey olamaz. Hayırlısı bakalım, önce insan olsun duygularımız örtüşsün yeter.

Kızlar Ne Diyor 15

• Harikasin oncelikle bunu söyliyelim.
    Bir çok kadinin hayalindeki erkeksin.
    Ve ben bu vahşileşmiş dünyadan biktim senin gibi insanlar çok az umarim karşina senin o kutsal duygularindan anlayabilecek birisi çikar.
    Ve bu gayet normal bişey aslinda çokta hoş ve çok güzel böyle birisi olduğunuz için sevinmelisiniz.

1|4
    0|0
    • Evet çok haklısın ama ne yazıkki bu dünyada da ezilen hep ben oluyorum. Samimi duygular beslediğim bir kız ''bundan bir cacık olmaz'' deyip iki adım geri gidiyor, çünkü aklı başka yerlerde. Çünkü hanımefendi ilişkisine renk istiyor. Halbuki dürüst bir aşktan sevgiden daha güzel renk mi olur bu hayatta? Ölene kadar hayatını süsleyen bir renk...

• Ben karşima çikti ruh eşimi buldum zaten bunu belirtmeyi unutumuşum özür dilerim
      Onu çok seviyorum hayatima güneş oldu işik ve sevgisini verdi bana iyiki var hayatimda ve onunla evlenecem hayatimin son anina kadar yanimda olmasini istiyorum.

• Allah mesut etsin :)

• Boyle insanlar da varmış.👏

0|1
    0|0
  • Oha son cumlene aaik oldum kesinlikle tuhaf degil asil okuzluk tuhaf ama etrafta OKUZ cogunlukta oldugu icin romantikleri kiskaniyolar

0|1
    0|0
  • Güzel şeyler bunlar itiraf etmende güzel👍 dile getirmeyi sevmiyor erkekler odun olmak iltifat gibi algılanıyor herhalde

0|1
    0|0
    • Çok teşekkür ediyorum inşallah bizleri anlayan güzel insanlar çıkar karşımıza... :) Erkek olmak, kadınına bağlı olmak, romantik olmaktır, duygulara sahip olmaktır bence.

• Neden tuhaflaşsın ki? Aksine çoğu kız bu tür erkekten hoşlanır her ne kadar ben sert adam severim romantik olmicak deselerde böyle adam ararlar bir öküzle nereye kadar gidebilirsin ki? Ama böyle adamla böyle ince düşünen adamla baya baya gidersin

0|1
    0|0
  • Allah karşina bu duygularini inceligini hakedecek birini cikartir insallah. Valla sasirdim. Kaldimi senden.

0|0
    0|0
  • Türünün son örnegi... Biyere kapatıp çoğaltalım seni. Neslin tükenmesin...

0|1
    0|0
    • Yok estağfirullah.. Allah iyilerden bizi ayırmasın..

• son örneği falan değil sizin gözünüz özellikle tek tek sığırları görüp seçtiği için.. nerde ağzınıza **** var gidip onun için ölüosunuz müstehak size

• Vay be böyle insanlar da mı var hayret ettim

0|1
    0|0
    • Var ama sanırım farkedilmiyorlar hocam... Ya da hep eziliyorlar...

• Herkes bir değildir elbet iyisi de var kötüsü de. Biz hayırlısı diyelim hayırlısı olsun.

• Vallahi bende romantık adamları hiç sevmiyorum.

0|0
    0|0
    • sende kronun sığırın birine denk gelirsin merak etme hakettiğnizi buluosunuz zaten

• @ssx90 düzgün konuş.

• Tartışmayı kesin arkadaşlar, burada bir soru sorduk siz neyi tartışıyorsunuz, herkesin düşüncesi farklı tamam sana da saygı duyarız hadi iyi günler size

• hadi ordan,

sen romantizmi bilsen zaten bunları yazmazsın iyi atmışsın...

adet günü psikolojik destek mi?

az atın tutun arkadaşlar

0|0
    0|0
    • Anlayamıyorsanız benim yapabileceğim birşey yok. Bu saatten sonra da uğraşmayın derim. Aşk ve romantizm zaten ince bir çizgidir, herkes farkedemez. Erkek arkadaşınız, sevdiğiniz size ped alsa, size adet günlerinizde yardımcı olsa, sizi anlasa, sizinle ''siz'' olsa neler hissedersiniz? Elinizin tersiyle iter misiniz? Kalpleriniz ve duygularınız iyice kararmış iyice.

• çok romantik olma derim asla hayal preslerle gerçekler bırbırını tutmuyor malesef sonrası hüsran hüsran

0|0
    0|0
  • Senin bu dediklerini 40 yılın başında bir yapacaksın ya da sadece hayalindeki kalacak ben soyleyeyeim

0|0
    0|0
  • Hayir ya harika bir sey tam tersine 😁

0|0
    0|0
  • Bunların yanına zekanı da ekledik mi klonlanmaya hazırsın.

0|0
    0|0
    • Ne demek istediğinizi pek anlayamadım, bunları düşünebilen insan zaten zekidir. Einstein gibi olacak değilim. Yanlış anlama asla kendimi övmedim. Fakat erkek dediğin oturmasın kalkmasını, tavırlarını davranışlarını ve insanlarla konuşmasını bilecek, o tür sosyal zeka diyorsan çok haklısın.

• Tuhaf değil. Herkesin daha belirgin olan bir karakteri bardır. Seninki buysa ne güzel :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• nerde erkeklikten bihaber sığırlar var gidip onları bulurlar sonrada şöle değer verilmioruzşöle eziliyoruz diye zırlarlar. kalan son bikaç düzgün erkek ilgi görmüyor artık şu yüzden arkadaşım; Alışmadık g*tde don durmaz derler bunların bünyede alışmış erkekliklerini bunları ezerek kanıtlamaya çalışan sığırlara ya da nerde sümsük cıvık gereksizler varsa onlara. Karşılarına gerçek erkek çıkınca bunuyolar, görmemişler hiç napsınlar, sonrada boşuna demiolar deveye diken insana * yaranıyor diye ona alışmışlar işte

0|2
    0|0
    • Duygularıma tercüman oldunuz. Teşekkür ederim.

• @eroberereisen Vay be harika cevap.. devir değişti artık maalesef artık nerede fırlama var onların peşinden gidiliyor çünkü kızlar öyle erkekleri daha canlı ve eğlenceli buluyor, bizlerden ise sıkılıyorlar.

• Ben de öyleyim. En büyük korkum sevdiğim kişinin bunu hakedip etmediği ikilemi... :/ Birçok kişi maymun sevgili peşinde maalesef.

0|1
    0|0
  • Değil

0|1
    0|0
  • İyi hoşsun aga da
    Bu özel oluşunu kaldıracak bir kız bulman zor

0|0
    0|0
  • Aslında mantıkli boyle sorular sorarak kizların hem gönlunu hemde sohbetini kazaniyosun :D az degilsin

0|0
    0|0
    • Yok hocam estağfirullah, ben kaderimdeki kısmetimi arıyorum, nasiptir nereden çıkacağı belli olmaz. Yeter ki onu çok sevebileceğim birisi olsun yanımda bana yeter :) kız düşkünlüğüm yok, ama sevdiğime çok düşkün olurum orası ayrı tabii :)

Yükleniyor...