Çirkin bir erkeği hayata bağlayan motivasyon kaynakları nelerdir?

Karısız kızsız, geçen bir ömürde çirkin bir erkek nasıl mutlu olabilir? Başkaları elele tutuşup parklarda bahçelerde yiyişirken kadere nasıl lanet etmez?

0|0
29

En İyi Kız Görüşü

• Eger tipi yoksa kariyer edinmesi lazim ikisinden birini tutturmaya calismali

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Olay tip değil ki.. :) Çok yaşamışlığım vardır, kız konusunda kendime çok güvenirim ama yakışıklı değilim. Ne para ne tip nede vücut önemli.
    Bunlar ilk izlenimde gerekli şeyler sadece geri kalan sen ve ağzının nasıl laf yaptığına bakar. İstersen kopek bile edersin kızları.
    Nasıl örneklendirebilirim bilmiyorum ama hayatımda yaşadığım en ilginç örneklerden birisi ;
    Birisiyle tanışıyoruz öyle arkadaşça.. Eski arkadaşlardan. Onunda sevgilisi var benimde sevgilim var. Yaptığımız karaktersizlik o ayrı bir süre öyle ya da böyle konuşuyoruz ve bir bakıyoruz aldatmaya başlamışız sevgililerimizi.
    Yalnız burda şöyle bir sorun var ki kızın sevgilisi abartmıyorum çok yakışıklıydı işide var.. Fakat çocukta belli ki bişeyleri bulamamış bende bulmuş. Kız attan inip eşşeğe bindi resmen. Ve o çocuğu terk edip tamamen benimle devam etme kararı aldı. :) Ha benide başkası için terk eder konuları ayrı şeyler. Ama öyle bir tipten ayrılıp bana gelmesi bile iyi bir örnektir bunun.

Hocam kısacası gerçekten tipsizim ve çok sevgilim oldu. :D Özet bu

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• erkekler kızlardan daha çok takmaya başladı bu güzellik meselesini hadi bakalım artık agdada yapıyolar zaten :D :D

1|0
    0|0
    • yaparım m k onuda zaten denemediğim şey kalmadı. Kız düşürecem diye iyice maymundan farkım yok.

• H i ç b i r ş e y.

1|0
    0|0
  • Hayatı sadece seks ve kadından ibaret sanan erkek, senin kalbinin pisliği yüzüne vurmuş, aslında çirkin felân değilsin...

0|0
    0|0
    • keşke benim yaşadığım hayat senin olsaydı anlardın dünyanın kaç bucak olduğunu, benim kalbim mi pislik miş y;oksa insanların çirkinlere davranışları onları dışlaması bulunduğu her ortamda itin gtüne sokması mı pislikmiş anlardın

• Seni görende beni yakışıklı bisey zanneder

• hayat senin için kadından, beğenilmekten falan ibaret mi?

0|0
    0|0
  • para

0|0
    0|0
  • Bende öyleyim sonumuz hayır ola ama bir gün her şey olacak ona inanıyorum İnançlıyım

0|0
    0|0
  • Cirkin sansi erkekler icin gecerli degil galiba

0|0
    0|0
  • biz de ikisi de var yine karı kız yok onu ne yapıcaz :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...