Geceyimi seversiniz yoksa gündüzü mü ve neden 🤔

0|1
12|10

En İyi Kız Görüşü

• Geceyi. Gece ayrı bir gün benim için. O zaman hissedebiliyorum nefes aldığımı.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 9

• Geceyi severim çünkü uzun zaman boyunca gece çalıştığımdan dolayı hep geceyi sever oldum çalışmasam bile bir özel tarafı var bende. Daha iyi hissetiriyor

0|1
    0|0
  • Gündüz demek kaos demek koşuşturma demek , gürültü demek ama gece öylemi? Onda bir asalet sessizlik , ağırlık, var

0|1
    0|0
    • Evet öyle tabii ki aslında gecenin çok sırrı var insanoğlunun bilmediği belkide hiç bilemşceği

• gece kafa dinliyonn

0|1
    0|0
    • Ahh şu gece yok mu :D

• İnsanlar zaman yolculuğu imkansız diyolar ama hz. Zülkarneyn zamanda 300 yıl geriye gitmiş tabi bu ilah tarafından olmuş ama sonuçta insanlar bunun mümkün olacağına dair bir akıl yürütemiyolar ayrıca şu an senin benim kullandığımız tekneloji değil ki nasa da ki tekneloji harbi muhteşem denilebilecek kadar güzel

• geceyi severim daha sessiz olur

0|1
    0|0
  • gece

0|1
    0|0
  • Geceyi seviyorum ortalık sessiz oluyor... kafa ağrıtan yok :D

0|1
    0|0
    • Boş insanlardan kurtulmanın yolu geceye sığınmak değil ama :)

• bu kadar insanın acı çekmesini kim istedi?

• Bak şöyle söyliyim Allah bile dünyaya lanet etmiş eğer ki dünyada Allah yolunda yürüyen namaz kılan insanlar olmasa dünya helak olurdu belkide 1 milyar insanın hatırına diğer insanlarda yaşıyor öyle düşünme o kadar insanın acı çekmesinin sebebi güçlü insanların kibirleri ve doymak bilmeyen istekleri ama bak yine söylüyorum kıyamet alameti bunlar bu olsylar yaşanmak zorunda bir gün Allah'a kavuşmak adına

• Geceyi seviyorum kendimi rahat ve huzurlu hissediyorum geceleri

0|1
    0|0
  • akşamı severim.

0|1
    0|0
  • Gece...
    kimse konuşmuyor, sessizlik benimle,
    dert yok tasa yok, varsa da benim derdim,
    başbaşa kalıyorum, kendi derdimle,
    kendimi dinliyorum, başka ne isterim?

0|1
    0|0
    • Fazla kendiyle baş başa kalmakta sıkıntı kendimden biliyorum

• Orta yolu bulmam için az daha pişmen lâzım... ne herkeze güven, ne de herkeze karşı sert ol...

• Ben böyle iyiyim ya ben değil herkez benim peşimde koşuyo artık kimi sevdiğinden koşuyo kimi de kinime maruz kalmamaktan insanlar ne kadar yaşadıklarını unut kimse için değmez dese bile artık beni düşünmedklerini kendi dostlarını düşündüklerini adım kadar iyi biliyorum bu tempo güzel bence

Yükleniyor...