Mutlu musunuz? Gel gel detaya gel?

Bulunduğunuz ev-okul-iş ortamınızda yeterince Mutlu musunuz? Mutsuzsanız buna sebep olan şey nedir?

1|1
18|62

En İyi Erkek Görüşü

• ACINASI HARİKA...
    Vücudun 3/1 suysa geri kalanı depresyon…
    İnsandan çok eşyaya değer verme…
    Âşık olamamak...
    Hızla çoğalan one night stand geceleri…
    Uç kesimlerde yaşayan insan tipleri…
    Özgürlüğü çok yanlış anlamış popüler kültürün eşiğinde can çekişen paragöz kızlar…
    Issız adamlar…
    Modern hayatlar, suni mutluluklar…
    Copy-paste hayatlar...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bugunde mutluluktan ölmedik cok sukur😂😂

0|0
    0|0
    • Yoruma bakılırsa pozitifsin herşeye rağmen 😅 En azından oluruna bırakanlardansın buda güzel be kardiş 😅

• Cok sukur. Pozitifimde bu mutsuzlara hep ćok koymuştur.😉☺ evet oluruna birakirimda sabirsizim biraz. Tez canliym ben.. ayrica o sabreden dervişide hiç samimi bulmuyorum😀😀😉

Erkekler Ne Diyor 61

• Yolunda olmayan bazı şeyler var. Onlar yoluna girsin geliyorum.

0|0
    0|0
  • İKİ YÜZLÜ İNSANLARIN EN AZINDAN BİR YÜZÜNÜN YETERİNCE İYİ OLMAMASI BENİ BAZEN MUTSUZ KILIYOR SEVGİLİ ARKADAŞIM...

0|0
    0|0
    • Evet bende sevmiyorum dili süslü yüreği boş insanları. Bu yüzden napıyoruz def ediyoruz onları

• Başka çaremiz yok tabi ki sevgili arkadaşım fakat mecburi katlandığımız durumlar da olmasa hayat çok daha güzel olacak diye düşünüyorum...

• Gayet mutlutum her şey tıkırında çok şükür :)

0|1
    0|0
  • mutsuzum mutsuzsun mutsuzlar lalalalala diye gidiyor..
    nedeni birçok neden işte

0|0
    0|0
  • Hayır kanks

0|0
    0|0
  • Ortamlarda sorun yok da aşk hayatimda mutsuzum. Yani yalnızım.

0|0
    0|0
  • Tabi ki değilim. Her şeyden önce ülkeme halkıma bakıyorum. Sömürülüyorlar. Yarısı cahil. Çoğu aciz. Gençlik vatan sevgisi nedir bilmiyor.

Kendi hayatıma baktığımda ailemle aram çok daha iyi olabilirdi. Sevdiğim kızla ayrılmamış devam ediyor da olabilirdim. Zaten beni motive eden şeyler olduğunda kendi hayatımı düzeltebilirim. Ama neden mutsuzum sorusunu temeli Türkiyedeki geri kafalılık diyebilirim.

0|0
    0|0
  • Mutlu veya mutsuz olamiyorum artik pek

0|1
    0|0
  • evet mutlu

0|0
    0|0
  • mutluyuz şükür kknk

0|0
    0|0
  • mutsuzum buna sebep olan şey ise insanlar keşke ölsem

0|0
    0|0
  • Mutlu olduğum yerler var, olmadığım yerler var.

0|0
    0|0
  • Okulumdan ve ortamından mutlu değilim.
    Staj yaptıgım Şirketteki insanlardan Mutlu değilim.
    Aşk hayatım yok. Sağlık problemlerim Var.
    Yinede Şükürler olsun

0|0
    0|0
    • Mutlu olmak için birşeyler yapsan. Mesela seni mutsuz edenleri hayatından çıkarmak gibi.

• Vallahi okulu bırakamıyorum.
      Stajı dğeiştiremıyorum.
      Yoksa o kdrcık akıl bendede var.
      Sağlık problemleri içinde Kendıme dıkkat edıyorum.
      Salmadık kendımızı henüz

• Mutsuzum. Bk gibi şehirde üniversite okuyorum. Gece hayatı denen birşey yok. Gündüz hayatı bile yok... Yaşancak zaten bir yer değil burda yaşayanlara zaten acıyorum... Şehir ölü şehir , yapıcak hiç birşey yok... Nefret ediyorum.

0|0
    0|0
    • ileride o bahsettiklerinde olur. Okulunu bitirip bunları elde edebilirsin. Şimdi kendine eziyet etmeye değer mi?

• İlerde iş hayatından eve , ev hayatından işe gidicem bunlar zor be...

• Mutsuzum, şartlar mutlu olmam için uygun değil ve şartları değiştirmek için elimden geleni yapıyorum :)

0|0
    0|0
  • Mutlu ve de mutsuzum. Evimden mutluyum, okul ortamım gayet güzel, işte biraz sıkıntım var özel hayatımda da ortalama gidiyorum.

0|0
    0|0
  • Yer yer değişiyor. Daha da mutlu olabilirim ve çabalıyorum

0|0
    0|0
  • Psikolog değilsen anlattırma.

0|0
    0|0
  • Her şey yolunda..

0|0
    0|0
  • noooo

0|0
    0|0
  • Mutlu olmak için sebep yarattığı zaman insan her yerde mutlu aynı mutsuz olmak için sebep yaratması gibi.

0|0
    0|0
  • Mutluyum. Mühendis olmak ve böyle yaşamak güzel.

0|0
    0|0
  • bak bakalım oradan mutlu görünüyor muyuz :D

0|0
    0|0
  • Benn mutsuzum , senin müdüre Varya onun erkek versiyonu var şu an ki birim de , seni daha iyi anlıyorum

0|0
    0|0
  • Mutluyuz

0|0
    0|0
  • Hayat her zaman istedigini vermez.. ama bazen tutunacak dallara ihtiyacimiz olur.. mesela.. yanimda olmasa bile beni sevmezse bile sevdigim kadının gülüşü nü bakışını hissetmek bile mutlu ediyor..

0|0
    0|0
  • mutsuzum çunkiiii ölümcül hastalıgı olan eski sevgilim helalleşmek için arkadaşım vasıtasıyla bana supriz yapıp karşıma çıktı onu gördügüme bile sevinemedim

0|0
    0|0
  • Benim hayatımda tek bir şey eksik oda olursa ALLAH A ne kadar şükür etsem az olur

0|0
    0|0
  • Ev ve İş le ilgili bir mutsuzluk söz konusu değil ama ben mutsuzum şu an..

0|0
    0|0
  • Çok değil ama buna da şükür..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    31

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 17

Yükleniyor...